Porozmawiajmy o Metin2

• Trochę z innej beczki - macie jakieś domysły kiedy mogą serwer PL znów otworzyć ? Troche lipnie się gra 1 kontem ;p

sygna.jpg

• Stawiam na to, że jutro z kalendarza będzie rozszerzenie ekwipunku. Ale oby nie, bo miesiąc czekania na to samo?

遊園地

• Stawiam na to, że jutro z kalendarza będzie rozszerzenie ekwipunku. Ale oby nie, bo miesiąc czekania na to samo?

Znając tą grę to zapewne będzie. Ile już takich rozszerzeń było do tej pory w kalendarzu?

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• Znając tą grę to zapewne będzie. Ile już takich rozszerzeń było do tej pory w kalendarzu?

Co tydzień jedno na postać. Więc analogicznie jutro powinno być kolejne niestety.

遊園地

• Co tydzień jedno na postać. Więc analogicznie jutro powinno być kolejne niestety.

Tak na to wskazuje, patrząc na ubiegłe tygodnie. Jedno trzeba też przyznać co już Misiaczek wspomniał, dobre te rozszerzenia niż ten feniks. Feniks straci czas a kluczami na stałe kratki w eq można odblokować.

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• Zgadza się. Niestety dziś tego dropu nie będzie.

Szkoda że ktoś się musiał zapytać.

Fajnie jak np. wiecie, że dropu nie będzie dać oficjalne ogłoszenie, że tego dropu nie będzie.

P.S

Chyba, że jest to gdzieś napisane to sory.

• Niestety wszystkiego nie da się wcześniej zapowiedzieć ze względu na godziny dropu na serwerach Eventowych.

Pisałem wcześniej, że może być problem z aktywacją Eventów na tych 2 serwerach.

Nie ma co narzekać - obecnie GF rozpieszcza Nas wydarzeniami w grze ;) oczywiście znajdą się marudy :>

• Totalna żenada konkurs ox takie nagrody jak pierścienie doświadczenia lub rękawice złodzieja może prawie każdy zdobyć z metinow w czerwonym lesie i na mapach 90+. Zamiast jakieś zmianki bonów dać to nie, bo po co.

• Co OX jest to samo niezadowolenie. Trzeba się przyzwyczaić. I czasem przestać patrzeć na korzyści materialne, a na zwykłą rozrywkę.

Pomijając że zalogowałam dzisiaj postać 60+ od razu po zakończeniu pierwszej rundy i w ogóle nie widziałam info o OX'ie dla tego przedziału lvlowego, to było ok xD Fajnie. Dowiedziałam się, jak większość, czegoś nowego. Czyli, ze nie z każdego lvl'a Metina dropi ku.

遊園地

• Co OX jest to samo niezadowolenie. Trzeba się przyzwyczaić. I czasem przestać patrzeć na korzyści materialne, a na zwykłą rozrywkę.

Pomijając że zalogowałam dzisiaj postać 60+ od razu po zakończeniu pierwszej rundy i w ogóle nie widziałam info o OX'ie dla tego przedziału lvlowego, to było ok xD Fajnie. Dowiedziałam się, jak większość, czegoś nowego. Czyli, ze nie z każdego lvl'a Metina dropi ku.

Jest jedno pytania na którym zawsze odpadam = pytanie o ilość mostów w dolinie

200 % expa to jeden z najlepszych eventów - zaraz po puzzlach :-P

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

• Jest jedno pytania na którym zawsze odpadam = pytanie o ilość mostów w dolinie

No jest takie. Też bym nie wiedziała za każdym razem i tylko patrzyła, gdzie stają inni.

遊園地

Prawidlowe podejscie, najwazniejsze to umiec cieszyc sie z malych rzeczy :mkay:

Ale jednak mogli postarać się dać jakieś lepsze nagrody. Jak zawsze pamiętam konkurs ox był takim eventem gdzie były super fajne nagrody a nie to co teraz.

• Nie wiecie co się dzieje z jest nie działa i jest nas na Kontach na których nie ma oddanych zębów orka czy ten problem zostanie naprawiony czy jak??