Porozmawiajmy o Metin2

• akurat do końca czerwca te zniżki obowiązują również nas z tego co widziałem na forum lecz nie wchodziłem na tureckie serwery aby to sprawdzić
    I pod koniec filmiku powiedział że ten nowy dung dla 110+ będzie prawdopodobnie przy najbliższej aktualizacji jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.. jeżeli dobrze zrozumiałem

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• Nowa wedka nie ma 100% na wylowienie

"Igrzyska Śmierci " najlepszy film świata :love::love::love:

" W moim sercu tylko ona katalońska Barcelona
    W moim sercu aż po grób tylko kataloński klub ! " :love::love::love:

• Taka ilość puzzli jest możliwa i to na spokojnie. Sam przy wędce +4 i zakupionym is w godzine miałem ponad 200x przy wędce +4... Leciały praktycznie co z drugiego a nawet kilka pod rząd. Z nową wędką taka sumka jest możliwa bez trudu :)

• Sam osobiście w te 3h i 30 minut zdobyłem 2040 puzzli. Też używałem wędki węglowej oraz rybich wnętrzności.

• Nowy dung podobny jak Hydra?
    Miał być łatwy i dla każdego gracza praktycznie. W rzeczywistości okazało się, że bez full isa i topowych itemów nie ma co chodzić.
    Te zmiany jedynie mają przykryć te nieudolnie aktualizacje, które przez pół roku a nawet więcej byliście testowani.
    Nic dobrego już tutaj nikogo nie czeka a kolejne "poprawkowe aktualizacje" wprowadzają tylko w jednym celu IS IS IS!
    Kasa się już nie zgadza a przy takiej polityce to nic dziwnego.
    Nowe dungi dostaną najprawdopodobniej do wchodzenia przepustki albo nowy klucz dostępny jedynie w is'ie.
    Eventy to brak już słów...
    Odłamki z + hehe to im się udało XD

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• GF ładnie wyrolowało graczy, Art w poście napisał, że bez rybich jest 30% a z rybimi 100% na puzzle, więc gracze zaczęli masowo kupować rybie wnętrzności w IS. Kasa wpłynęła do skarbca GF po czym w ciągu godziny wyłączyli event. xD

• Nowy dung podobny jak Hydra?

rzygac sie chce jak sie czyta takie belty. Nikt nie wie jak to bedzie, ale setki teorii spiskowych musza powstac, poczekamy zobaczymy. A bledom nie jest winny gf tylko webzen [ciach], co oni moga skoro nie maja prawa... :rofl:

Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowny zwrot.

• GF ładnie wyrolowało graczy, Art w poście napisał, że bez rybich jest 30% a z rybimi 100% na puzzle, więc gracze zaczęli masowo kupować rybie wnętrzności w IS. Kasa wpłynęła do skarbca GF po czym w ciągu godziny wyłączyli event. xD

Jak już mamy orać GF, to używajmy faktów. Event nie działał dla wszystkich graczy i to był powód wyłączenia go. Taką osobą byłem m.in ja.

Ale jeżeli nagle z rybimi wnętrznościami będzie mniejszy drop,to Twoj post będzie adekwatny, a tego mimo wszystko się można spodziewać.

vCe0W6E.png

Edited once, last by ExTaza?! ().

• Te eventy to odpala sprzataczka czy programista?
    Art ma taka wiarygodnosc ze...
    Po tym jak odpalili jawe i dali ogłoszenie ze na tym ekskluzywnym serwerze nie bedzie dzialal is a okazalo sie ze nie mozna tylko przypisac wczesniejszych przedmiotow tylko trzeba ladowac w is jeszcze wiecej to juz mnie nic nie zdziwi

• Prosto z niemieckiego forum od CoMa pierwsza informacja od 20h.

Ein Statement kann ich nur dann abgeben, wenn ich konkrete Informationen habe. Ansonsten kann ich nur mutmaßen oder schlimmer noch - leere Versprechen abgeben. Einen konkreten Termin, wann das Fischpuzzle-Event wieder starten wird, kann ich euch zur Zeit nicht nennen. Sobald ich das kann, werde ich eine offizielle Ankündigung dazu verfassen.

Ich weiß, dass euch das Event sehr wichtig ist. Ich weiß auch, dass einige Spieler sich Fischereibücher für das Event gekauft haben und dass diese nun ablaufen. Deshalb setze ich mich dafür ein, dass das Event baldmöglichst wieder gestartet wird. Gerne werde ich euer Feedback dazu auch weiterhin unverblümt weiterleiten. Die finale Entscheidung liegt jedoch nicht bei mir.

• na pewno nie kazdy bot bedzie mial. Jak dla mnie dobrze ze to zrobili. I tak jesli juz lowic to z rybimi wnetrznosciami, bez nie ma sensu.

No chyba , że... ktoś otwiera pudła z groty tam też wiele tego leci , no chyba że one nie działaja ;p

OK :mkay:
    TVN KŁAAMIE! DZIĘKUJE ZA NOWE CENY BYDŁA :cursing::cursing::cursing:

• Dung jak dung, trudny czy łatwy drugorzędna sprawa, tylko CAŁKOWICIE NIEOPŁACALNY. Drop koszmarny.

• @WetarKsi podejrzewam, że z nowym dungiem będzie identycznie. Przepustki będą na 100%. Siła bossa raczej podkręcona by nieliczni mogli zrobić a drop podobny do hydry. Ciekawe jak oni to myślą, podziel 1-3 szkaty na 8 osób :)
    Wychodzi na to, że nawet tego jednego clicka nie będziesz mieć.
    Jak się pisało, że Hydra ma być dla każdego gracza to okazało się niestety dla topowych eq.
    Domyślem się, że to tylko na max miesiąc i stanie się zapomnianym miejscem podobnie jak katakumby teraz.
    Jak coś robią to dla graczy a nie żeby on musiał ciągle wyciągać papierki ze skrytki.
    Ciągle było i jest moneta w centrum a co z graczem? Kto myśli to odchodzi i wcale się temu nie ma co dziwić.

Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

• 15 min na drop xD gdzie w lesie np respia sie metiny co godzine. Chyba najlepie byłoby usunać wszystkim rybie wnetrznosci i oddac nowe z pelnym czasem

wydaje mi się że dropia 6h a rybie wnętrzności są na 15min