Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Wyczaiłem sprawe.... kompletnie nie opłaca się tego dropic noo chyba ze lubicie sie denerwować.

    Rękawica nie działa na ta skrzynie. Kupujesz rekawice w IS a tu taka niespodzianka :)

    Wczoraj godzina 20-21 10 metkow w m1- 2 ebo szkaty. Po godzinie 22, 120 metkow w m1-0 szkat. Chwilowo byl włączony drop, a poteem go zmniejszyli prawie do zera. U innych osob co dropily podobna sytuacja


    Miałem tak samo. Z rękawica z is ubilem z 50/60 metkow 0 szkat

  • ja już kilka miesięcy temu pisałem do supportu z tym problemem zabijania sklepów, nic z tym nie zrobili... nie wiem czy widzieliście turecki serwer, tam sklepy w m1 ciągną się przez pół mapy :) a u nas jest kilku kretynów, którzy by to zabijali :)

    Zobacz jakie lagi są, jak jest dużo sklepów. Trseba co jakiś czas zmniejszyć ich ilość. Jak nie zrobią tego gracze, to wywali prędzej czy później całe ch

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Zobacz jakie lagi są, jak jest dużo sklepów. Trseba co jakiś czas zmniejszyć ich ilość. Jak nie zrobią tego gracze, to wywali prędzej czy później całe ch

    Dlaczego u Rumunów i Turków nie wywala, gdzie jest tych sklepów 10x więcej?

    Kolejna zagadka metina, Etolin full, mimo że jest 10x mniej ludzi/sklepów co na innych serwerach xd

    A no tak "Poorlackom nie damy lepszych maszyn"

    vCe0W6E.png

  • Szczerze to dalej nie rozumiem czym się sugerowali ludzie łącząc Jawę z serwerem z Rumunii. Dlaczego nie Czesi?

    Ani Czesi, ani Węgrzy nie mieli tzw. s80-tek.

    Nie można ustawić w oknie wyboru serwera żeby ikonka była flagą Polski oraz Rumunii?

    może być problematyczne, ale zapytam.

    Edit: Nie ma opcji.

    A no tak "Poorlackom nie damy lepszych maszyn"

    Argument kiepskich maszyn jest stary jak świat, ale nie ma tu zastosowania. Z rozmów między mną a kolegą opiekującym się Turcją, wynika także, że problem lagów/kicków w Turcji także występuje.

    Poza tym, nie wiem czemu określasz siebie jak i cały nasz naród jako "Poorlackom" - jakbyś sam siebie nie szanował :)

    Community Manager

  • O witamy Pana ;)


    Jedynie się wypowiem odnośnie zwrotu, który był cytatem. (nie nazwałem nas tak, tylko zasugerowałem,że nas w ten sposób traktują)

    W Niemczech i Anglii tak nas nazywają ;) Ktoś, kto się otacza wśród tych nacji, doskonale o tym wie.



    Dlaczego więc,przy większej ilości graczy na wyżej wymienionych serwerach kanały nie są PEŁNE, a u nas przy dużo mniejszej, względem tamtych są?


    Ingolf coś wspomniał,że GMowie dostają większe prawa. Coś więcej mógłbyś nam napisać? Jestem ciekaw, czy to coś zmieni jesli chodzi o ilość botów.

    vCe0W6E.png

  • Czy po fuzji alchemie wyciągniętą z koła można przerabiać?

    Ewentualnie,czy po włożeniu jej z powrotem i ponownym wyciągnięciu już przeze mnie, będę mógł nią handlować?

  • Czy po fuzji alchemie wyciągniętą z koła można przerabiać?

    Ewentualnie,czy po włożeniu jej z powrotem i ponownym wyciągnięciu już przeze mnie, będę mógł nią handlować?

    Nie możesz z nią zrobić nic, jeżeli klikniesz PPM to alchemia natychmiast wskakuje do koła. Nie możesz również przenieść do slotów uszlachetniania

  • Argument kiepskich maszyn jest stary jak świat, ale nie ma tu zastosowania. Z rozmów między mną a kolegą opiekującym się Turcją, wynika także, że problem lagów/kicków w Turcji także występuje.

    Art Skoro wiecie, że notorycznie zdarzają się takie sytuacje to dlaczego łączycie etolin z diumarem? Chyba sam się domyślasz do czego to doprowadzi. Mógłbyś jakoś wytłumaczyć dlaczego została podjęta taka decyzja?

