Porozmawiajmy o Metin2

• Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na Etolinie oraz Diumarze nie ma ŻADNYCH eventów?

To jest bardzo nie fair, zresztą - w grudniu były, teraz nie ma - dlaczego?

Jestem nowym graczem, gram sobie od jakiegoś miesiąca na spokojnie na Etolinie, eventy mega urozmaicały rozgrywkę i rozumiem, że teraz nawet ani jednego pobocznego eventu nie będzie przez cały miesiąc?

Niech mi ktoś wytłumaczy ten absurd, dlaczego kilka serwerów ma codziennie po 2 eventy, a inne serwery nie mają żadnego. To jest bezsensu, cmon.

Jestem nowym graczem, gram sobie od jakiegoś miesiąca na spokojnie na Etolinie, eventy mega urozmaicały rozgrywkę i rozumiem, że teraz nawet ani jednego pobocznego eventu nie będzie przez cały miesiąc?

Niech mi ktoś wytłumaczy ten absurd, dlaczego kilka serwerów ma codziennie po 2 eventy, a inne serwery nie mają żadnego. To jest bezsensu, cmon.

Na tamtych serwerach i tak gra 3 osoby na krzyz, niech maja xd

• Pamiętajcie, że w eventach nie tylko Wy zarabiacie, ale każdy, w tym boty. Więc jakby tak jeszcze 1 miesiąc pociągnąć to serwery byłyby przesiąknięte itemami, których zazwyczaj brakuje.

Jakby w styczniu nie było żadnego eventu to by tylko to na dobre wyszło. A to był najlepszy grudzień pod względem eventów, jakie dało nam GF.

vCe0W6E.png

• Mnie to też zdziwiło, bo ogólnie te aukcje miały być seriami 3 w miesiącu a potem kolejne po pól roku. Widocznie GF wyczuło biznes i klepie :) Szkoda że zamiast zielonych nie są czerwone.

Ingolf Wyjaśnij mi jedną rzecz, tych zielonych skrzyneczek kupiłem 90 sztuk i każdą otwierałem do 9 razy. Przedmiotów w tych skrzyneczkach jest 60sztuk 9x90 daje nam 810 otwarć. Interesujących mnie przedmiotów są 2 sztuki, czyli statystycznie 1 na 30 otwarć powinno być trafione. Powinienem mieć 27 kościanek z umkami, a mam 1... słownie J E D N Ą sztukę 200 obrony... Dobra nie chcę 27 wystarczą mi ze 4 sztuki.

Dajecie do IS przedmiot gdzie w opisie jest napisane że można trafić jedną z 60 rzeczy ale nie jest podany %. Ja wydaję realną $$ by zdobyć coś a dostaje sok z owocu granatu i magiczną rudę miedzi... To nawet nie są lootboxy które wyciągają kasę od graczy tylko jakiś przekręt. Nie wiem może ja tylko tak mam może inni ale to nie jest fair, ile muszę tych skrzyń otworzyć 1000? żeby głupie kościanki z umkami zdobyć?

Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

Nigdy nie jest podawany % szansy na zdobycie przedmiotu. Tak masz we wszystkich skrzyniach.

Wiadomo, że "kościanki" są drogocennym przedmiotem więc procent szansy na jej zdobycie jest malutki.

Dawno temu widziałem propozycję, aby w opisie przedmiotu z IS była informacja na temat "% szansy na zdobycie danego przedmiotu" - niestety pomysł odrzucono z tego co pamiętam.

• Nigdy nie jest podawany % szansy na zdobycie przedmiotu. Tak masz we wszystkich skrzyniach.

Wiadomo, że "kościanki" są drogocennym przedmiotem więc procent szansy na jej zdobycie jest malutki.

Dawno temu widziałem propozycję, aby w opisie przedmiotu z IS była informacja na temat "% szansy na zdobycie danego przedmiotu" - niestety pomysł odrzucono z tego co pamiętam.

z wiadomego powodu ktoś mógłby się przerazić ile tam jest po przecinku :)

• dlaczego problemy z serwerami występuje tylko w Polsce ? DE i TR nie mają takich problemów nikt tam się nie skarży na na forum że są ciągłe awarie

Właśnie w DE też serwery padły. :P

nie musisz pisac ze jestes nowy, widzimy to po poscie :D

jawa i rubinum to serwery eventowe, one caly czas maja eventy

etolin i diumar maja 2-4 eventy miesiecznie max, grudzien byl wyjatkowy, pierwszy raz w historii widzialem taki miesiac na tych serwerach wiec nie pisz ze to absurd ze malo eventow bo to norma :) teraz do wielkanocy nie bedzie nic wiekszego

• Dzielenie serwerów na serwery "eventowe" brzmi też dosyć absurdalnie. Czym się w takim razie różnią te serwery od siebie (prócz np Grunwaldu, serwera tymczasowego)?

Fusia, absurdem dla mnie nie jest brak eventów a to, że na kilku serwerach nawet i po 3 dziennie są, a na dwóch innych nawet nie ma zapowiedzianego obecnie ani jednego - to jest dla mnie absurd. Jeśli by wszędzie tak było, że mamy kilka eventów miesięcznie (prócz jakiś okazjonalnych, np świąteczne) to byłoby jak bardziej OK. A tak to mamy przesyt eventów na kilku serwerach, a na dwóch nie ma prawie nic. Takie dwie skrajności trochę.