Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Mi dmg z 35k w hydrę, spadło do 30... Więc -5k :X Reszta znajomych podobnie. Do tego moby są większe. Jednak ile dokładnie trzeba bić, to Ci nie powiem.

    U mnie z 42k do 36k xD

  • Zepsuli czytanie KD+ na riposte ....

    Mając riposte na G8 - chcąc czytać KD+ wyskakuje komunikat ze nie mogę użyć tego przedmiotu - najpierw muszę rozwinąć 1 umiejętność :D

    Dzięki :P

  • Podatek za teren gildyjny, 5kk dziennie. Możliwość opłaty raz na 9 dni....no ale czasem ma się urlop itp itd różnie z tym jest. 9 dni i tak łatwo tracisz wszystko.

    I teraz pytanie, gdzie go wpłacić skoro strażnik ma tylko rozwiąż gildę, nabór do gildy, wpłać i wypłać?

    Dwa nikt nie pisał się na utratę gildy zabudowanej od tak, bo przecież piec gildyjny itp nie zarabia 5kk w ciągu miesiąca, a tu dzienna opłata. Chyba czas zrezygnować z przetopów. Teraz tracąc ziemię traci się dużo więcej. Każdy kto wiedziałby że wprowadzą opłatę nie kupiłby ziemi. Powodzenia kopiącym bo niedługo nie będzie alchemików.;:p

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Podatek za teren gildyjny, 5kk dziennie. Możliwość opłaty raz na 9 dni....no ale czasem ma się urlop itp itd różnie z tym jest. 9 dni i tak łatwo tracisz wszystko.

    I teraz pytanie, gdzie go wpłacić skoro strażnik ma tylko rozwiąż gildę, nabór do gildy, wpłać i wypłać?

    Dwa nikt nie pisał się na utratę gildy zabudowanej od tak, bo przecież piec gildyjny itp nie zarabia 5kk w ciągu miesiąca, a tu dzienna opłata. Chyba czas zrezygnować z przetopów. Teraz tracąc ziemię traci się dużo więcej. Każdy kto wiedziałby że wprowadzą opłatę nie kupiłby ziemi. Powodzenia kopiącym bo niedługo nie będzie alchemików.;:p

    I tak upadnie kolejne żródlo zarobków dla niskich lvli.

  • Też mi sie tak zdaje, w przeliczeniu cały rok to opłata 18 won i 25 milona yang. Jaki to ma sens? A już te aukcje...albo najlepsze 1 won na dzień za ziemię w nowej lokacji :rofl: aż jestem ciekawa która gilda będzie miała tam ziemię ;:p

    Mnie najbardziej szkoda yang wpłaconych na zakup ziemi + budynki, kamyki i drzewka to nie tragedia. Tam 100 kk tu 3x po 20 kk albo więcej i nagle nie ma Cię w grze powiedzmy 12 dni i stracisz to od tak.


    Jak dla mnie zmiana na duży minus.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Odpowiedzi i pytania które dał Art Conquerors of Yohara – Oto nowe funkcje

    Tam niżej.


    Tylko jak już wcześniej pisałam, nie wiem jak wpłacić.

    A tak w ogóle uczciwie byłoby abyśmy mieli możliwość odzyskania pieniędzy za ziemię i budynki skoro nie chcemy płacić dzierżawy. Za wysoka i tyle. Nie opłaci się to nikomu aby utrzymywać ziemię, bo nawet z gleby tyle dziennie nie pozbierasz (a tak z nudów ostatnio sprawdzałam ile można zdobyć yang na różnych lokacjach). Pomijam, że nikt się nie pisał na taką zmianę.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

    Edited 3 times, last by KwiatSuri ().

  • Quote

    Tylko że u Uriela powinnien nadal być eksp, skoro jest do 21 września. A dlaczego, bo ostatnio w grze było 50% i nie łączyło się z ekspem 200% od Uriela.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • faktycznie, dzieki ;)

    Porażka z tymi 5kk dziennie :) glupota....


    Bedę pisac o jakikolwiek zwrot za ziemie + budynki :) wydalem na to duzo kasy - i nie gram na tyle zeby jeszcze 5kk dziennie placic :)


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • Coś mi się przypomniało. Po co dropiliśmy akty własności ziemii? Większość gild czynnie grająca ma ziemię w m1 czy m3. A tu nagle zmiana...

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

  • Coś mi się przypomniało. Po co dropiliśmy akty własności ziemii? Większość gild czynnie grająca ma ziemię w m1 czy m3. A tu nagle zmiana...

    Żeby zdobyć ziemie gildyjną , a teraz żeby ją mieć trzeba zapłacić. Idziemy z postępem, zaczynamy w metinie płacić podatki.

  • Pojawiła się u strażnika opcja Dzierżawa... o północy:w00t:

    I każdy może ją wpłacić, nie musi być lider. To już nie ma znaczenia czy 9 dni czy 14.


    Edit, nie chce mi się pisać kolejnego postu. Śmieszne, ale sądzę że to błąd iż postać jakby znika. Widać tylko głowę. Art  Ingolf mam nadzieję, że już o tym wiecie.

    „Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

    Edited once, last by KwiatSuri ().

  • Serio tak bardzo bolesne jest dla Was te 5kk dzierżawy za teren? Gildie z założenia miały łączyć graczy aby grać razem, a obecnie wygląda to tak, że każdy patrzy żeby jak najwięcej wonów sprzedać na pomarańczowym serwisie lub niebieskim z twarzą.


    Poza tym dla aktywnej gildii powiedzmy 10 osobowej co to jest za problem aby każdy zarobił 500k dziennie ?

    Jak dla mnie to dobrze, że jest wprowadzona owa dzierżawa przynajmniej nie będzie już sytuacji ze ziemia stoi pusta przez X czasu bo nikt w gildii nie gra

    Mental pluje Body zlizuje

  • nowe drop z hydry ;p

    Ps. Ciekawa niespodzianka. Na iluzje ktoś chodzi?

    Nic nie pisano o zmianie dropu.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie