Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Dlaczego szkła handlu nie da się kupić w IS za SM? Ktoś wie coś na ten temat?

  • Problem w tym, że to za smocze znaki można kupić tylko raz na konto i trwa 7 dni. Zostanie to w najbliższym czasie naprawione?

  • Problem w tym, że to za smocze znaki można kupić tylko raz na konto i trwa 7 dni. Zostanie to w najbliższym czasie naprawione?

    A z tym za smocze monety nie było tak samo ? Hmmm po co kupowac szkło handlu więcej niż jeden raz w ciągu tygodnia ? Ja akurat nie uważam tego za błąd. I raczej to błędem nie jest. Kiedy to zostanie "naprawione" tego niestety nie wiem.

  • A z tym za smocze monety nie było tak samo ?

    Tego nie wiem czy było tak samo bo wróciłem do gry po 10 latach przerwy. Problem w tym, że obecnie bez tego szkła nie da się funkcjonować.

    Fajnie jakby jakiś admin się wypowiedział tutaj na ten temat.

  • Tego nie wiem czy było tak samo bo wróciłem do gry po 10 latach przerwy. Problem w tym, że obecnie bez tego szkła nie da się funkcjonować.

    Fajnie jakby jakiś admin się wypowiedział tutaj na ten temat.

    No to fakt, nie da się funkcjonować bez szkła przez ten głupi bazar. Ascoran Może Ty będziesz w stanie pomóc.

  • Przecież szkło handlu za smocze znaki można kupować co tydzień. Jak ma się obecnie szkło kupione to nie ma go w ofercie i tyle. Jak się skończy to wraca do oferty i można kupić znowu.

  • Po tylu zawirowaniach, przebojach I trudach życia codziennego można śmiało powiedzieć, że chociaż gracz czekał długi okres czasu powodując wiele nerwów to teraz szkło działa poprawnie

  • Art te pseudotechnicy z Webzenu mają zamiar naprawić tą szpule ? próbuje wystawić shopa już 5 raz i za każdym razem wywala mnie do logowania, przez tą Yohare śmieszną wszystko zepsuli a teraz mają problem aby to naprawić. Ostatnią normalną aktualizację jaką wprowadzili to Hydra a reszta to syf tylko pod $$.


    #TeamPazeraGF



    Moderator Canhide:
    Poprawiłem słowo na bardziej milsze dla oka.

    Edited once, last by Canhide ().

  • Na jakim kompie musze teraz odpalac metka? Czy maszyna z NASA wystarczy do odpalenia sklepu?

    JI 100%

  • Na jakim kompie musze teraz odpalac metka? Czy maszyna z NASA wystarczy do odpalenia sklepu?

    Nie trzeba nowego kompa, po prostu musisz zainwestować w sklepy offline, który oczywiście są płatne.

  • Art jak to jest? Było już milion teorii dlaczego są lagi i ciężko się zalogować:

    • połysk broni na 105
    • skakanie po CH
    • odciążenie ch1 poprzez sklepy offline i bazar z ch 0 które miało nie być połączone z innymi ch co za tym idzie inne ch powinny mieć mniejsze obciążenie
    • bazar na każdym ch

    a do gry dalej loguje się dłużej jak reklamy w telewizji


    Ps. a tak z innej beczki: dlaczego wciąż nie można sobie robić transmutacji z nakryć głowy ?

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Nie trzeba nowego kompa, po prostu musisz zainwestować w sklepy offline, który oczywiście są płatne.

    ah no tak, dzięki za info! już lece po pejsewke za 1k

    JI 100%

  • Dziś też mi wywaliło szpulę przy wystawianiu, ale odpaliłam na nowo klienta gry - w końcu stał dwa dni i szpule wystawiłam w całości bez problemu. Jedyne co zmieniłam to wygląd tego sklepu.

    Ale nie odpowiedział IdeNaZywiol czy mu zadziałał mój sposób na wystawianie szpuli. W zasadzie po każdym restarcie to robię - wystawiam jedną rzecz na szpuli, sklep wyłączę i na nowo całość przekładam na sklep. Sprawdzam ceny i klik ok. Sklep na szpuli stoi w całości. Zaczęłam to robić po problemie z wywalaniem szpuli. Zauważyłam, że po uzupełnieniu sklepu wystawiało mi całość (zapomniałam o problemie, żeby zostawić kilka wolnych miejsc).

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Jacy [ciach] zlodzieje aby mnie okradac z zarobionych yang ze sklepu, czas zwijac z tego metina manatki , ale to widac po graczach ze zoraz ich mniej


    Moderator Canhide:
    Ciachnąłem pseudocenzurę.

    Edited once, last by Canhide ().

  • mnie tam nie wywala z bazaru, nie blokuje mnie tam nic, sklep wystawiam i stoi po 2-3 dni az sam go nie zamkne :)


    jezeli juz tak oglaszacie koniec gry to z checia wezme eq na serwerze polska :D udowodnijcie ze nei zucacie slow na wiatr :D

  • na innym necie próbowaleś?

    JUxDZP5.png

  • Ja jestem zwolennikiem wspólnej mapy do handlu bo nie trzeba biegać po królestwach. Jedyne co muszą zrobić to poprawić wizualnie mapę + wprowadzić jakieś ograniczenia, aby nie było na ch1 tak potężnej ilości sklepów, które generują lagi.

    Wizualnie to jest totalne dno. Na reklamie aktualizacji były budynki, drzewka... i oczekiwało się czegoś więcej, a nie murowanego boxu. Za stworzenie nowej mapy, ludzie w Polsce biorą po kilkaset euro, więc to nie jest wydatek, który jest jakimkolwiek ograniczeniem. Jeśli już unicestwili życie w M1, to mogli stworzyć mapę, gdzie przyjemniej spędzałoby się czas. Rozległa mapa wystarczy, a ludzie sami zdecydują, gdzie będą stawiać sklepy. Po drugie wprowadzenie opłaty za te sklepy to strzał w kolano samemu GF. Metin2 i tak jest drogą grą i ta opcja powinna być darmowa jako standard, GF i tak trzepie kasę na innych elementach gry, wiec jeśli oni myślą, że nie mam co z kasą robić i kupię te szopy to się grubo mylą.

  • To jest to, powinno stworzyć "ograniczenie" ilości sklepów na danym kanale. Zachęcanie aby robić kanały hadlowo tematyczne nic nie da, muszą nas "popchnąć w tą stronę" plus nie każdy będzie wystawiał 8 postaci każda z 1 itemem innego rodzaju