Porozmawiajmy o Metin2

• Na becie rozmawiałem z graczami z różnych krajów. U nich rzeczywiście fuzja jest potrzebna - trujaki Sr 35+ do ulepszenia są w cenie 5w, perfekcyjna matowa alchemia nie pojawia się na sklepach, oceany i buty na potwory ma garstka osób. Jakoś nie powiedziałbym, że polskie serwery są puste, bardziej przeszkadzają lagi przez które ciężko się gra ( nie, nie jest to wina sprzętu/łącza). Jeżeli połączą polskie serwery to bez ścinek będzie można tylko postać na ch3-4 i to w M1.

Może zamiast łączyć serwery zrobić miedzyserwerowe mapy handlowe i wojenne ?

Było by też fajnie jakby ktoś się zainteresował coraz większymi lagami o których wspomniałem wcześniej !

swietny pomysl :)

• Jak to możliwe, że te 4-5 lat temu ludzi w porównaniu do Androsa było tak ze 4x więcej i nie było lagów takich jak teraz?
    Na polskich serwerach jest trochę ludzi, ale gra była by bardziej żywa gdyby było ich jeszcze więcej. Mówię o serwerach typu Andros.

• Pokazujecie plan eventowy ale nie pokazujcie Pumpkina skoro nic nie mowicie o halloween. Wszyscy wiemy kiedy to swieto jest nie musicie przypominac

AlBundy-WP-76LVL Ban przez "kolege" zero sprawiedliwosci GF
    BudBundy-BM-68LVL to samo co AlBundy
    Lombard-WP-75LVL Próba odnowienia OFF
    DildoIsAmU-heler-35lvl OFF
    Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF
    Cabba - New wp 55lvl Negros power
    Kyabira- Smok 80lvl (Miala byc glowna ale przez buffy w pt zostaje tak xD)

• XD. Podane masz kiedy i jakie eventy będą w najbliższym czasie ale co z tym wspolnego ma Pumpkin?

Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF

• Masz w nagłówku "Plan eventowy - październik" Halloween przypada 31-ego. Czego nadal nie rozumiesz?

Off

• Powinna być wzmianka na ten temat. To tak jakby dawać akcenty letnie gdyby BYŁ event letni a nie było w pobocznych eventach na lipiec/sierpien. Czego teraz ty nie rozumiesz?

Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF

• Serio teraz będziemy się czepiać o to jaka grafika jest przy wykazie eventów. Takie buractwo jest gorsze od problemów występujących w grze. Halloween 31 października więc dadzą jedną grafikę i pod obecną listą pewnie dopiszą co będzie pod koniec miesiąca.

• dadza kolejne poboczne jesli juz a post bedzie odzielny dla halloween

Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF

• Ja tylko mam nadzieję, że nie będzie znowu tego samego koszmaru z ubijaniem metków, co rok temu :O

Na razie póki co będziemy dropić Rady z metków :P

• Patrzac na to, ze drop rad jest na 24h lipa troche bedzie oporcz wieczora gdzie zwiekszony drop o 15%

Madrazo-Dagger-35lvl OFF
    Braveran-BM-35lvl OFF

• Coś mi się jeszcze przypomniało - te bronie czasowe (po zakończeniu czasu trwania tej broni) można odebrać jeszcze raz czy to jest jednorazowe ? Pytam się, żeby nie było zaskoczenia, że o czymś nie wiem :P

• Jeden raz odbierasz jedną broń :P

Np. masz broń na 1 lvl, odbierasz raz, jest na 14 dni. Przepada i następną masz na 10 lvl - i tak co 10 lvl aż do 70 lvl.
    Broń na 70 lvl ma większy dmg niż truta 9 40 śr :D

• No cóż, dobrze wiedzieć, że jednorazowo :/ .
    Ale cóż - nie można mieć wszystkiego (a te nowe bronie 30+ są lepsze od broni 30 z min. 20% śr ze względu na większy atak)

Ach i jeszcze coś - Mikstura mądrości w końcu działa przez 3 godziny jak sugeruje wiki czy 1 godzinę (jak sugeruje gra) ??

• wedlug ankiety winika ze ludzie chca je z powrotem ,
    w praktyce jesli je wprowadza to caly testowany balans traci swój sens,
    powinni nie zmieniac tego i do tego usunąc stare wizerunki tym którzy je mają

Jazzzy - Etolin - mental 120

• rozumiem, że jutro przerwa dla wszystkich serwerów? Wydaje mi się, że wszystkie są na jednej maszynie więc nie ma innej opcji ^^

:mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:

GG: 52727551

• rozumiem, że jutro przerwa dla wszystkich serwerów? Wydaje mi się, że wszystkie są na jednej maszynie więc nie ma innej opcji ^^

Jak by serwery byly wszystkie na jednej maszynie to bys mial problemy ciagle non stop.. troche informatyki ziomek sie poucz ;)

:55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

• a ty naucz się nie odczytywać wszystkiego dosłownie, ziomek ;>

:mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:

GG: 52727551

• 19 wrzesnai laczenie we Francji bylo i cos cisza ...Art jakies informacje bo strasznei dziwna polityke ma GF odnosnie zpaowiadania nowosci czy fuzji (hur dur bedzie cisza cisza cisza cos tam sprawdzimy cos tam cos tam gdzie laczenei kilka miesiecy o dobra macie ....)

sell zmianki dodania 5 b itp

• 19 wrzesnai laczenie we Francji bylo i cos cisza ...Art jakies informacje bo strasznei dziwna polityke ma GF odnosnie zpaowiadania nowosci czy fuzji (hur dur bedzie cisza cisza cisza cos tam sprawdzimy cos tam cos tam gdzie laczenei kilka miesiecy o dobra macie ....)

Niestety, nic nowego na froncie informacji. Zgodnie z zapowiedziami szefa projektu, jesteśmy nieźle upchani robotą. Jeśli będzie taka możliwość, to pewnie łączenie zostanie przeprowadzone w kolejnym kraju, ale na chwilę obecną nawet nie wiem czy my jesteśmy następni w kolejce.

Community Manager