Porozmawiajmy o Metin2

 • A no trwa to troche czasu ale wiecie , przynajmniej bedzie wszystko dobrze dzialac :) Zawsze po przerwie technicznej wszystko dobrze dziala no nie ? ;)

  Coś mi umknęło przez te wszystkie lata gry i mamy nowych programistów za zachodnią granicą? Że niby wszystko lepiej działa? :crazy: Co przerwę techniczną to musimy się modlić żeby działało tak jak działało:rofl: bo zwykle jak coś grzebią to wychodzi że po przerwie zwykle działa gorzej:rofl:

 • Wiadomo kiedy pojawi się rozpiska eventów na listopad dla Polski? Corundum i Carpathians kolejny miesiąc mają rozpiskę opublikowaną przed danym miesiącem, pękającą od eventów...

 • Czy tylko mi wywala klienta po 5 minutach od otworzenia sklepu? XD

  niestety nie tylko tobie wywala konta. Ja nawet ich nie moge zalogowac. A teraz mam laga i musze przelogowac glowne i nie mam jak tego zrobic bo juz nie zaloguje do jutra a odpal is leci wciaz. Nieudolni technicy nie moga sie uporac z problemem.

 • argument typu u mnie działa jest najgłuszym argumentem

  To bardzo znany argument w świecie handlu ---- kupujesz jakiś przedmiot i po 2 tygodniach coś sie psuje , idziesz do sprzedawcy mówisz co jest grane a ten serwuje ci taką ripostę ---" no nie możliwe inni klienci nie narzekają Pan jest jedynym przypadkiem jaki znam" potem czytasz sobie opinie na temat przedmiotu i okazuje się zupełnie coś innego :):) - że to chłam i badziew i ta usterka co wystąpiła u Ciebie pojawia się w wielu egzemplarzach.


  Przerwy techniczne w metinie mają już status legendarnych w świecie MMORPG -- w grach takich jak np ESO przerwy konserwacyjne (resety) mają określony czas (1 godzina) i ten czas nie zostaje przekroczony , przerwy updatowe tez mają dokładnie określone ramy czasowe. Tutaj dawno dawno temu ;) podawali czas powiedzmy 1 godzina ale coś im nieszło i dość często przeciągało się to do 2-3 godzin i na forum ludzie krytykowali takie pogrywanie. Teraz juz nawet nie podają czasu trwania przerwy :) bo wiedzą że jak otworzą tą puszkę Pandory to nie wiadomo co wyskoczy i jak długo zejdzie z doprowadzeniem metina do stanu jako takiej grywalności.

 • Już skączyli przerwe techniczną ? niby wchodzę do metina tylko że odpalam auto łowy i ekran staje w miejscu , wyłączam i działa normalnie a bufka postaci na mapce wogóle nie widzi zepsuli czy jeszcze przerwa trwa


  Dajcie znać jak będzie po i auto łowy będą działać bo muszę 75 na bufce dobić ;)

  Moderator Canhlide:
  Połączyłem posty.

  Edited once, last by Canhide ().

 • na forum jest że dzisiaj o 9 miała być i od 9 auto łowy się wieszają i do dozorcy niemożna nawet hasła wpisać sam sprubuj X(


  od 8 na auto łowach grałem coś jest nie tak o 8 dobrze działały ;(


  Już wszystko działa :thumbsup::thumbsup::thumbsup:


  Moderator Canhide:
  Połączyłem posty i zredukowałem ilość zbędnych znaków.

  Edited 2 times, last by Canhide ().

 • przebili wszystko Dzis w aukcjach blyskawicznych - Jedyna promocja na czerwona autopote z 75na 60SM za 1sztuke, gdzie w normalnie w is za sztuke trzeba zaplacic 15SM :P :P skubia jak moga szachraje.


  Ciekawe ile za rekawice zawolaja normalna cena w is za 15 dniowa to 114SM????

  Moderator Canhide:
  Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

  Edited once, last by Canhide ().

 • przebili wszystko Dzis w aukcjach blyskawicznych - Jedyna promocja na czerwona autopote z 75na 60SM za 1sztuke, gdzie w normalnie w is za sztuke trzeba zaplacic 15SM :P :P skubia jak moga szachraje.


  Ciekawe ile za rekawice zawolaja normalna cena w is za 15 dniowa to 114SM????

  zdradze ci tajemnice

  nie chcesz, nie kupujesz

  Moderator Canhide:
  Przeniosłem do odpowiedniego tematu.

  Edited once, last by Canhide ().

 • Hahahaha, dokładnie taką miałem samą relację

  A jaką reakcję będziecie mieć jak okaże się że ten sklepik kosztuje sporo SM? Art jaka jest cena sklepu offline i od razu skoro tak prężnie rozwija się ten handel i zmiany z nim związane to kiedy szkło będzie działać normalnie a nie jak teraz że kupujemy produkt z wadą genetyczną? (Sformuowałem to tak na czasie if u know what I mean)

  I czy jak nie kupimy sklepu premium to normanlego shopa postawimy na tym bazarku?

  Mikropłatności 2k19

  #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

  Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

  DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


 • Zapowiadane zmiany w handlu jak najbardziej na PLUS. Pozostaje mieć nadzieję że szkło handlu zostanie naprawione i nie będzie wywalało w miejscu gdzie cały serwer wystawia shopy.