Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • W czasie przerw każdy wydropiłby po kilka/kilkanaście zmianek. Proponuje w ramach rekompensaty każdemu kostium na 7 dni + po 10 zmianek dla graczy.
    Firma od tego nie zbiednieje

  • Opowiedz na czekanie jest bardzo prosta - duzo ludzi ma biologa juz zrobionego a jak nawet nie to szkoda wydawac $$ zeby pare h zmniejszc czas oddania itemka jak ma do oddania i tak z 30szt (z paleniem 90) to co robi za roznica kika h ? A tak chcesz szybciej item?-płac ;)

  • Aż się ciśnie na usta:co tu się od......Kilka spraw:1 Z tym 6 i 7 bonem kojarzy mi się teraz,znana wszystkim historyjka:Stoi gracz i pisze do drugiego:"daj item,pokażę Ci jak kopiować" :rofl: To teraz mamy legalnie:Stoi npc i mówi do gracza:"daj item, pokażę Ci jak dodać 6 i 7 bon" :thumbsup: (ale to tak,półżartem).Case number two :Pytanie brzmi:Czy jutrzejsza przerwa ma być?Skoro jest dzisiaj,to chyba raczej nie? Caso número tres: Ostatnio napisałem na suport:proszę zwrócić mi przepustkę,zakupioną w is,gdyż straciłem ją z waszej winy,bo przeprowadzono niezapowiedziany restart serwera etolin,a ja właśnie wszedłem na razadora.Oczywiście otrzymałem odpowiedż, jaką się spodziewałem: "przykro nam,nie możemy pomóc w tej sprawie".A zatem wygląda na to,żę kupuję towar,potem tracę go i nie wykorzystuję go,z winy sprzedającego- a on nie da mi nowej sztuki ?( .

  • Wkońcu wiem czyja to postać i życze Ci żeby żadne dodanie Ci nie weszło a każda zmianka mieszała totalny syf za Twoje zachowanie na evencie.Duzo ludzi ksuło czy biło na wolnym spoko taka gra ale żadna nie wkurzyła mnie tak jak Ty.A to smutne żeby dla magicznego jaja zachowywać się jak dzicz.Nie pozdrawiam Mein

  • @Diablica007 przecież sam jego nick mówi: Mały a wkurza XDDD
    ewęt superancki, co nadropiłem to moje, nie było tego dużo ale trochę ku udało się przeczytać na radach :D czekamy teraz aż ceny transferów wzrosną :D

    IFMSI 75+
    ZAPRASZAM NOWYCH GRACZY Z SAMOSA PO PORADY ORAZ POMOC W ZDOBYCIU PODSTAWOWEGO EKWIPUNKU NA START :]

  • Kolego Timib - grasz w metina - radze przyzwyczaić się do strat - nie pierwsza - ciągle będziesz ponosił stratę zakupionych przedmiotów - taka firma... :) Twoim zadaniem jest kupic przedmiot , obecnie praktycznie kazdego dnia w itemshopie pojawiaja sie kuszace przedmioty , liczy sie ze wydales pieniadze na przedmiot ...

  • Nikt nie kazał im wkładać itemów. Zrobili to na własną odpowiedzialność. Znając politykę wprowadzania patchu trzeba odczekać minimum z miesiąc by bezpiecznie zabrać się za nowość. To nie usprawiedliwienie, że do jutra nie mogą czekać. Dzisiejsza przerwa jest bezsensu!

    Cześć!
    Jeżeli mamy premierę długo wyczekiwanego filmu to nie czekamy na recenzję innych tylko idziemy go obejrzeć SAMI. W tym przypadku jeśli wchodzi nowa aktualizacja i mamy możliwość sprawdzenia tego od razu to też robimy to SAMI. Nie każdy lubi czekać na opinie innych. Mógłbym siebie obarczyć tutaj jakąkolwiek odpowiedzialnością gdybym WIEDZIAŁ, że przy niepomyślnej próbie dodania bonusu przedmiot znika, ale nigdzie takiej informacji nie było. Bardzo dobrze, że jest dzisiejsza przerwa techniczna :)

    Wymyślili głupotę z czekaniem 24h na bonowanie itemu.
    Czemu to ma służyć?