    Co do maszyny to może warto pomyśleć o lepszym sprzęcie oraz większej ilości kanałów?

    To człowiek, a nie życie tworzy zamęt
    GG 53913374

    giphy.gif

  • Skoro wiecie, że notorycznie zdarzają się takie sytuacje to dlaczego łączycie etolin z diumarem? Chyba sam się domyślasz do czego to doprowadzi. Mógłbyś jakoś wytłumaczyć dlaczego została podjęta taka decyzja?

    Co do maszyny to może warto pomyśleć o lepszym sprzęcie oraz większej ilości kanałów?

    Mogę jedynie napisać, że sytuacja związana ze stabilnością szczególnie związana ze szkłem handlu czy obszarów handlowych jest znana i można oczekiwać jakichkolwiek działań w wersji 20.1. Szczegółów jeszcze niestety nie znam.

    Ilość kanałów na tę chwilę jest maksymalna możliwa. Problem z tego co wiem nie leży w sprzęcie, tylko w kodzie gry.

    Dlaczego więc,przy większej ilości graczy na wyżej wymienionych serwerach kanały nie są PEŁNE, a u nas przy dużo mniejszej, względem tamtych są?

    Nie znam dokładnych danych liczbowych. Ale jest wysoce nieprawdopodobne, że my mamy akurat inne limity niż na innych serwerach. Musiałbym obserwować wskaźniki aktywności na wybranych serwerach.

    Community Manager

  • Art -Jak planujecie zminimalizować skutki tego łączenia w rynku, połączono dwa bardzo różne serwery z różnymi gospodarkami. Ceny wielu przedmiotów spadły o 50-80% na niekorzyść naszych graczy.

  • Mogę jedynie napisać, że sytuacja związana ze stabilnością szczególnie związana ze szkłem handlu czy obszarów handlowych jest znana i można oczekiwać jakichkolwiek działań w wersji 20.1. Szczegółów jeszcze niestety nie znam.

    Ilość kanałów na tę chwilę jest maksymalna możliwa. Problem z tego co wiem nie leży w sprzęcie, tylko w kodzie gry.

    Nie znam dokładnych danych liczbowych. Ale jest wysoce nieprawdopodobne, że my mamy akurat inne limity niż na innych serwerach. Musiałbym obserwować wskaźniki aktywności na wybranych serwerach.

    A ja mam pytanie w innej kwestii. Zbiłam jotuna i przelogowałam się na ch2 po zbiciu z myślą że tak jak zawsze szybciej teleportuje mnie przed świątynię i trafiłam na grupę z jinno która tego jotuna akurat robiła, to jest celowe czy znów jakiś bug?

  • Obecnie na szkle handlu, wpisujac nazwy przedmiotow po Polsku po fuzji (server Corundum) nie znajduje konkretnych itemow. Jest jedynie mozliwosc przegladania w danej kategorii. Czy ten Problem jest znany i zostanie rozwiazany, czy tez bedzie trzeba wpisywac po Rumunsku czy Angielsku?

  • Może jakiś gracz z Rubinum powiedzieć czy podczas łączenia znowu nie pobugowały sie rosy tzn. czy połączyły sie wszystkie razem w losowy jakiś beznadziejny stack, typu 50 wartości na 2 min?

    JUxDZP5.png

  • Art

    Nie będę już cytował Twoich wypowiedzi, ale proszę napisz, jaki pomysł macie żeby zachęcić Polaków do grania na serwerze złożonym w 90% z obywateli Rumunii? Martwi mnie to, ponieważ jestem przyzwyczajony do gry w grupie i wiem, że jeśli gracze z naszego kraju zaczną masowo kończyć zabawę w giereczkę to zostanie garstka Polaków. Czy ktoś na serwerze Carpathians jest odpowiedzialny za blokowanie spam botów zalewających czat oraz prywatne wiadomości? Ostatnie pytanie, bo rozumiem, że jest to serwer docelowy, ale dlaczego do tego serwera nie zostały dopisane rekordy Meley/Hydry z serwera Jawa? Dlaczego przepadły punkty ze Strefy Walki?


    Czy w przyszłości pojawią się bilety podróżnika?

  • Ktoś też tak miał że po wyjęciu z depo kamyka alchemi nie chciał wejść do koła i można nim było handlować ja tak miałem z onyksem ;D