Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni.

    • Czy od teraz będzie można płacić za SM bitcoinami?
    • Czy będą gdzieś do odbioru bitcoiny które nasze komputery wykopały?
    • Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny?
    • Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Nic tylko urlop brać a jak nie to L4! I dropic 24h/7 chłopie nie wiem na co czekasz...

    "Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:


    " W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

  • Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni.

    • Czy od teraz będzie można płacić za SM bitcoinami?
    • Czy będą gdzieś do odbioru bitcoiny które nasze komputery wykopały?
    • Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny?
    • Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka

    dołączam się do pytania. No i jestem ciekaw co naprawiliście skoro caly czas jest to samo. Rzuca mną jak szatan. Chyba, ze naprawione zostało tylko tym co najbadziej i najczęściej odpalają okienko IS. No i ok ktoś musi cyrk utrzymywać, w takim razie pytanie kiedy przecietnym graczom zostanie umozliwione normalne korzystanie z gry?

  • Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni.

    • Czy od teraz będzie można płacić za SM bitcoinami?
    • Czy będą gdzieś do odbioru bitcoiny które nasze komputery wykopały?
    • Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny?
    • Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka

    I czy będzie możliwość automatycznego wysyłania wykopanego krypto na kompatybilne portfele hardware'owe? Sam bym sobie na swojego Ledgera Nano wrzucał to co przez pare dni GRANIA w metka się wykopie :phatgrin:

    kgOlrsl.jpg

  • Skrzynia z szatą aury jest dostępna tylko w is czy w grze też mogę zdobyć? Jeśli w is to kiedy można się spodziewać?

    Po zakupie skrzyni (z IS) przedmiot trafia bezpośrednio do Twojego magazynu Item-Shop.
    Skrzynia nie jest fizycznym przedmiotem.
    Więcej informacji na Wiki: https://pl-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Skrzynia_Aury


    Nie wiadomo kiedy skrzynia będzie ponownie w ofercie, polecam śledzić dział: Sklep Metin2

  • Odpalone 2x obrona i 3 ma 18minut, 23 talie i 18 wolnych ale miałem jeszcze afk 10min więc tak tyle dropi. Gdybym tak na serio dropił to max 30-35 na godzinę tali.

    Wez skoncz juz bajeczki opowiadac.. Chyba, ze jawa to jakis serwer ktory ma 1000% dropu, bo ciezko mi w to uwierzyc, zebys tyle dropnal... Mimo wszystko samo podnoszenie schodzi troche, nawet jesli by Ci druga osoba podnosil jakby nazwa zniknela, ale moim zdaniem opowiadasz bajeczki, zeby tylko ludzi poddenerwowac :) 1000won w 2 tygodnie? a jak Ty to przeliczyles juz? ludzie farmia tyle tych szkat, ze cena nie bedzie az taka wysoka jak Wy wszyscy sie spodziewacie.. pozdro

  • Wczoraj na luzie 45 tali w 2h z czego z 20 minut afk bo mi się tak średnio chciało dropic. Najwięcej ze spota miałem 13 kart, żeby zaoszczędzić czasu i lagow bije bez buffa. Dzisiaj nagram z 5 min film z samego drop. Widocznie tak mi drop idzie, samych blaskow przez 10h drop mam ponad 13k. Gdybym tylko wybijal to przez godzinę dam radę 40-50 tali. Moje minimum to dziennie 60 szkat, ewentualnie przez weekend osobno dropne 200. Szkoda że nie mam pierścienia i broni na 60, wtedy z krytem lekko 15k.
    Przy lepszej alchemii można zabijać szpony na kryta. Wtedy to cudny drop.


    Filmik gotowy, po przeliczeniu wychodzi chyba równe 30 talii na godzinę więc jednak się da.
    2 talie i 15 sztuk (1 na ziemi) to daję nam 69 kart w 5minut, 69x12= 828. 828:27= 30 z groszem. Spora część czasu jak widać zabiera zbieranie więc te 40-50 gdy ktoś zbiera jest moim zdaniem realne.


    Edit: Śmieszki wchodzą i zero komentarzy...


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty i poprawiłem wyświetlanie filmu.


