Porozmawiajmy o Metin2

• Bodajże ta z metków :p Z isa jest ok. Nie wiem czy widać to w statach bo nie pamiętam ile dokładnie miała wcześniej, ale czuć ten słabszy drop np. dropiąc odłamki i to nie tylko moje odczucie.

• Ktoś zajmie sie w końcu tym ciągłym wywalaniem konta przy otwieraniu depozytu i zmianie postaci co dziennie jakieś niespodzianki na tej grze człowieka witają .Po tym wywaleniu Etolina w niedziele to jest gorzej niż było z ta grą!

• Bodajże ta z metków :P Z isa jest ok. Nie wiem czy widać to w statach bo nie pamiętam ile dokładnie miała wcześniej, ale czuć ten słabszy drop np. dropiąc odłamki i to nie tylko moje odczucie.

Bez tej z ISa dropienie odłamków nie ma sensu. Na razadorze na 2/3h + rękawica z IS idzie 5 corów zrobić na spokojnie. Dokładałem jeszcze tą trzecią 7 dniową do lewego rogu, ale już nie bardzo coś zmieniła. Natomiast jak skończyła mi się z ISu i zostałem tylko z tą 7 dniową + 2/3h to już nic prawie nie leciało :) Kombinują cały czas przy rękawiczkach, które działają jak powiedzmy sobie szczerze swojego rodzaju abonament. Bez niej nie ma sensu robienie czegokolwiek związanego z dropieniem. Każdy gracz kupuje 30 dniową rękawiczkę i to im wystarcza na godne życie :)

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• @Lucjusz watpie by pieniadze z rekawiczek wystarczaly na utrzymanie serwerow prawde mowiac, a do tego jeszcze musza oplacic licencje, ludzi, ktorych w gfie pracuje na pewno kilkadziesiat. Jeszcze z tego jakies podatki sratki itp, utrzymanie siedziby firmy, a nawet sprzataczek ktore im te siedzibe sprzataja. Dopiero po oplaceniu tego wszystkiego jest jakikolwiek zysk. To nie pol legalny priv bogdana i zenka, tutaj to wyglada zupelnie inaczej.

• @Lucjusz watpie by pieniadze z rekawiczek wystarczaly na utrzymanie serwerow prawde mowiac, a do tego jeszcze musza oplacic licencje, ludzi, ktorych w gfie pracuje na pewno kilkadziesiat. Jeszcze z tego jakies podatki sratki itp, utrzymanie siedziby firmy, a nawet sprzataczek ktore im te siedzibe sprzataja. Dopiero po oplaceniu tego wszystkiego jest jakikolwiek zysk. To nie pol legalny priv bogdana i zenka, tutaj to wyglada zupelnie inaczej.

Przy sytuacji, którą opisałem pieniądze z rękawiczek to stały abonament - taka baza wyjściowa. Do tego dochodzą kwoty tych, którzy lubią mieszać ulepszać kupować pieścionki itd.

Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174

Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny

Zapraszam!

:mkay:

• GF to nie tylko Metin2, mają jeszcze inne źródła dochodu. Wracając do metina, czy w obecnej rozgrywce wysokopoziomowe postacie grają bez kostiumów, nakładek, szczeniaków, nazarów itp.? Nawet jak jest ktoś kto nie ładuje w IS to znajdzie się inny, który jest wstanie zrobić przelewik i opylić (z zyskiem oczywiście) przedmioty z IS. A ci co mieli lub mają do czynienia z ekonomią wiedzą, że pieniądz musi krążyć.

• GF to nie tylko Metin2, mają jeszcze inne źródła dochodu. Wracając do metina, czy w obecnej rozgrywce wysokopoziomowe postacie grają bez kostiumów, nakładek, szczeniaków, nazarów itp.? Nawet jak jest ktoś kto nie ładuje w IS to znajdzie się inny, który jest wstanie zrobić przelewik i opylić (z zyskiem oczywiście) przedmioty z IS. A ci co mieli lub mają do czynienia z ekonomią wiedzą, że pieniądz musi krążyć.

dlatego żaden projekt który nie zwraca kosztów utrzymania na + nie jest realizowany do samowymarcia ... Tak jak piszesz są osoby które lądują po kilka tys zł rocznie w is i jest ich kilkanaście jak nie kilkadziesiąt . Postacie topowe robią zapasy nakładek szkrzynek kostiumowych itp rzeczy ^^ jak nie z własnego portfela to z kuponów od innych graczy :phatgrin:

• pytankoo może trochę z innej beczki. Jak jest ze Stremowaniem na YT? Mianowicie GF zabrał się za tych co Stremowali Privy zgadzam się z tym bardzo fajnie ze ludzie pozostawali bany. A co z PL? Czy jak ktoś Stremuje z PL tez dostanie Bana? ?? ART jak jest z tym?

