Porozmawiajmy o Metin2

• Art miała być nowa edycja eventu okey a na stole są nagrody ze starej edycji srebrnych szkat od 300pkt, to jak to wkońcu jest? coś nowego czy jak?

Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

Edited once, last by Canhide ().

• niby zwykly restart serwerow bez zmian w grze a jednak itemow przesuwać sie nie da w eq ani kupic potek...sorry za 10x "zmien postac" sie da wiec wszystko gra :D moby tez pewnie silniejsze o 1%, za tydzien kolejny procent i tak dalej..

• niby zwykly restart serwerow bez zmian w grze a jednak itemow przesuwać sie nie da w eq ani kupic potek...sorry za 10x "zmien postac" sie da wiec wszystko gra :D moby tez pewnie silniejsze o 1%, za tydzien kolejny procent i tak dalej..

Siła mobów mi żadnej różnicy nie robi. Ale to że nie mogę kupić potek to już inna bajka. Art Twoi koledzy z firmy coś robią z tą grą pozytywnego czy mają zamiar dalej wbijać gwoździe do trumny? Jeżeli to drugie to daj jeszcze znać kiedy zakopią trumnę z tym projektem... bo to co się obecnie dzieje to jest śmiech na sali. Programiści z EA, Ubisoftu etc. ze śmiechu by się mogli zwijać jakby wiedzieli co się na Metin2PL odwala.

• Ale co wy chcecie toc unich wszystko chodzi idealnie nie naja zadnych bugow bledow ni nic bo jak na becie noga byc he art wejdzie na gre ustanie w m1 po pali glupa i wieki mi to gracz a [ciach] nie dziwie sie ze walcza z priwami bo na priv 10x szybciej naprawiaja bledy niz tu tam 15 min blad baprawiony rest zrobiony tu 8h serwery nie czyne wchodzisz nie kupisz pot eq nie przełożysz bugi w teleportach ale ci poqiedza ze ty masz slaby internet bo z orange lub kompa za slabego masz

Moderator Canhide:
    Ciachnąłem zniewagę.

Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

• Hm..a niby jak mam przedłużyć alchemię ? Jak mam cały czas "spróbuj później"? A sprawdzał ktoś jak jest z kupnem rzeczy na zodiaku ? Idziesz robisz, a potem ten komunikat?

PS. zmiana kanału pomogła, na ch2 nie działało, na ch1 zaczęło.

• Art miała być nowa edycja eventu okey a na stole są nagrody ze starej edycji srebrnych szkat od 300pkt, to jak to wkońcu jest? coś nowego czy jak?

Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

"Rozszerzona" edycja to ta z magicznymi kamieniami, a "zwykła" ta z pierścieniami. Nic nowego

• Piękne udogodnienia... na zodiaku nie da się nic w eq przestawić a jak się da to dopiero po pół h lub 1h...

Plus nie zawsze idzie podnieść postacie...

Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

• Problem z komunikatem "Spróbuj ponownie później" został zgłoszony do Webzenu. Coś pogrzebali i czekamy na naprawę. Jedynym rozwiązaniem tego jest zamknięcie klienta....

Community Manager

• Problem z komunikatem "Spróbuj ponownie później" został zgłoszony do Webzenu. Coś pogrzebali i czekamy na naprawę. Jedynym rozwiązaniem tego jest zamknięcie klienta....

panie art dziękujemy panu za informację

A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

Jak dobrze, że mamy takich fachowców. Kwiaty takim trzeba rzucać pod nogi a tylko hejt i hejt.

• Podczas przerwy technicznej dokonano następujących zmian:

• Usunięto problem z Eventem Dusz. Dusze ponownie mogą być ulepszane za pomocą Pergaminu Duszy:
      • Prosimy zauważyć, że prefixy Dusz zostały zmienione na sufixy +x (gdzie x od 0 do 4)
      • Przykładowo nazwa "Lśniąca Dusza Snu" została zmieniona na "Dusza Snu +1"
    • Dodano opóźnienie przy zarządzaniu paczkami przedmiotów, które ma służyć jako zabezpieczenie przed wykorzystaniem exploitu
      • Jesteśmy świadomi, że wielu graczy dotyka sytuacja, w której nie mogą przesuwać przedmiotów w ekwipunku lub kupować ich u NPC. Problem ten zgłosiliśmy już producentowi gry i czekamy na poprawkę.
        Obecnie rozwiązaniem problemu pozostaje zamknięcie i uruchomienie klientów gry.

