Porozmawiajmy o Metin2

• 97cfa1abf2cf4.png.html

Ktoś wie, czy można ulepszać ten bonus, oraz od jakiego stopnia pojawia się efekt wizualny ?
    Na tą chwile nie ma żadnego efektu.

79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

• hello. Mam problem moze tez ktos tak miał mianowicie gdy chce iść postacia do przodu "w" to postac idzie ale co jakis czas staje tak jakby klawiatura Mi szfankowala ale moge to wykluczyć bo jak strzalka ide to tak samo jest tak jakbym puszczam "w" a wcale tego nie robie o co kaman z tym klawiature mam napewno dobra prosze i pomoc

• 97cfa1abf2cf4.png.html

Ktoś wie, czy można ulepszać ten bonus, oraz od jakiego stopnia pojawia się efekt wizualny ?
    Na tą chwile nie ma żadnego efektu.

Jeśli bd miał mityczna alchemie to nie bd różnicy jeśli talizman na mrok +1 tak samo. Nwm ile w tym prawdy, ale słyszałem że jeśli bd miał +21 na mrok. Czyli alchemia talizman itp to wtedy znów DMG wzrasta

Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

• Mnie nadal zastanawia to jak sa przydzielane te Medale mestwa.. bo codziennie w gildii oddaje a przedwczoraj dostalem 2szt wczoraj 3szt dzis 2szt.. a pierwsze kilka dni nawet bylo po 9szt..

Medale są przyznawane w dwóch kategoriach. Zarówno w kategorii expa jak i ilość członków będących online. W grze jest bodajże dymek który informuje o minimalnym czasie online, aby dostać więcej medali.

Edit: Ważna jest ilość członków gildii online.

Community Manager

• A nie czasem

Medale są przyznawane w dwóch kategoriach. Zarówno w kategorii expa jak i ilość członków będących online. W grze jest bodajże dymek który informuje o minimalnym czasie online, aby dostać więcej medali.

To dziwne bo na postaci na ktorej jestem max 5min dziennie dostaje tyle samo co na postaci co spedzam z 4h dziennie..

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Medale są przyznawane w dwóch kategoriach. Zarówno w kategorii expa jak i ilość członków będących online. W grze jest bodajże dymek który informuje o minimalnym czasie online, aby dostać więcej medali.

była jakaś zmiana w patchu o której nie powiedzieliście, u nas postacie w jednej gildi która wbiła 21 lvl pierwszego dnia wszystkie dostawały po 1 ptk, bez wzgledu na wszystko czy są używane i on-line cały czas czy tylko logowane na wpłate, dziś po resecie się przestawiło i dostają po 2, możliwe że coś zmienili i już bedzie działać,

a w drugiej gildi która została założona kilka dni później postacie codzień dostają wiecej ptk, pierwszego dnia 1, potem kolejno 2.3.5.7 i pewnie bedzie rosło dalej z każdym dniem

Jazzzy - Etolin - mental 120

• To dziwne bo na postaci na ktorej jestem max 5min dziennie dostaje tyle samo co na postaci co spedzam z 4h dziennie..

Fakt,tutaj brany jest pod uwagę exp i obecność w grze - czas online pomyliłem z czasem restartu naliczania. Im więcej członków gildii przebywa w grze tym więcej medali wpadnie. Statystyka jest bodajże resetowana o 5 rano.

Community Manager

• Czyli jak na 20postaciach odbieramy w gildii medale to nadal bedzie 2x medal a jak np na 50 to wiecej?

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• A dla czego do wczoraj miałam na postaci 3% wpłaconego expa a dzisiaj jest 2% ,dodam że na każdej postaci regularnie oddaje expa .Każde medale się sumują dzisiaj zauważyłam ze na postaciach dostaje 3x po 3 medale a na koniec dodaje 7 wiec sumując to =16 medali :thumbsup:

• Fakt,tutaj brany jest pod uwagę exp i obecność w grze - czas online pomyliłem z czasem restartu naliczania. Im więcej członków gildii przebywa w grze tym więcej medali wpadnie. Statystyka jest bodajże resetowana o 5 rano.

Czyli nie ważne ile czasu bd dostępny? Jeśli chociaż na 10 sek zaloguje 70 postaci to otrzymywać bd 12 medali

Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

• Fakt,tutaj brany jest pod uwagę exp i obecność w grze - czas online pomyliłem z czasem restartu naliczania. Im więcej członków gildii przebywa w grze tym więcej medali wpadnie. Statystyka jest bodajże resetowana o 5 rano.

No nie wiem... 1 postać online 1 medal. 5 postaci nadal 1... Coś tu nie działa tak jak powinno :crazy:

• Widzisz Art masz jakieś teorie które Ci przekazali i wprowadzasz ludzi w błąd... Może zanim coś przekażesz to najpierw sprawdź czy faktycznie tak jest? Pewnie tak to miało działać, ale wyszło jak zawsze, czyli inaczej.

Nie sugerujcie się tym co Art napisał bo 13 medali dziennie na każdej postaci dostaje się, jeżeli spełnimy inne warunki, a nie te co Art wam przedstawił...

No po prostu Amatorka :thumbdown:

• Widzisz Art masz jakieś teorie które Ci przekazali i wprowadzasz ludzi w błąd... Może zanim coś przekażesz to najpierw sprawdź czy faktycznie tak jest? Pewnie tak to miało działać, ale wyszło jak zawsze, czyli inaczej.

Nie sugerujcie się tym co Art napisał bo 13 medali dziennie na każdej postaci dostaje się, jeżeli spełnimy inne warunki, a nie te co Art wam przedstawił...

No po prostu Amatorka :thumbdown:

Tak... Tak. Masz swoje teorie to je przedstaw na pewno gracze je zweryfikują. Ja niestety nie mogę ujawniać szczegółów :(

Ale skoro wiesz, to się podziel i się nie zgrywaj ;)

Community Manager