Porozmawiajmy o Metin2

• i.... na mega przekąske załadowałem wczoraj maxa :D naaaprawde mi się to przyda . Można też zmienić nazwe peta 100 razy hehe dajcie te szczeniaki wkońcu bo na nie wszędzie i u każdego praktycznie urodzaj !

DemonyWojny
    :mkay: D3nis , JUMBOMAGIA :mkay:
    Skupuje dopalacze Mroczne uderzenie ,
    kupie talizman 5/10,
    Kupie Bodzie i blaski - hurtowe ilości ,
    Kupie kamienie magiczne i rytualne .

• W metinie promocje są zazwyczaj tematyczne np. święta mamy stroje, idąc zatem tym tokiem rozumowania, to szczeniaki dostaniemy pewnie na dzień psa, który obchodzony jest 1 lipca!!! ;) Już niedługo

• fantastycznie.. nie zdzazylem kupic nowych strojow a gdzies jeszcze Zitus twierdzil ze beda do 15 stycznia.Administracja od jakiegos czasu widze ma wszystko w dupie jedynie modki niewygodne posty usuwaja dramat

• jak to jest ze wystawiam sklep i mi znika z niego pare rzeczy i nie ma za nie yangow/wonow napewno sie nei pomylilem a zeby smieszniej bylo wystawialem przez szpule kaszmiru ten sam przedmio 10 razy po 1 won zniklo 4/10 i brak wonow ??
    dodajac brak informowanai graczy do kiedy jest oferta (pomijam fakt ze nawet o tej ofercie nei bylo wzmianki np. pierscienei radosci)

sell zmianki dodania 5 b itp

• koledzy w gildii mieli to samo tylko na zwyklym sklepie i 1 rzecz im przewaznie znikala mysleli ze zamiast won wpisali yangi ... ja zawsze sprawdzam dokladnie noi ta szpula kaszmiru :)

sell zmianki dodania 5 b itp

• Ja opiszę swoją sytuację, która miała miejsce 1.5 mies temu.
    Ulepszałem tytankę bodziami, była już +6, to palę bodziem na +7. Spaliło i item znikł. Napisałem do supportu w odpowiedzi dostałem, że ulepszałem ją na kowalu : )). Gdyby nie to, że ta tytanka nie była nic warta, to bym tego nie olał.

vCe0W6E.png

• Ja opiszę swoją sytuację, która miała miejsce 1.5 mies temu.
    Ulepszałem tytankę bodziami, była już +6, to palę bodziem na +7. Spaliło i item znikł. Napisałem do supportu w odpowiedzi dostałem, że ulepszałem ją na kowalu : )). Gdyby nie to, że ta tytanka nie była nic warta, to bym tego nie olał.

bardzo możliwe, bo mi znikła szarfa 5% jak przerabiałem. Miałem 2x 5% i spaliło. Powinna zniknąć 1 szarfa a znikły 2.

• Może jest jakaś bardzo mała, minimalna szansa, że może item zniknąć przy ulepszaniu, pewnie wprowadzili to w jakimś patchu i nie poinformowali jeszcze :D

• ulepszanie szarfy np. Z feniksem +9 na innej zasadzie działa. Tzn. zawsze ulepsza, ale nie zawsze się zmienia % absorbcji. W tym przypadku raczej nie możliwe aby ta pierwsza szarfa znikła, natomiast w szarfach 1,5,10% zmienia się rodzaj szarfy i dlatego czasami mogą zniknąc obie szarfy. Jest to błąd ale pewnie nie zostanie naprawiony.

Ale od jakiegoś czasu jak coś ulepszam, przerabiam itp. To nagrywam bo w tej grze o nazwie "Bug2" wszystko jest możliwe...

• A ja wczoraj sobie robilem szarfy i spalilo na unikat, nawet nie patrzylem czy zostala ta 10%, dzisiaj otworzylem sobie kilka szkat rybaka i mysle: a ide sobie popale te szarfy, patrze a tu jednak nie ma tej 10%... Chyba macie racje, ze znikaja po 2szt. ZENADA