Porozmawiajmy o Metin2

• 3h eventy piłkarskiego to wystarczający czas, i samemu trzeba sobie podzielić by wydropić i wymienić piłki. Oczywiście że 3h samego dropu i 3h wymiany byłoby lepsze ale moim zdaniem jest ok, wystarczy zejść wcześniej ze spota i tyle. Piłki, rybaki a dopiero początek czerwca co moim zdaniem jest już potężnym przesyceniem. Ja dropie 1k piłek w 2h, potem lecę do m2 i o godzinie 17 :55 mam 100 złotych piłek, dzisiaj powtórka i ten sam schemat. 8k otwarć... 1k wonów zarobku, raz na rok można przycisnąć w grze by mieć spokój przez resztę :)

• Obstawił bym ze się nakładają jak rękawiczka

GG: 67390204

"Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

- Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

• Tak bez problemu po evencie sobie można przygotowac postacie do wymiany i potem w szybki sposób zrobic wymiane nq w niedziele.

• 3h eventy piłkarskiego to wystarczający czas, i samemu trzeba sobie podzielić by wydropić i wymienić piłki. Oczywiście że 3h samego dropu i 3h wymiany byłoby lepsze ale moim zdaniem jest ok, wystarczy zejść wcześniej ze spota i tyle. Piłki, rybaki a dopiero początek czerwca co moim zdaniem jest już potężnym przesyceniem. Ja dropie 1k piłek w 2h, potem lecę do m2 i o godzinie 17 :55 mam 100 złotych piłek, dzisiaj powtórka i ten sam schemat. 8k otwarć... 1k wonów zarobku, raz na rok można przycisnąć w grze by mieć spokój przez resztę :)

JAWA to chory serwer, na Diumarze z full odpałem, pustym v3 da się wydropić max 500 piłek w 3 godziny tam są staty podkręcone 2,5x albo ty koloryzujesz :)

• JAWA to chory serwer, na Diumarze z full odpałem, pustym v3 da się wydropić max 500 piłek w 3 godziny tam są staty podkręcone 2,5x albo ty koloryzujesz :)

55lv rękawica 200% + ta z lasu i jadę na 3 spoty (średnie). Gdybym miał dropić z dodatkową łapką na 55lv + gdyby ktoś mi zbierał te piłki to w 2 godziny= 2k piłek ale to znowu 2h wymiany. Blaski na jawie dropiły też dobrze bo z takim samym odpałem 1k w godzinę a z opcją max odpał+ktoś zbiera i buffa to 2k w godzinę blasków co się przekłada po dzisiejszych cenach tak=160won w 4h grania a ceny blasków idą do góry :)
    Gdybym podczas ostatniego dropu blasku lepiej rozplanował to, to bym miał co sprzedawać. Trzeba zapytać się kogoś z administracji jak to jest z tym dropem, czy jest taki sam czy jest zmieniony.

• Jutro błyskawiczne, zawsze zastanawiało mnie jak działa ten nietoperz. Czy zbiera wszystkie przedmioty co wylecą, zbiera wszystkie te na które klikniemy+ oczywiście te daleko.

• Gdzie ta czwarta :D ?

Szczerze powiedziawszy, nie mam zamiaru zdradzać tej tajemnicy. Ale ja sobie ogarnąłem na postaci 5 LVL 4x rękawice to z takiego besta, jak go zabije to nie raz mi poleciały 3x bronie ze ŚR.

vCe0W6E.png

Edited once, last by ExTaza?! ().

• JAWA to chory serwer, na Diumarze z full odpałem, pustym v3 da się wydropić max 500 piłek w 3 godziny tam są staty podkręcone 2,5x albo ty koloryzujesz :)

cos tu kogos ponioslo z tymi otwarciami... chyba, ze 2 osoby to robily na zmiane, bo ja przez 4 dni siedzenia po 12h mam 3x mniej tych rybakow.