    Spirala czasu się nie sprzedawała, więc trzeba było wymyślić jej nowe zastosowanie. Proste.

  • za te błędy,przerwy i czas tracony (IS) wszyscy mogli by dostać dodania po 4x 6-sty bon do eq-tak gwoli zadośćuczynienia od firmy dla graczy....

    Wiesz co mówisz ? wszyscy serio to w 1 dzień każdy ma pełno eq 6/7 bon / wiesz niektorzy maja po 40/50 kont na tombole tylko a pogłoski chodza ze niektózy i około 100 kont ...

  • Zgadzam się co do żenującego zachowania co niektórych podczas eventów. Zachowanie typu wbijanie na metki 60 lvl czy na blaski do v2 i zabijanie graczy swoim 90 czy nawet 110 lvl żeby wejść dropkiem i zająć spota czy ubić metka powinno być karane banem obu kont na przynajmniej tydzień.
    Apeluje wiec do ekipy GM aby dodali taki punkt do regulaminu, żeby takie zachowania karać.

  • Zgadzam się co do żenującego zachowania co niektórych podczas eventów. Zachowanie typu wbijanie na metki 60 lvl czy na blaski do v2 i zabijanie graczy swoim 90 czy nawet 110 lvl żeby wejść dropkiem i zająć spota czy ubić metka powinno być karane banem obu kont na przynajmniej tydzień.
    Apeluje wiec do ekipy GM aby dodali taki punkt do regulaminu, żeby takie zachowania karać.

    XDD


    NO TAK BO WCALE NIE PO TO JEST MMORPG ZEBY BYLA RYWALIZACJA XDDD
    CAREBEAR COMMUNITY TO RAK


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem flood. Nie pisz całych postów caps lock'iem.

  • o jakiej rywalizacji Ty mówisz ? 110 na 60 lvl? Można mówić o rywalizacji na podobnym poziomie. A dwa ja w swoim poscie wcześniejszym powiedziałam że do ksucia itd przywykłam ale do chamstwa już nie.

  • Rozpieszczeni jesteście metinem I tyle.
    Mi się podoba podejście do gry:
    Profit mój I mojej gildii znajomych A nie randomow xd
    W metku mało kto to stosuje Ale ma prawo xd
    Na tym polega piękno mmorpg
    Tu są ludzie co twierdzą że jak im wypadnie itemek bo mają rangę na minus to masz mu oddać. No paranoja !
    Za to kocham gry fullloot że ludzie nie są rozpieszczeni xd

  • Jakie bonusy expa, jako gracz domagam się by za opóźnienia w evencie który polegał na dropieniu rękompensata była odpowiednia do tego eventy, a nie exp który mi nic nie daje bo ja nie expie. Każdy gracz wie że expienie się planuje a dropić można zawsze, chcesz wydajnie poexpić to odpalasz się na maxa bo wiesz że jeszcze będziesz mieć dodatkowe 100% za odszkodowanie. Co mi po tym bonusie jak samo expienie planuje na za 2 miesiące... Opcji jest kilka
    -Deszcz metinów wielkanocnych 1 maja na zakończenie eventu przez powiedzmy 4h na pustyni
    -Przedłużenie eventu do 1 lub 2 maja
    -Zwiększenie ilości metinów do 8 na mapę
    Co do pierwszego opóźnienia w tym evencie ja go nie trawie bo mi nic nie dał a nawet wyrządził krzywdę bo więcej expa musiałem oddawać do gildii co skutkowało szybszym usunięciem jej i założeniem kolejnej.
    Bonusy do expa były fajne kiedyś ale nie teraz gdzie idzie się tak mega odpalić, kiedyś nawet omyłkowo włączono 200%.

  • Jakie bonusy expa, jako gracz domagam się by za opóźnienia w evencie który polegał na dropieniu rękompensata była odpowiednia do tego eventy, a nie exp który mi nic nie daje bo ja nie expie

    inni expia, nie dropia;)


    -Deszcz metinów wielkanocnych 1 maja na zakończenie eventu przez powiedzmy 4h na pustyni


    -Przedłużenie eventu do 1 lub 2 maja
    -Zwiększenie ilości metinów do 8 na mapę

    nie licz na to XD