Porozmawiajmy o Metin2

• @RevWolt pewnie ze to ma znaczenie, widac malo wiesz, czym dluzej dziala taki serwer i czym wiecej ma w sobie tym trudniej w niego ingerowac, nie tworzac dziwnych bledow, jak to wyglada na PLu. Jezeli tworzysz serwer od zera, to zupelnie inna bajka. Mozna nawet przepisac caly kod, a przepisac kod juz dzialajacej iles lat gry, jednoczesnie nie wylaczajac jej, zachowujac wszelkie dane, tak by wszystko dzialalo, jest wrecz niemozliwe. To tak jakby zmieniac silnik w jadacym samochodzie, ewentualnie tak jakby zatrzymac sie, zmienic silnik na nowszy o 3 generacje i oczekiwac ze samochod bedzie jechal. Wez pod uwage ze informatyka idzie do przodu i ludzie ktorzy obecnie tworza privy, po pierwsze jak juz mowilem zaczynaja od zera, co daje im znacznie wieksze pole do popisu, a po drugie moga poprzez ingerowanie w kod gry, dodawac rozne nowe rozwiazania techniczne ktore na PLu by nie przeszly, bo PL ma po prostu za stary kod.

• zmianka do 6 i 7 bonu 129 SM, pięknie

Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

#GameFail

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

• na tureckim forum napisal jeden z teamu chyba tamtejszy CoMa że największy serwer prywatny został zamknięty i to nawet podali jego nazwę

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Poki co polski metin nam funduje dziadostwo nafaszerowane od lewa do prawa isem xD Eventy nie idą z duchem czasu za wygranie ox perła czy inny śmieć. Powinny powstać nowy system przydzielania nagród jakieś kostiumy nakładki coś co przydaje się :marzy:

• I wieża orków.
    I dżungla w miejsce 3 lochów małp :P
    Inne autorskie dungi (hatfu na bossy w instancjach)
    Mógłbym wymieniać, ale jeśli ktoś prosi o różnice, a potem skrzeczy, że to nie są różnice to taka zabawa nie ma sensu xD
    Ale i tak olewam privy, sorry, jak tam zostawię eq, to nie wejdę po 5 latach i nie będę grać, jakby nic się nie stało. Na globalu może jest ujowo, bo webzen nie potrafi ogarnąć nawet stabilności klienta, czy zmiany kanałów ale jest stabilnie i wiem czego się spodziewać.

• Super kamienie metin to event w którym prócz normalnych metinów respią się super tz 5x w 1 metku, opczywiście drop 5x i mega lag na ekranie. Ogólnie przez brak systemu podnoszenia itemków i stabilność gry to bardzo średnio event.

• Wlasnie ten event jest całkiem fajny. Szybko można nadropic cory na pobocznych postaciach + sporo pelek, pdkow, ripost (jeśli ma się postać na mapki oczywiście)

• Nie kazdy event musi sie podobac wszystkim. Dlatego w swoich ulubionych masz mniejsza ilosc konkurencjyjnych graczy.

Ogólnie pomysł 5 w 1 nie jest zły, ale jakoś to usprawnić wypadałoby, np. kolor ku i tych unikatowych rzeczy z metina powinny być innym kolorem, a syf tym żółtym.

• Wchodzisz do isa, kupujesz przedmiot "Czwarta ręka" za 12sm za 7 dni i masz taką funkcję. Zbijasz metka, drop ukrywasz (po co ma jeszcze obciążać metina) klikasz TAB i wyświetla się piękna tabelka z dropem który możesz podnieść. Masz podgląd na to co dropło, jakie ku tak jak w sklepie tylko że wszystko jest twoje. Albo sobie przenosisz, albo klikasz prawym i tyle w temacie i graczowi lepiej i GF zarobi.

• Dlatego jednak wziąłem atak. Jeszcze jestem ciekaw oddawania tego biologa z eliksirami po aktualizacji. Jak pierwszy raz robiłem klejnoty przy misji 92 na 10 sztuk bez eliksirów zużyłem 78 klejnotów. Na misję 94 na 20 sztuk już tylko 35 z eliksirami.. Na drugiej postaci robiłem klejnoty 94 po nowemu bez eliksirów i koło 3 na 4 mi przyjmował, chyba tylko 2 odrzucił. Teraz zrobię całą te misję z eliksirami i porównam po zmianach.

Ja oddawałem w ciągu ostatniego miecha biologa 92 to na 10oddanych klejnotów 1aby mi spalił na eliksirach a biolog 94 to jeśli się nie myle aby 3szt spalił, więc moim zdaniem sporo polepszyli oddawanie tego biologa na eliksirach.

• Wchodzisz do isa, kupujesz przedmiot "Czwarta ręka" za 12sm za 7 dni i masz taką funkcję. Zbijasz metka, drop ukrywasz (po co ma jeszcze obciążać metina) klikasz TAB i wyświetla się piękna tabelka z dropem który możesz podnieść. Masz podgląd na to co dropło, jakie ku tak jak w sklepie tylko że wszystko jest twoje. Albo sobie przenosisz, albo klikasz prawym i tyle w temacie i graczowi lepiej i GF zarobi.

Ta zanim to zrobię to też czas, a jak ktoś mi ksuje i trzeba być na oriencie ? najlepiej to ta czwarta ręka jak trzecia ręka, unikatowe rzeczy podnosi od razu. No my możemy sobie tak gdybać [ciach] :zalpl:

Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne wyrażenie.

• Pupa Jasia, prędzej zrobią serwer EU, z potęgą tureckiego metina upłynie dużo czasu, nim to padnie, każda gra się kiedyś skończy, tym tokiem musiałbym całkowicie odpuścić sieciówki, bo przecież kiedyś każda gra padnie.

Moderator Ascoran:
    Poprawiłem jedno słowo na bardziej odpowiednie.