Porozmawiajmy o Metin2

 • Tymczasem mi przeklikanie dzisiaj alchemii z 4 postaci dało 3 antyki, równowaga we wszechświecie zachowana xD

  Co prawda po 2 tygodniach to dalej razem 5 antyków, nie wiem, czy to dużo, czy mało.

 • co wy wiecie o alchemi xD mi dzis spalilo rubina mityka na wyborny i zostal znakomity 2x sr deff


  :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
  :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

 • zastanawiam sie czemu na forum informacja o HH była tak późno, jestem pewny ,że team nie otrzymał informacji o planowanym HH na 5 minut przed włączeniem akcji.

  A post umieścili na forum chwile przed HH, a ja czekałem ały miesiac na HH aby kupic sm, bo wiadomo zawsze to coś więcej, i nie doczekałem się to po 13 zakupiłem, a tu patrze o 15 HH.

  Gdyby nasz team był w porządku to informacje by pisał wcześniej a przez to jestem pare sm w plecy za co dziekuje człowiekowi bez honoru czyli artowi i temu co umieścił post nie pamiętam nicku naprawdę wielkie brawa dla was!!!

 • od razu bez honoru xd poprostu się nie przykłada do swojej pracy i nie wkleja na bieżąco,

  Jazzzy - Etolin - mental 120

 • to , że jest bez honory pokazał poprzednio jak była akcja ze zwrotami , napisał wiadomo , że wszystkie sm są zwracane a to było kłamstwo i sie nie przyznał do błędu dlatego dla mnie on nie ma za grosz honoru

 • Ostatnio kilka razy się zdarzyło, że wydarzenie już trwało i post o nim pojawił się na forum.Wyobrażacie sobie sytuację: Jest hitowa walka bokserska Ruiz vs Joshua,trwa pierwsza runda i nagle stacje telewizyjne zaczynają trąbić: O! walka ...efekt:strata na oglądalności i mniejsze wpływy z reklam.To teraz gdzie leży problem: Czy to Niemcy tak zlewają polską adminstrację M2? że na ostatnią chwilę dają info.Czy to u nas powstaje takie opóźnienie w przekazywaniu informacji do społeczności polskiej M2? i jeśli tak to z jakiej przeczyny? braku "rąk do pracy",niekompetencji? A skoro już piszę to z innej beczki: Coś dawno kuponów SM nie było.Proszę zgłosić,żeby dali kupony.

 • tego jeszcze nie było, żeby się ich prosić aby wzieli nasze pieniądze xd

  Jazzzy - Etolin - mental 120

 • Schronienie Meley: punkty rangi zwracane po pomyślnym ukończeniu, zostały zredukowane na przewidywane 50% zainwestowanych punktów


  Właśnie zabity został sens wbijania lvlu gildii. Super! :p

  Nowa gildia co niecałe 2 tygodnie ^^

 • Schronienie Meley: punkty rangi zwracane po pomyślnym ukończeniu, zostały zredukowane na przewidywane 50% zainwestowanych punktów


  Właśnie zabity został sens wbijania lvlu gildii. Super! :p

  Nowa gildia co niecałe 2 tygodnie ^^

  Jeszcze to napisali w podrozdziale: " co zostało naprawione" hehe xd

  Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
  :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
  https://www.youtube.com/user/LuckeR174


  Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


  Zapraszam!


  :mkay:

 • ograniczenie meley naduży plus, jeśli chociaż 1/3 gildi przez to nie bedzie jej biła to wpłynie to bardzo korzystnie na cały handel w grze jak i na zarobki graczy .

  Jazzzy - Etolin - mental 120

 • ta aktualizacja jeszcze nie weszła

  Jazzzy - Etolin - mental 120

 • W końcu w jakiś sposób ukracają proceder masowej generacji wonów.

  Zmiana z meley na duży plus. Moim zdaniem zamiast 50% powinno być 75% i by było idealnie.

  Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
  Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
  Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
  Pozdrawiam serdecznie

 • W polskim kodeksie karnym możemy znaleźć kilka przepisów, które potencjalnie mogą stanowić podstawę prawną kwalifikacji „kradzieży” wirtualnych przedmiotów


  1.art. 287 k.k. „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”

  2.art. 286 k.k. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”


  Kiedyś z takich zgłoszeń na Policji mieli ubaw po pachy i mało która placówka tym się zajmowała na poważnie poza rutynowym śledztwem i w konsekwencji umorzeniem postępowania z braku dowodów lub innych przyczyn dziś to jest norma i jak się trafi na odpowiednią osobę w policji to Złodziej szybko zostaje przyłapany i odpowiednio ukarany:)


  Kiedyś za czasów świetności Tibii znajomemu ukradli jakieś itemki o dużej wartości gość poszedł na Policje na początku tak jak pisałem wyśmiali go ale gość był na tyle uparty że zgłaszał sprawe gdzie tylko mógł w konsekwencji Policja przyjeła zgłoszenie i w toku postepowania złodziejaszek dostał wyrok niepamietam juz bodajże 2 lata w zawiasach na 5 i został zobowiązany do zwrotu itemów lub równowartości oraz jakies odszkodowanie bodajże ale nie wielkie.Także nie warto kraść albo przywłaszczać sobie mienie nawet w internetach bo choć o więzienie w takich przypadkach trudno to jednak zawiasy w papierach zostają na zawsze