  • Hmmm item na 115lv a odłamek na 105lv chyba ktoś coś tutaj pokręcił :)

    GG: 59927677

  • Łuk ten +0 wymaga levela 105, dlatego wymagany jest odłamek na 105lv. Myślę, że z resztą przedmiotów skalujących się wraz z poziomem ulepszenia jest tak samo.

  • Łuk ten +0 wymaga levela 105, dlatego wymagany jest odłamek na 105lv. Myślę, że z resztą przedmiotów skalujących się wraz z poziomem ulepszenia jest tak samo.

    z klinga jest tak samo, niby odlamek czerwony jest od 90-104 a na 105 zolty lsniacy, ale na +9 i tak trzeba czerwony mimo ze item na 105.

  • fajnie, że możecie pograć nawet kopiąc bitcoiny,
    mój wojownik podniósł rękę w górę i zjada 50% procesora, tylko widać jak sie zbroja mieni :)

    > YouTube <

    Level 120 + 4 | Sura | LoudK1d | Lebensraum | Polyphemos | Chunjo

    xD.png

    > Przypominam o zasadach obowiązujących w grze: Zalecenia postępowania w społeczności Metin2

    pamiętaj drogi graczu: nic tak nie rozwinie twojej postaci w ciągu dnia jak 2 stówki w item shopa

  • fajnie, że możecie pograć nawet kopiąc bitcoiny,
    mój wojownik podniósł rękę w górę i zjada 50% procesora, tylko widać jak sie zbroja mieni :)

    tez mialem ten problem ale od wczoraj juz mi metin zabiera znacznie mniej a gdy zminimalizuje nie zabiera juz 15% + tylko 2,5%

  • Ktos gdzieś wcześniej pisał, że nie miał wskazówek ale nie moge tego posta znalesc. Jak to jest? Mam talie wchodze potwierdzam klikam na wskazówke pierwszy raz i wychodzi, że nia mam wystarczającej ilości kart.... a juz trochę talii zagrałem chyba, że trzeba mieć więcej kart niż talie ale to by było dziwne

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • Ktos gdzieś wcześniej pisał, że nie miał wskazówek ale nie moge tego posta znalesc. Jak to jest? Mam talie wchodze potwierdzam klikam na wskazówke pierwszy raz i wychodzi, że nia mam wystarczającej ilości kart.... a juz trochę talii zagrałem chyba, że trzeba mieć więcej kart niż talie ale to by było dziwne

    Wskazówka kosztuje dodatkowe 3 karty


  • Ktos gdzieś wcześniej pisał, że nie miał wskazówek ale nie moge tego posta znalesc. Jak to jest? Mam talie wchodze potwierdzam klikam na wskazówke pierwszy raz i wychodzi, że nia mam wystarczającej ilości kart.... a juz trochę talii zagrałem chyba, że trzeba mieć więcej kart niż talie ale to by było dziwne


    Ja tak miałam :D Jak masz jedną talię to potrzebujesz 3 kart na wskazówkę.

  • Nazarka w isie.
    A żeby was ta koparka co nią kopaliście na naszych procesorach przejechała.


    Nazar - > za 3 dni skrzynki -> Znowu nazar

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • Filmik gotowy, po przeliczeniu wychodzi chyba równe 30 talii na godzinę więc jednak się da.
    2 talie i 15 sztuk (1 na ziemi) to daję nam 69 kart w 5minut, 69x12= 828. 828:27= 30 z groszem. Spora część czasu jak widać zabiera zbieranie więc te 40-50 gdy ktoś zbiera jest moim zdaniem realne.


    Edit: Śmieszki wchodzą i zero komentarzy...

    W sumie sam do końca nie wierzyłem w to co piszesz, ale uświadomiłem sobie, że na jawie jest podwojony drop przedmiotów. Nie mniej jednak sprawnie ci to idzie więc propsy.


    Moderator Ascoran:
    Poprawiłem wyświetlanie filmu.

  • W sumie sam do końca nie wierzyłem w to co piszesz, ale uświadomiłem sobie, że na jawie jest podwojony drop przedmiotów. Nie mniej jednak sprawnie ci to idzie więc propsy.

    Samemu też wydawało mi się to nierealne,ale patrząc na filmik zmieniłem zdanie, szkoda tylko że na etolinie tak nie dropią ;)
    Wp 54 i ze spota w v3 leci od 0 do 7 kart max, z tym że przeważnie jest to 2-3.


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem piramidkę cytatów.

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20