Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • jest 11,40 i karty okey nie dropią.Co jest grane? W ogłoszeniu jest napisane ewent do 02.10 godz. 23.59 Cy ja żle odczytuję i roumiem ogłoszenie o ewencie okey?Przy literce E w grzze ewent aktywny,a karty nie dropią.

  • jest 11,40 i karty okey nie dropią.Co jest grane? W ogłoszeniu jest napisane ewent do 02.10 godz. 23.59 Cy ja żle odczytuję i roumiem ogłoszenie o ewencie okey?Przy literce E w grzze ewent aktywny,a karty nie dropią.

    A jaki jest czas na kartach ?

  • No uwa ać,czas na kartach prawidlowy 11h i 30min czyli do 23,59 dzisiejszego dnia.No chyba nie mam pecha i w v3 przez 20min ani jedna karta przy 3x drop,gdzie normalnie na 1h 8-10talii.

  • No uwa ać,czas na kartach prawidlowy 11h i 30min czyli do 23,59 dzisiejszego dnia.No chyba nie mam pecha i w v3 przez 20min ani jedna karta przy 3x drop,gdzie normalnie na 1h 8-10talii.

    W takim razie nie wiem o co chodzi. Zaraz pojade podropić zobaczę czy coś dropi.

    A próbowałeś wylogować się i zalogować. Miałem kiedyś taki błąd, że nic nie dropiło. musiałem się zalogować ponownie, żeby dropło.

  • Żaden błąd,drop jest;pewnie ktoś wyłączył drop kart i napiszą :"przeprasamy pomyłka".Proponuję zmienić nazwę z GF na Mistake

    Dobra sprawdziłem mi też nie dropią, więc masz racje, musieli wyłączyć drop.

  • Dobra sprawdziłem mi też nie dropią, więc masz racje, musieli wyłączyć drop

    Pięknie ,kuzwa pięknie jakby było napisane w ogłoszeniu ze dropia do 011020 to bym wczoraj podobijała do pełnych tali na kontach a tak hulio iglesjasz... z ta gra i tym gf za..................:w00t:

  • ostatnie 24h na kartach jest na ulozenie wszystkich wydropionych kart.. od wprowadzenia tego eventu do metina tak bylo ze drop konczyl sie z wybiciem 24h na kartach :)

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • ostatnie 24h na kartach jest na ulozenie wszystkich wydropionych kart.. od wprowadzenia tego eventu do metina tak bylo ze drop konczyl sie z wybiciem 24h na kartach :)

    było podobnie z ruletką dusz. Pozostał niecały jeden dzień, ale dusze już nie dropiły

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Kupony nie zawsze są w IS, HH też nie zawsze jest, trzeba załadować wcześniej i czekać, a potem jeszcze te kupony sprzedawać parę dni. Na portalu masz aukcje praktycznie 24/7

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Błagam, przywróćcie stary event halloweenowy z czarodziejskimi różdżkami i upiornymi skrzyniami, udoskonalając drop ze skrzynki na "obecne czasy"

    Albo zupełnie jakiś nowy event ale nie kolejna karciana mini-gra

    Ileż można

  • Błagam, przywróćcie stary event halloweenowy z czarodziejskimi różdżkami i upiornymi skrzyniami, udoskonalając drop ze skrzynki na "obecne czasy"

    Albo zupełnie jakiś nowy event ale nie kolejna karciana mini-gra

    Ileż można

    Taaak, przydałoby się coś takiego żeby halloween różniło się od innych miesięcy. Nawet te różdźki mogą być z takim dropem jaki jest ale na boga nie te zwoje których przeciętny gracz zdobyć nie może.

  • Kupony nie zawsze są w IS, HH też nie zawsze jest, trzeba załadować wcześniej i czekać, a potem jeszcze te kupony sprzedawać parę dni. Na portalu masz aukcje praktycznie 24/7

    Przecież wprowadzili kupony do Isa na stałe no chyba że coś się zmieniło to sory

  • Czy coś w sprawie tego IDIOTYCZNEGO bugu jakim jest szkło jest w ogóle robione? Nie skłamię jeśli napiszę, że odpalam ten syf po 100x dziennie i to tylko dlatego, że wywala konto, freezuje lub inne cyrki się dzieją. Odpalam konto po 100x dziennie i i tak nie jestem w stanie znaleźć wszystkiego czego szukam. Jakim prawem dalej - nie ważne za znaki czy sm - ten syf znajduje się w Is. Zamienili SM na znaki i myślą, że to załatwi sprawę. W 2020roku nie umieć poradzić sobie z takim czymś to jak dla mnie Cyrk Zalewskich. Art ma milion projektów na raz zamiast zgłaszać to nagminnie codziennie bo to są Dantejskie sceny. 2 miesiące bujamy się z itemami premium które działają jak ŚMIECI

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Komuś wyskakuje ten syf?

    mam to na losowych kontach także iks de a z drugiego kompa można się zalogować....

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Komuś wyskakuje ten syf?

    X9f6EyV.jpg

    mam to na losowych kontach także iks de a z drugiego kompa można się zalogować....

    Miałem na kilka dni przed falą banów xDD


    Może szykuje się następna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


    Aj Ty niedobry bociarzu Ty! xD

    vCe0W6E.png

  • więc bociłeś powiadasz? xD


    to losowe konta nawet niektóre to magazyny xd więc bez wkręcania xD

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Nie wkręcam, ani nie nakręcam. Jakoś tydzień przed falą banów nie mogłem odpalić przez 1 dzień żadnego konta z jednego maila. (identyczny komunikat miałem) Na innych chodziło. Akurat na tym mailu było zbanowane później konto.


    Mógł to być czysty przypadek, czego Ci życzę. Bo oboje wiemy jak CB działa

    vCe0W6E.png

  • I według nich wszystko jest na OKEJCE i żadnej REKOMPENSATY.

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21