Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Sposób na boty? drop kart rozpoczyna się tylko wtedy gdy ma się wykupioną łapke 200% z IS

    99% graczy ma wykupioną łapkę z IS ( drop odłamków, ulepków)

    99% botów nie ma wykupionej łapki bo żerują na grze i nie wtopi w nią pieniędzy

    Każdy event powinien tak wyglądać, Osoby wpierające gre mają drop, boty zarabiające na grze nie mają dropu.

    Art

    kto jest w tym 1% like ^^

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Niee, nie rezygnujcie z tego eventu na walentynki :) To taka mała tradycja i ja bardzo lubię ten event :D

  • Będzie dzisiaj normalnie w końcu działał cykliczny drop wierzchowców z metinów 19:00-21:00?

    neon3.png

  • Sposób na boty? drop kart rozpoczyna się tylko wtedy gdy ma się wykupioną łapke 200% z IS

    99% graczy ma wykupioną łapkę z IS ( drop odłamków, ulepków)

    99% botów nie ma wykupionej łapki bo żerują na grze i nie wtopi w nią pieniędzy

    Każdy event powinien tak wyglądać, Osoby wpierające gre mają drop, boty zarabiające na grze nie mają dropu.

    Art

    hahahahaha udzial w evencie tylko jak wykupisz isa hahahahahaha :)))

    to tak jak "wejdziesz do sklepu jedynie jak zaplacisz bilet 100 zl" :D

  • hahahahaha udzial w evencie tylko jak wykupisz isa hahahahahaha :)))

    to tak jak "wejdziesz do sklepu jedynie jak zaplacisz bilet 100 zl" :D

    od kiedy rękawica kosztuje 100zł ? kupując za 100zł w HH masz rękawice na prawie 9 miesięcy

    wiadome że będą płakać ludzie co wolą kupić bota i stawiać po 30 kont na event a przy takim zabezpieczeniu nie będzie im się opłacało kupować łapki bo w razie bana dużo stracą

    a poza tym nikt nikogo nie zmusza do udziału w evencie, utrzymanie serwerów kosztuje więc chyba normalne że ludzie grają i ładują w IS

  • Gość pewnie tak mało yangów produkuje że go na kupon 100 SM nie stać, co daje rękawice na miecha. Więc nawet złotówki nie trzeba wydawać na IS.

    vCe0W6E.png

  • Wróciłem do domu i przetłumaczyłem rozpiskę dla Nas: [Jawa, Rubinum, Grunwald] Eventy Poboczne - Styczeń 2019

    Eventy dotyczą tylko 3 serwerów: Jawa, Rubinum i Grunwald.

    25 stycznia rybaki, no to kutry kłusownicze ( bociarze) już wyruszają jak podczas ostatniego eventu:
    [ciach]


    Moderator Reverse:
    Wyciąłem filmik.

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

    Edited once, last by Reverse ().

  • A ja sie pytam gdzie DIUMAR

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • nie chodzi mi ze cos kosztuje tyle a inne tyle i kogos nie stac, patologia jest pomysl platnych eventow

    Istnieje coś takiego jak kupon SM biorąc pod uwagę ostatnie 12h dropu blasków ta inwestycja zwróciłaby Ci się i to z bardzo dużą nawiązką

  • Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na Etolinie oraz Diumarze nie ma ŻADNYCH eventów?

    To jest bardzo nie fair, zresztą - w grudniu były, teraz nie ma - dlaczego?

    Jestem nowym graczem, gram sobie od jakiegoś miesiąca na spokojnie na Etolinie, eventy mega urozmaicały rozgrywkę i rozumiem, że teraz nawet ani jednego pobocznego eventu nie będzie przez cały miesiąc?

    Niech mi ktoś wytłumaczy ten absurd, dlaczego kilka serwerów ma codziennie po 2 eventy, a inne serwery nie mają żadnego. To jest bezsensu, cmon.

  • Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na Etolinie oraz Diumarze nie ma ŻADNYCH eventów?

    To jest bardzo nie fair, zresztą - w grudniu były, teraz nie ma - dlaczego?

    Jestem nowym graczem, gram sobie od jakiegoś miesiąca na spokojnie na Etolinie, eventy mega urozmaicały rozgrywkę i rozumiem, że teraz nawet ani jednego pobocznego eventu nie będzie przez cały miesiąc?

    Niech mi ktoś wytłumaczy ten absurd, dlaczego kilka serwerów ma codziennie po 2 eventy, a inne serwery nie mają żadnego. To jest bezsensu, cmon.


    Na tamtych serwerach i tak gra 3 osoby na krzyz, niech maja xd

  • Pamiętajcie, że w eventach nie tylko Wy zarabiacie, ale każdy, w tym boty. Więc jakby tak jeszcze 1 miesiąc pociągnąć to serwery byłyby przesiąknięte itemami, których zazwyczaj brakuje.

    Jakby w styczniu nie było żadnego eventu to by tylko to na dobre wyszło. A to był najlepszy grudzień pod względem eventów, jakie dało nam GF.

    vCe0W6E.png

  • Mnie to też zdziwiło, bo ogólnie te aukcje miały być seriami 3 w miesiącu a potem kolejne po pól roku. Widocznie GF wyczuło biznes i klepie :) Szkoda że zamiast zielonych nie są czerwone.


    Ingolf Wyjaśnij mi jedną rzecz, tych zielonych skrzyneczek kupiłem 90 sztuk i każdą otwierałem do 9 razy. Przedmiotów w tych skrzyneczkach jest 60sztuk 9x90 daje nam 810 otwarć. Interesujących mnie przedmiotów są 2 sztuki, czyli statystycznie 1 na 30 otwarć powinno być trafione. Powinienem mieć 27 kościanek z umkami, a mam 1... słownie J E D N Ą sztukę 200 obrony... Dobra nie chcę 27 wystarczą mi ze 4 sztuki.

    Dajecie do IS przedmiot gdzie w opisie jest napisane że można trafić jedną z 60 rzeczy ale nie jest podany %. Ja wydaję realną $$ by zdobyć coś a dostaje sok z owocu granatu i magiczną rudę miedzi... To nawet nie są lootboxy które wyciągają kasę od graczy tylko jakiś przekręt. Nie wiem może ja tylko tak mam może inni ale to nie jest fair, ile muszę tych skrzyń otworzyć 1000? żeby głupie kościanki z umkami zdobyć?


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Nigdy nie jest podawany % szansy na zdobycie przedmiotu. Tak masz we wszystkich skrzyniach.

    Wiadomo, że "kościanki" są drogocennym przedmiotem więc procent szansy na jej zdobycie jest malutki.

    Dawno temu widziałem propozycję, aby w opisie przedmiotu z IS była informacja na temat "% szansy na zdobycie danego przedmiotu" - niestety pomysł odrzucono z tego co pamiętam.

  • Nigdy nie jest podawany % szansy na zdobycie przedmiotu. Tak masz we wszystkich skrzyniach.

    Wiadomo, że "kościanki" są drogocennym przedmiotem więc procent szansy na jej zdobycie jest malutki.

    Dawno temu widziałem propozycję, aby w opisie przedmiotu z IS była informacja na temat "% szansy na zdobycie danego przedmiotu" - niestety pomysł odrzucono z tego co pamiętam.

    z wiadomego powodu ktoś mógłby się przerazić ile tam jest po przecinku :)