Porozmawiajmy o Metin2

• cofał ktoś może nowe staty czempiona, czy zwój powrotu statusu na to działa?

Jazzzy - Etolin - mental 120

• 9 skille są dopiero od 105lv? Czy jak to działa

JUxDZP5.png

• Szkło Handlu to jakiś żart. Żeby kupić komplet KU na 3 postaci musze 15 razy odpalać klienta...

• Tak nie do końca jest z tym szkłem. Na jednym koncie gdzie mam postać max. 100lvl mam możliwość kupna szkła za SM, smocze znaki i tygrysie monety a na drugim koncie z główną postacią 120 lvl po biologu szkło mogę kupić tylko za tygrysie monety. Oba konta są przypisane do tego samego maila na platformie i mają ponad dwa lata.

• jeśli macie jakiś problem to go zgłoście, tutaj wam nikt nie pomoże xD

• 9 skille są dopiero od 105lv? Czy jak to działa

Musisz wbić 1lvl czempiona, żeby skill Ci się pojawił w oknie postaci.

Następnie kupujesz odpowiednią księgę dla Twojej klasy i czytasz - może się nie powieźć.

• Musisz wbić 1lvl czempiona, żeby skill Ci się pojawił w oknie postaci.

Następnie kupujesz odpowiednią księgę dla Twojej klasy i czytasz - może się nie powieźć.

a jak wbić ten lv czempiona?

dobra już wiem, trzeba wbić 120lv i 25%, czyli nic dla mnie dla marnego 94lvla :(

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

JUxDZP5.png

• Kolejny już dzień w ogóle nie można korzystać ze szkła handlu. Art dostaniemy za to REKOMPENSATĘ ? SMy na szkło idą DOSŁOWNIE W BŁOTO

Szkło będzie można nabyć za 39 smoczych znaków. Więcej info w ogłoszeniach.

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• Dlaczego mam płacić SMami a potem drugi raz znakami? Wolne żarty. Jeszcze łaskę robią że można za znaki iks de Nawet 39 znaków nie opłaca się dać skoro to nie działa

Mikropłatności 2k19

#STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

• Pomijając błędy które powstały po aktualizacjach, to te 5kk opłaty dziennie za teren gildii to jest chyba jakiś żart. 1.5W na miecha i to nie ma prawa się zwrócić, a kasa na tereny gildii została już wydana. Takie zmiany jak te to jest strzał w stopę...

• Pomijając błędy które powstały po aktualizacjach, to te 5kk opłaty dziennie za teren gildii to jest chyba jakiś żart. 1.5W na miecha i to nie ma prawa się zwrócić, a kasa na tereny gildii została już wydana. Takie zmiany jak te to jest strzał w stopę...

Zobaczymy, teraz każdy ulepszał i robił przetopy na swoich gildiach.

Więc głównie te w m1 będą zarabiały więcej dzięki temu.

vCe0W6E.png

• Pomijając błędy które powstały po aktualizacjach, to te 5kk opłaty dziennie za teren gildii to jest chyba jakiś żart. 1.5W na miecha i to nie ma prawa się zwrócić, a kasa na tereny gildii została już wydana. Takie zmiany jak te to jest strzał w stopę.

Ok stracę ziemie i budynki Gildii to możne niech mi kasę zwrócę która poszła na zakup tego a nie przymus albo płacisz albo [ciach] tracisz wszystko.Ot paranoja na potęgę :crazy:

Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę.

• Przydaliby się alchemicy , bo odpadnie cor z dziennej misji. Chyba że dodadzą jeszcze jednego npca, który będzie topił wszystko z małą szansą na przetop.

• Przydaliby się alchemicy , bo odpadnie cor z dziennej misji. Chyba że dodadzą jeszcze jednego npca, który będzie topił wszystko z małą szansą na przetop.

Przetop u odpowiedniego alchemika wynosi 60%. Możesz też przerabiać inna rude ale szansa zrobienia wynosi 30%.

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• Jedynym powodem przeplacania za ziemie to chyba bedzie tylko utrzymanie liczebnosci gildii bo z alchemikow to bedzie ciagly deficyt

Przetop u odpowiedniego alchemika wynosi 60%. Możesz też przerabiać inna rude ale szansa zrobienia wynosi 30%.

chodzi o neutralnego alchemika jak ten od alchemii (smoczej)