Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • ja napisalem sobie memory boarda do tego wiec mi to na reke jak usuna wskazówki XD

    o tym samym myślałem co pokazałeś :thumbsup:


    czyli mozemy sie spodziewac, ze wylacza event niedlugo, bo przeciez teraz majac ten program mozna ugrac same zlote i jeszcze ulepszac na pro zlote XD

    takie coś jak wymaga sprytu więc co z tego ? Króla i okeyki też usuną bo ktoś zrobił plansze dzięki którym można ugrać 50%srebro 50zloto ?


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem piramidę cytatów.

  • a z tej vip nie wypada 3 zlote przypadkiem ? oby bylo tak jak mowisz i zeby nic z tym nie kombinowali to sprytny gracz troche nadropi zlotych szkat, ale cena ich bedzie bardzo niska... chyba, ze dla siebie to jeszcze spoko :) no zobaczymy :D 5-6 talii w v3 idzie w godzine dropnac to jak ktos ma czas to nic tylko zyczyc owocnego dropu. Ja i tak nie mam zadnego programu i nie ogarniam tego xD

  • Super, że @Ingolf przepisał wszystko co pokazuje na stole do gry w "trio", jednak jak UP stwierdził są pewne niedoróbki. Sam też jedną znalazłem - ze srebrnej skrzyni leci Życie Boga Smoków - to się zgadza ale w ilości 10 sztuk. Można poprawić na wiki.

  • Super, że @Ingolf przepisał wszystko co pokazuje na stole do gry w "trio", jednak jak UP stwierdził są pewne niedoróbki. Sam też jedną znalazłem - ze srebrnej skrzyni leci Życie Boga Smoków - to się zgadza ale w ilości 10 sztuk. Można poprawić na wiki.

    w dodatku, wczoraj dropnąłem skrzynie ksiąg zwierza i co najlepsze nie jest ona do handlu, jedynie tylko otworzyć, po kija oni to wszystko robią nie do handlu ? szaty aury = nie do handlu, losowa runa aury = nie do handlu a teraz to, oni chyba chodzą aby ludzie w ISem współpracowali i zaglądali tam częściej.

  • Dzisiaj koło losu, może zdążą nas o tym oficjalnie poinformować przed startem. 8|


    Start: 09.08.2019 14:00
    Koniec: 16.08.2019 14:00


    2 poziomy. Poziom 1: 12 SM / Poziom 2: 24 SM


    Lizaki, PD na 10h, Skrzynia Ksiąg Zwierza, Bruce, Szaty Aury


    Powodzenia!


    Wasz Download team

    OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

    cCgLKNt.png

  • czyli mozemy sie spodziewac, ze wylacza event niedlugo, bo przeciez teraz majac ten program mozna ugrac same zlote i jeszcze ulepszac na pro zlote XD

    Szok i niedowierzanie.
    Prawda jest taka, że wszystkim, co robi zdjęcia dałoby się rozegrać ten event tak, by jechać na samych złotych, aż się dziwie, że forum odkryło to dopiero teraz xD

  • ja nie wiem co wy macie za kompy, ale ja nie mam jakiegos super pro i metin na logowaniu zjada kolo 7-10% a zalogowany kolo 20-25% procka. Moze macie jakies antywirusy ktore wam go zamulaja.
    Sklepik tez stoi sobie od wczoraj od restartu bez wywalania jakiegokolwiek.

  • To jest hit, przy dwóch metinach włączonych nie idzie robić odłamków, bo tak laguje :D
    Widzę, że Gameforge pomyślało o zabezpieczeniach na czas eventu, jak ktoś więcej niż 1,2 metiny odpali to mu po prostu komputer wyłączy z przegrzania XD
    @Ingolf

  • ja nie wiem co wy macie za kompy, ale ja nie mam jakiegos super pro i metin na logowaniu zjada kolo 7-10% a zalogowany kolo 20-25% procka. Moze macie jakies antywirusy ktore wam go zamulaja.
    Sklepik tez stoi sobie od wczoraj od restartu bez wywalania jakiegokolwiek.

    Cześć, faktycznie jeden metin zjada 25% procka (zminimalizowany około 7%) tak to umnie wygląda ale jak włącze 3 metki co w dzisiejszych czasach jest normalne to nagle wzrasta do 90% teraz to standard (buff+główna+sklepik). Po godzinie wzrasta do 100%, po 1h i 15 minutach crashuje metina i go wywala. Pozdrawiam.... typowe były lagi podczas sklepiku i wiadomo że wzrasta zużycie, tylko jakim [ciach] w sesji logowania zjada mi 35% procka a w grze tylko 25%????
    To są jaja, a i tak to nie pomogło bo boty nadal są....
    Porównując,
    3 dni temu, mogłem bez problemu odpalić 15 kont, gdzie wtedy zużycie miałem na poziomie 93%, przy 3 metkach nawet nie dochodziło do 15% gdy były zminimalizowane.
    Też pomyślałem jak wyżej, że to wina mojego kompa, ale CS chodzi mi jak igła na średnich (400 fps), w nowsze tytuły również moge grać bez większych przycinek kompa :)


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę.

  • ja nie wiem co wy macie za kompy, ale ja nie mam jakiegos super pro i metin na logowaniu zjada kolo 7-10% a zalogowany kolo 20-25% procka. Moze macie jakies antywirusy ktore wam go zamulaja.
    Sklepik tez stoi sobie od wczoraj od restartu bez wywalania jakiegokolwiek.


    A więc próbujesz mi powiedzieć, że to wina mojego antywirusa.. Ciekawe :whistling:
    Spójrzmy na małe porównanie :)

  • Fajne te nowe zabezpieczenia przeciw masowym stawianiu botów. Szkoda tylko, że przy odpalonym sklepie i głównym koncie mam prawie 100% użycia procesora. :P No, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej teraz mogę gotować obiad i grać w metina w tym samym miejscu.

  • Nie istnieje coś takiego jak VIP z tego co widzę VIP to złota skrzynka

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22