• pytankoo może trochę z innej beczki. Jak jest ze Stremowaniem na YT? Mianowicie GF zabrał się za tych co Stremowali Privy zgadzam się z tym bardzo fajnie ze ludzie pozostawali bany. A co z PL? Czy jak ktoś Stremuje z PL tez dostanie Bana? ?? ART jak jest z tym?

Streamerzy ogolnie te jutuberki powiazane z privami zostali pobanowani.. raczej ze streamow z oficjalnych serwerow nie dostaniesz bana.. bo tam dostali temu ze promowali nielegalne serwery

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• w sumie to dobrze, bo czemu maja zarabiac z privow na popularnosci ktora zdobyli na PLu. Bo tak to wyglada w wiekszosci, najpierw popularnosc zdobywali na filmach z PLa a pozniej reklamuja privy...

• jak widzę i przeglądam forum to nigdzie nie ma wzmianki o tym ze wywala serwery i jest błąd logowania ... zdarza się to ostatnio dosyć często...spoko może być ze raz na jakiś czas ale nie co dzień po 2 razy i do tego ani słowa wyjaśnień ... strata przepustki , misja w trakcie i po ponownym zalogowaniu wchodzenie do lasu bo wywala przed świątynie ,na jotunie ,nemere czy tych 110+ to tylko strata czasu bo nie wiesz czy ukończysz czy na to pozwoli gra...a o lagach już nie wspomnę :oops:

• Podobno globala również nie można nagrywać nie mając licencji :P Trzeba ją wklejać w opisie bo inaczej usuną xd Tylko @Art @Ingolf jak taką licencje zdobyć?

Watpie w to ze jakas licencja.. poprostu polecieli ci ktorzy wspolpracowali badz chociaz wstawiali filmiki z privow.. np @IdeNaZywiol ma wszystkie filmiki na swoim kanale.. Daniel Gabrys tez ma wszystkie filmiki (nie pamietam jego nicku z forum) a to dlaczego maja? bo ich kanaly nie sa kojarzone z privami z tego co widzialem ci wlasnie co nagrywali te privy to polecieli a ci co nie nagrywali i to nie tylko z polski zostali.. jak by byla jakas "licencja na nagrywanie" to by kazdy dostal bana

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Watpie w to ze jakas licencja.. poprostu polecieli ci ktorzy wspolpracowali badz chociaz wstawiali filmiki z privow.. np @IdeNaZywiol ma wszystkie filmiki na swoim kanale.. Daniel Gabrys tez ma wszystkie filmiki (nie pamietam jego nicku z forum) a to dlaczego maja? bo ich kanaly nie sa kojarzone z privami z tego co widzialem ci wlasnie co nagrywali te privy to polecieli a ci co nie nagrywali i to nie tylko z polski zostali.. jak by byla jakas "licencja na nagrywanie" to by kazdy dostal bana

Wiem, ja również mam wszystkie swoje filmy na kanale (może nie powinnam tego pisać, bo zaraz ich nie będzie xd?). Nie nagrywam privów itd. bo nie gram na nich. Tylko nie wiem czy to, że one tam są nie wynika z mojego braku aktywności i tego, że nie widzieli tych filmów xd Zastanawiam się czy jak dodam teraz nowy film to zaraz nie skasują mi wszystkich...

• ja normalnie odbierałem, może dlatego, że za każdym razem próbowałem ulepszyć i kliknąłem "odbierz" w tym okienku ulepszania, @Art może to przyczyna

otwierales? Jak drop? Zanim ja wrocilem z pracy to juz nie bylo eventu i juz nawet nie mozna bylo zobaczyc co tam dropi hue hue.

• Mam złotą skrzynie z tego eventu lecz sobie ją zostawię by pamiętać o tym cudownym wydarzeniu i 15 taliach które mi przepadły. Event raczej nie wstanie, zero informacji.

• Z tymi rękawicami to macie rację. Kiedyś na zwykłej jednej z map wyciągało się 20-30 bodzi na 1h, a teraz trzeba dokładać rękawicę z is aby ostatecznie wyszło na to samo.
    To ile dają rękawice to jedno, a to jaką bazową wartość na wypadnięcie ma konkretny item to drugie. Łatwo tak manipulować ludźmi.

• Bardzo to jest widoczne na zielonej smoczej fasoli. Najprawdopodobniej jej drop jest ustawiony w przedziale 250-300% więc dropniecie tego bez łapy z ISA jest niemożliwoscią.

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie