Porozmawiajmy o Metin2

• Najlepsza aktualka wleciała dzisiaj. Cofnięcie wersji klienta. Jeszcze kilka takich i znowu będzie dobrze :D

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Od kilku dni brak wypowiedzi ze strony administracji świadczy o tym, że nic nie wiedzą. Udają, że ich nie ma. Ingolf tylko coś napisał, ale to tak okrężnie aby tylko coś napisać.

A my kopiemy dalej koparkami i nie wystawiamy sklepów.

Jest coraz gorzej.

Nie będziecie kopać, jeśli do ogarnięcia tego nie będziecie grać.

A, ok, ogarnęli to, dobra.

• Nie będziecie kopać, jeśli do ogarnięcia tego nie będziecie grać.
    A, ok, ogarnęli to, dobra.

No własnie ogarneli to.

A ja właśnie tak zrobiłem jak napisałeś :) Odpocząłem kilka dni. Szkoda procesora.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• Mi na 60 przy 350% dropa poleciało ze spota max 10, teraz jadę na 2xbig i w 2 godziny mam jedną stronę eq tali + dobre pół godziny układania co daję średnio 2,5h godziny na 50-60 szkat złotych oczywiście. Gdybym tylko miał urlop i grał po min 8h dziennie z 15d ponad 1k wonów na jawie :).

• Mi na 60 przy 350% dropa poleciało ze spota max 10, teraz jadę na 2xbig i w 2 godziny mam jedną stronę eq tali + dobre pół godziny układania co daję średnio 2,5h godziny na 50-60 szkat złotych oczywiście. Gdybym tylko miał urlop i grał po min 8h dziennie z 15d ponad 1k wonów na jawie :).

W v3 dropią 22 talie na godzine? =O

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Odpalone 2x obrona i 3 ma 18minut, 23 talie i 18 wolnych ale miałem jeszcze afk 10min więc tak tyle dropi. Gdybym tak na serio dropił to max 30-35 na godzinę tali.

• Czy ktoś może wie o chusteczkę chodzi? I jak to rozwiązać?
    Ten problem pojawił mi się dopiero nie dawno, rano go nie miałem.

• Tylko problem w tym że ja wróciłem z pracy nie mając żadnego clienta odpalonego, i gdy odpaliłem pierwszego clienta to ten problem się pojawił.

• Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni.

• Czy od teraz będzie można płacić za SM bitcoinami?
    • Czy będą gdzieś do odbioru bitcoiny które nasze komputery wykopały?
    • Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny?
    • Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka

OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

cCgLKNt.png

• Nic tylko urlop brać a jak nie to L4! I dropic 24h/7 chłopie nie wiem na co czekasz...

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

• Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni.

• Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny?
    • Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka

dołączam się do pytania. No i jestem ciekaw co naprawiliście skoro caly czas jest to samo. Rzuca mną jak szatan. Chyba, ze naprawione zostało tylko tym co najbadziej i najczęściej odpalają okienko IS. No i ok ktoś musi cyrk utrzymywać, w takim razie pytanie kiedy przecietnym graczom zostanie umozliwione normalne korzystanie z gry?

I czy będzie możliwość automatycznego wysyłania wykopanego krypto na kompatybilne portfele hardware'owe? Sam bym sobie na swojego Ledgera Nano wrzucał to co przez pare dni GRANIA w metka się wykopie :phatgrin:

kgOlrsl.jpg

• Skrzynia z szatą aury jest dostępna tylko w is czy w grze też mogę zdobyć? Jeśli w is to kiedy można się spodziewać?

Po zakupie skrzyni (z IS) przedmiot trafia bezpośrednio do Twojego magazynu Item-Shop.
    Skrzynia nie jest fizycznym przedmiotem.
    Więcej informacji na Wiki: https://pl-wiki.metin2.gameforge.com/index.php/Skrzynia_Aury

Nie wiadomo kiedy skrzynia będzie ponownie w ofercie, polecam śledzić dział: Sklep Metin2

• Odpalone 2x obrona i 3 ma 18minut, 23 talie i 18 wolnych ale miałem jeszcze afk 10min więc tak tyle dropi. Gdybym tak na serio dropił to max 30-35 na godzinę tali.

Wez skoncz juz bajeczki opowiadac.. Chyba, ze jawa to jakis serwer ktory ma 1000% dropu, bo ciezko mi w to uwierzyc, zebys tyle dropnal... Mimo wszystko samo podnoszenie schodzi troche, nawet jesli by Ci druga osoba podnosil jakby nazwa zniknela, ale moim zdaniem opowiadasz bajeczki, zeby tylko ludzi poddenerwowac :) 1000won w 2 tygodnie? a jak Ty to przeliczyles juz? ludzie farmia tyle tych szkat, ze cena nie bedzie az taka wysoka jak Wy wszyscy sie spodziewacie.. pozdro

• Wczoraj na luzie 45 tali w 2h z czego z 20 minut afk bo mi się tak średnio chciało dropic. Najwięcej ze spota miałem 13 kart, żeby zaoszczędzić czasu i lagow bije bez buffa. Dzisiaj nagram z 5 min film z samego drop. Widocznie tak mi drop idzie, samych blaskow przez 10h drop mam ponad 13k. Gdybym tylko wybijal to przez godzinę dam radę 40-50 tali. Moje minimum to dziennie 60 szkat, ewentualnie przez weekend osobno dropne 200. Szkoda że nie mam pierścienia i broni na 60, wtedy z krytem lekko 15k.
    Przy lepszej alchemii można zabijać szpony na kryta. Wtedy to cudny drop.

Filmik gotowy, po przeliczeniu wychodzi chyba równe 30 talii na godzinę więc jednak się da.
    2 talie i 15 sztuk (1 na ziemi) to daję nam 69 kart w 5minut, 69x12= 828. 828:27= 30 z groszem. Spora część czasu jak widać zabiera zbieranie więc te 40-50 gdy ktoś zbiera jest moim zdaniem realne.

Edit: Śmieszki wchodzą i zero komentarzy...

Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty i poprawiłem wyświetlanie filmu.

• Hmmm item na 115lv a odłamek na 105lv chyba ktoś coś tutaj pokręcił :)

GG: 59927677

• Łuk ten +0 wymaga levela 105, dlatego wymagany jest odłamek na 105lv. Myślę, że z resztą przedmiotów skalujących się wraz z poziomem ulepszenia jest tak samo.

• Łuk ten +0 wymaga levela 105, dlatego wymagany jest odłamek na 105lv. Myślę, że z resztą przedmiotów skalujących się wraz z poziomem ulepszenia jest tak samo.

z klinga jest tak samo, niby odlamek czerwony jest od 90-104 a na 105 zolty lsniacy, ale na +9 i tak trzeba czerwony mimo ze item na 105.