Czyli rozumiem że tzw " exploit" miał miejsce xD

Ciekawe dlaczego tak tanio proroki stoją :/

• kiedy bedzie odpalone 200%pd i100%dropu na tymczasowym serwie ?

Witaj, Gadomiak! :mkay:

Odpowiadając na Twoje zapytanie, odnośnie Bonusów Doświadczenia oraz Dropu Przedmiotów, będą one włączone prawdopodobnie wraz z wejściem w życie tymczasowych serwerów, tj. od 4.12.2020 o godz 10 CET.

Pozdrawiam!

:lovemetin:

• Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu najnowsza nowość w kategorii bugów: blokowanie eq i brak możliwości łączenia/przesuwania itemów ... po kilkukrotnym przelogowaniu się naprawia ale jak ktoś będzie miał pecha będąc w DC lub innej mapie specjalnej i akurat załapie bug, który przenosi postać do m1 to współczuję :D

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

• Podziwiajcie również kolorowo ustrojoną choinkę, która rozjaśnia rynek świątecznym blaskiem – w tym roku jest jeszcze piękniejsza i większa!

Ale przecież choinka jest taka sama jak w poprzednich latach :D

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu najnowsza nowość w kategorii bugów: blokowanie eq i brak możliwości łączenia/przesuwania itemów ... po kilkukrotnym przelogowaniu się naprawia ale jak ktoś będzie miał pecha będąc w DC lub innej mapie specjalnej i akurat załapie bug, który przenosi postać do m1 to współczuję :D

potów nawet nie kupisz

• Nie wiem czego wy sie spodziewacie po grze ktora od poczatku ma pelno bugow i botow. Ktos pisal, ze chce zeby wszystko dzialalo jak dawniej. No to dziala tak jak kilka lat temu XD Wszystko sie buguje, boty psuja rynek przedmiotow eventowych i elegancko bangla. A wasz placz nic nie da skoro i tak ladujecie pln w is. HAJS, HAJS SIE LICZY. Gdyby GF jeszcze bardziej spowolnil logowanie i robil przerwy techniczne po 2 dni to i tak beda ludzie placic. Na tym to wszystko polega od samego poczatku tej uzalezniajacej gry.

• [ciach], zauważyliście że nie działa dodawanie 6/7 bonu od dzisiaj u Seon-Hae ?

[ciach], wczoraj przekazałem Łuk Feniksa +9 5b do dodania bonusu a dziś nie mogę go odebrać, zniknęła w ogóle u niego opcja dodawania 6/7 bonu od dzisiaj. Nie mam jej na żadnej postaci z mojego konta !

Moderator Canhide:
    Ciachnąłem wulgaryzmy.

• no mi bardziej chodziło jak bardzo był dochodowy ten bug przez który teraz zakup potek to 10zmian postaci,

• Mam do Was pytanie. Czy jak założę sobie postać na serwie tymczasowym z mojego głównego konta to czy po zamknięciu tego serwera moja główna postać zostanie nie naruszona? Z góry dzięki za odpowiedź.😁 Czy postacie z serwera tymczasowego zostają usunięte?

• Mam do Was pytanie. Czy jak założę sobie postać na serwie tymczasowym z mojego głównego konta to czy po zamknięciu tego serwera moja główna postać zostanie nie naruszona? Z góry dzięki za odpowiedź.😁 Czy postacie z serwera tymczasowego zostają usunięte?

Zostaną usunięte jeśli nie wbijesz 1lvl championa

• Zostaną usunięte jeśli nie wbijesz 1lvl championa

Nie wprowadzaj w błąd xD
    Żeby przeniosło ci samą postać musisz wykonać przynajmniej 5 zadań, za każde powyżej piątego dostajesz możliwość przeniesienia dodatkowych rzeczy.

neon3.png