Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Koło losu jeszcze jutro będzie?

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • To wiem tylko jak Babilon się kończył 4 stycznia to tego dnia po 12 godzinie już nie można było odebrać skarbu. Więc teoretycznie jutro też mogą wyłączyć Tombole mimo wykupionych losów. W przypadku Babilonu była przerwa techniczna, tak trudno napisać o której się kończy event?

  • zgadza się drop ze szkat nawet okya jest kiepski jak na 100 otwarć srebrnej na Aure nazbierałem :rofl: ... ze sprzedaży nawet po 10kk szt było by lepiej ale mam taki jakiś coś że zawsze otwieram ;) z rybaków (też zawsze otwarte) powiedzmy na na 500 otwarć to( na etolinie 2,5kk otwarcie )miałem złożoną szarfe zmianki dodania + dłonie /bodzie/fasolki i ta cała reszta to po obliczeniu zgrubnym ma równowartość jakbym sprzedał więc jak najbardziej drop adekwatny do poświęconego czasu a na okykach szkoda bo za pierwszym razem było super też był opłacalny dla gracza a nie handlarza ... ale spoko yangi też trzeba mieć...

    Chodziło mi a szkaty z eventu manwoo :P

    AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

  • to prawda są ewenty typu Manowo ale też są ze szkatami rybaka nie mogą dawać zawsze tych pro w sumie dobrze że wogle są jak przypomnę lata wcześniejsze że na ewent czekało sie tygodniami a jak było nie zapowiedziane zuo to obdzwaniało sie znajomych by wchodzili:) ewenty zyskały ale gracze też są coraz bardziej wymagający i już taka nagroda jak B.perła nie cieszy tak jak kiedyś bo gra ewoluowała...w sumie tylko nie wiadomo w którą stronę :rofl:

    ale chodzilo mi o zwykly fakt ze juz karp lepszy jest od szkatulek ktora dostajemy od rybaka za karpia i nie mowie ze rowniez od innych szkatulek

  • tambola skończy się o północy to nie ewent z dropem jak okeyki ... jak jej nie będzie na 2 dzień jest info ze nie mam następnego dnia a nie ze kupisz los a wyłącza w południe

  • To teraz trzeba dać odpocząć administracji niech myślą nowymi promocjami i rzeczami do IS :D

    Jakiej administracji i po co jak i tak nic nie robią !
    Dziś doładowanie SM +20%,,, Czy wszyscy mamy liczyć że jutro lub w najbliższych dniach będzie coś EXTRA ?


    Gdyby wczoraj była ta promocja, zostawiłbym extra 1k PLN, a tak mam w....

  • Jakiej administracji i po co jak i tak nic nie robią !Dziś doładowanie SM +20%,,, Czy wszyscy mamy liczyć że jutro lub w najbliższych dniach będzie coś EXTRA ?


    Gdyby wczoraj była ta promocja, zostawiłbym extra 1k PLN, a tak mam w....

    GF lubi robić HH więc będziesz miał jeszcze nie jedną okazję :)

    POzdro :) dla wszystkich :)


    Pomogłem ?? Zostaw łapkę w górę :):thumbup:

  • i.... na mega przekąske załadowałem wczoraj maxa :D naaaprawde mi się to przyda . Można też zmienić nazwe peta 100 razy hehe dajcie te szczeniaki wkońcu bo na nie wszędzie i u każdego praktycznie urodzaj !

    DemonyWojny
    :mkay: D3nis , JUMBOMAGIA :mkay:
    Skupuje dopalacze Mroczne uderzenie ,
    kupie talizman 5/10,
    Kupie Bodzie i blaski - hurtowe ilości ,
    Kupie kamienie magiczne i rytualne .

  • W metinie promocje są zazwyczaj tematyczne np. święta mamy stroje, idąc zatem tym tokiem rozumowania, to szczeniaki dostaniemy pewnie na dzień psa, który obchodzony jest 1 lipca!!! ;) Już niedługo

  • fantastycznie.. nie zdzazylem kupic nowych strojow a gdzies jeszcze Zitus twierdzil ze beda do 15 stycznia.Administracja od jakiegos czasu widze ma wszystko w dupie jedynie modki niewygodne posty usuwaja dramat

  • jak to jest ze wystawiam sklep i mi znika z niego pare rzeczy i nie ma za nie yangow/wonow napewno sie nei pomylilem a zeby smieszniej bylo wystawialem przez szpule kaszmiru ten sam przedmio 10 razy po 1 won zniklo 4/10 i brak wonow ??
    dodajac brak informowanai graczy do kiedy jest oferta (pomijam fakt ze nawet o tej ofercie nei bylo wzmianki np. pierscienei radosci)

    sell zmianki dodania 5 b itp

  • koledzy w gildii mieli to samo tylko na zwyklym sklepie i 1 rzecz im przewaznie znikala mysleli ze zamiast won wpisali yangi ... ja zawsze sprawdzam dokladnie noi ta szpula kaszmiru :)

    sell zmianki dodania 5 b itp