Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Niestety nie sprawdziło się. Przed restartem wyłączyłam sklep i klienta gry. Ceny nie zapamiętało.

    Wydaje mi się, że Ascoran ma rację. Tylko że wczoraj wywaliło ch1 Bazar i nie zapamiętało cen. A może to musi być sklep usunięty wraz z restartem. Wcześniej mi zapamiętywało ceny.

    Jeszcze niedawno tak to działało ale nie nadążysz za nowymi błędami ;)

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Art nie chowaj głowy w piasek tylko iterweniuj bo to jakieś cyrki na tej gierce komputerowej. Łączycie dwa metinowe trupy a tu się dantejskie sceny odbywają. Pytanie proste. Kiedy i jaka będzie rekompensata za te cyrki?

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Ascoran posiadasz informacje co te nowe pety posiadaja?

  • Najlepszą rekompensatą byłaby zmiana coma bo ten na tej grze nie nadaje się poprostu

    Art A Ty żyjesz jeszcze?

    Mógłbyś życzliwie poprosić naszych wielebnych O troszkę pracy O poprawę jakości logowania do gry? Poniekąd obecną sytuacja przestaje być śmieszna A robi się nieco żenująca. Także tak od graczy dla graczy jako niejaki prezent na Mikołajki :evil:

  • Art udaje że jego to nie dotyczy, ma dużo pracy, jest COMA w wielu innych projektach i niestety nie spamięta wszystkich błędów i skarg :) Sam Dennis wie o logowaniu trwającym w godzinach wieczornych ponad normę. Standardowa śpiewka 'coś z tym zrobimy" i co robią? Opóźniają kupno potek XD świetne zagranie, tak trzymać! od razu szybciej się loguje do gry :D

  • Patologia co przed chwilą zobaczyłem, nie mogę sobie podać siana przez swój sklep. Sklepem wystawiłem item gdzie inną postacią nie mogę go kupić bo mi piszą że proszę czekać. Kosmos tu tu się odwala ostatnio.

  • Wielkie aktualizacje sklepy offline zdzierające siano i wysysanie yangów z serverów podatkami a gra jest DNEM i logowanie trwa wieki. Komfort gry oceniam na GRUBE ZERO, niestety muszę stwierdzić że poziom naszej "obsługi" jest nie lepszy. Jak ktoś twierdzi że COMA nie ma nic do gadania to bym dawno olał takie stanowisko gdzie nikt nie docenia, chyba że chodzi tylko i wyłącznie o czysty HAJS. Art może to czas na świeżą krew a nie rodzinne biznesy

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • gf no lepiej zu nie mozedz ale z awsze to dobra zmiana....


    powiem wam tak gram tu troszke i nie chce sluchac czy boty cz jakieis inn haki ja chce zeby byo jak dawniej czy to jest mozliwe?


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • To chyba taki element gry, że kilkanaście minut starasz się zalogować na postać żeby coś kupić na ch1 i non stop wywala. Czyli grając wieczorami handel na ch1 nie dla ciebie bo serwer pełny. Gra dla emerytów czy rencistów?


    Dokładnie mam to samo na sklepach, na układaniu eq no kura co tu sie dzieje?! Kiedyś restart serwerów trwał 30 min a dzisiaj co 3h minimum? Więcej kombinacji może jeszcze.

  • Darmowe? Chodzi Ci o prezent dzienny? Jest napisane że jeśli oddane konto ma do 30 listopada zęby orka - stworzono to po to aby nie było nadużyć.

    Kostiumy na 7dni, "MISTRZOSTWO" tak po porostu brak mi słów.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Art miała być nowa edycja eventu okey a na stole są nagrody ze starej edycji srebrnych szkat od 300pkt, to jak to wkońcu jest? coś nowego czy jak?


    Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

    Edited once, last by Canhide ().

  • niby zwykly restart serwerow bez zmian w grze a jednak itemow przesuwać sie nie da w eq ani kupic potek...sorry za 10x "zmien postac" sie da wiec wszystko gra :D moby tez pewnie silniejsze o 1%, za tydzien kolejny procent i tak dalej..

  • niby zwykly restart serwerow bez zmian w grze a jednak itemow przesuwać sie nie da w eq ani kupic potek...sorry za 10x "zmien postac" sie da wiec wszystko gra :D moby tez pewnie silniejsze o 1%, za tydzien kolejny procent i tak dalej..

    Siła mobów mi żadnej różnicy nie robi. Ale to że nie mogę kupić potek to już inna bajka. Art Twoi koledzy z firmy coś robią z tą grą pozytywnego czy mają zamiar dalej wbijać gwoździe do trumny? Jeżeli to drugie to daj jeszcze znać kiedy zakopią trumnę z tym projektem... bo to co się obecnie dzieje to jest śmiech na sali. Programiści z EA, Ubisoftu etc. ze śmiechu by się mogli zwijać jakby wiedzieli co się na Metin2PL odwala.

  • Ale co wy chcecie toc unich wszystko chodzi idealnie nie naja zadnych bugow bledow ni nic bo jak na becie noga byc he art wejdzie na gre ustanie w m1 po pali glupa i wieki mi to gracz a [ciach] nie dziwie sie ze walcza z priwami bo na priv 10x szybciej naprawiaja bledy niz tu tam 15 min blad baprawiony rest zrobiony tu 8h serwery nie czyne wchodzisz nie kupisz pot eq nie przełożysz bugi w teleportach ale ci poqiedza ze ty masz slaby internet bo z orange lub kompa za slabego masz


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem zniewagę.

    Zespół Metin2 cię <3333 Doładuj isa nam na wypłatę zafunduje ci lagi i bugi <33333

    Edited once, last by Canhide ().

  • Hm..a niby jak mam przedłużyć alchemię ? Jak mam cały czas "spróbuj później"? A sprawdzał ktoś jak jest z kupnem rzeczy na zodiaku ? Idziesz robisz, a potem ten komunikat?

    PS. zmiana kanału pomogła, na ch2 nie działało, na ch1 zaczęło.

  • Art miała być nowa edycja eventu okey a na stole są nagrody ze starej edycji srebrnych szkat od 300pkt, to jak to wkońcu jest? coś nowego czy jak?


    Moderator Canhide:
    Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

    "Rozszerzona" edycja to ta z magicznymi kamieniami, a "zwykła" ta z pierścieniami. Nic nowego

  • Piękne udogodnienia... na zodiaku nie da się nic w eq przestawić a jak się da to dopiero po pół h lub 1h...


    Plus nie zawsze idzie podnieść postacie...


    Moderator Canhide:
    Połączyłem double post.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Problem z komunikatem "Spróbuj ponownie później" został zgłoszony do Webzenu. Coś pogrzebali i czekamy na naprawę. Jedynym rozwiązaniem tego jest zamknięcie klienta....

    Community Manager

  • Problem z komunikatem "Spróbuj ponownie później" został zgłoszony do Webzenu. Coś pogrzebali i czekamy na naprawę. Jedynym rozwiązaniem tego jest zamknięcie klienta....

    panie art dziękujemy panu za informację

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Problem z komunikatem "Spróbuj ponownie później" został zgłoszony do Webzenu. Coś pogrzebali i czekamy na naprawę. Jedynym rozwiązaniem tego jest zamknięcie klienta....

    Jak dobrze, że mamy takich fachowców. Kwiaty takim trzeba rzucać pod nogi a tylko hejt i hejt.