Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Schronienie Meley: punkty rangi zwracane po pomyślnym ukończeniu, zostały zredukowane na przewidywane 50% zainwestowanych punktów


    Właśnie zabity został sens wbijania lvlu gildii. Super! :p

    Nowa gildia co niecałe 2 tygodnie ^^

    Jeszcze to napisali w podrozdziale: " co zostało naprawione" hehe xd

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • ograniczenie meley naduży plus, jeśli chociaż 1/3 gildi przez to nie bedzie jej biła to wpłynie to bardzo korzystnie na cały handel w grze jak i na zarobki graczy .

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • ta aktualizacja jeszcze nie weszła

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • W końcu w jakiś sposób ukracają proceder masowej generacji wonów.

    Zmiana z meley na duży plus. Moim zdaniem zamiast 50% powinno być 75% i by było idealnie.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • W polskim kodeksie karnym możemy znaleźć kilka przepisów, które potencjalnie mogą stanowić podstawę prawną kwalifikacji „kradzieży” wirtualnych przedmiotów


    1.art. 287 k.k. „Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”

    2.art. 286 k.k. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8”


    Kiedyś z takich zgłoszeń na Policji mieli ubaw po pachy i mało która placówka tym się zajmowała na poważnie poza rutynowym śledztwem i w konsekwencji umorzeniem postępowania z braku dowodów lub innych przyczyn dziś to jest norma i jak się trafi na odpowiednią osobę w policji to Złodziej szybko zostaje przyłapany i odpowiednio ukarany:)


    Kiedyś za czasów świetności Tibii znajomemu ukradli jakieś itemki o dużej wartości gość poszedł na Policje na początku tak jak pisałem wyśmiali go ale gość był na tyle uparty że zgłaszał sprawe gdzie tylko mógł w konsekwencji Policja przyjeła zgłoszenie i w toku postepowania złodziejaszek dostał wyrok niepamietam juz bodajże 2 lata w zawiasach na 5 i został zobowiązany do zwrotu itemów lub równowartości oraz jakies odszkodowanie bodajże ale nie wielkie.Także nie warto kraść albo przywłaszczać sobie mienie nawet w internetach bo choć o więzienie w takich przypadkach trudno to jednak zawiasy w papierach zostają na zawsze

  • meley już dawno spadło poza podium zarobków w metinie, problem jest z niej tylko taki że generuje za dużo yang przez co niszczy rynek, po ograniczeniu yang z katakumb, jakby je jeszcze najlepiej wyłączyli z meley, to by metin troche odżył.

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Kolesia z king of metin co wygral king of negros okradli Nick to ChlejeDuzo bardzo szybko znalezli zlodzieja dostal grzywne i chyba odsiadke i jeszcze wlasnie przez policje udalo sie odzyskac skradzione itemy i team tez pomagal

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • Czemu nie można usunąc konta ? Daje skasuj konta, dostaje link na emial w który muszę wejść, wchodze w niego wyrzuca mnie do strony gameforg.com i tyle, konta nie da się usunąć..

  • Zarobek z meley jest taki sb idąc we 2 biorąc 8 postek licząc że szkatki są po 20kk to jest 160kk.

    Zodiaka można zrobić samemu i nie mając handlarza masz ok 200 pudel czyli 130kk, ale jeśli trafi Ci się handlarz to masz 600pudel czyli ok 4won + szarfy


    Moderator Reverse:
    Poprawiłem słowo

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

    Edited once, last by Reverse ().

  • Witam nie jestem pewny czy to odpowiedni dział ale mam pytanie a propos IS

    Czemu nie da się wejść do IS z telefonu ktoś próbował może ?

    Często nie ma mnie w domu jak jest aukcja błyskawiczna lub ciekawe przedmioty i nie mogę z nich z korzystać kiedyś nie było z tym problemu z tego co pamiętam.

    Morze ktoś ma jakiś sposób żeby bez klienta gry uruchomić IS na telefonie lub tablecie ?

    Z góry dziękuje za odpowiedz.

    [size=10]„Człowieka nie należy oceniać po słowach, lecz po czynach”





    ChupS


    kacpersprys


    CiekawY

  • Kojarzy ktoś kiedy dokładnie usunęli szanse na krytyk odnośnie umiejętności w pvp? Jakiś rok temu zalogowałem się i już tak było ale pomyślałem o likanie, który ma wbudowany ten % w 2 skillach i w sumie to głupia sprawa 😂

  • Mam pytanko do ogarniętych. Gdzie to niby wejście do królestwa żywiołu bo ja na wyspie nic nie widzę