Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Jeden raz odbierasz jedną broń :P


    Np. masz broń na 1 lvl, odbierasz raz, jest na 14 dni. Przepada i następną masz na 10 lvl - i tak co 10 lvl aż do 70 lvl.
    Broń na 70 lvl ma większy dmg niż truta 9 40 śr :D

  • No cóż, dobrze wiedzieć, że jednorazowo :/ .
    Ale cóż - nie można mieć wszystkiego (a te nowe bronie 30+ są lepsze od broni 30 z min. 20% śr ze względu na większy atak)


    Ach i jeszcze coś - Mikstura mądrości w końcu działa przez 3 godziny jak sugeruje wiki czy 1 godzinę (jak sugeruje gra) ??

  • wedlug ankiety winika ze ludzie chca je z powrotem ,
    w praktyce jesli je wprowadza to caly testowany balans traci swój sens,
    powinni nie zmieniac tego i do tego usunąc stare wizerunki tym którzy je mają

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • rozumiem, że jutro przerwa dla wszystkich serwerów? Wydaje mi się, że wszystkie są na jednej maszynie więc nie ma innej opcji ^^

    :mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:




    GG: 52727551

  • rozumiem, że jutro przerwa dla wszystkich serwerów? Wydaje mi się, że wszystkie są na jednej maszynie więc nie ma innej opcji ^^

    Jak by serwery byly wszystkie na jednej maszynie to bys mial problemy ciagle non stop.. troche informatyki ziomek sie poucz ;)

    :55: :chunjo: - SheeeN 80lvl OFF :ninjadag:
    :50: :chunjo: -DarkWolfie 100lvl OFF

  • a ty naucz się nie odczytywać wszystkiego dosłownie, ziomek ;>

    :mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:




    GG: 52727551

  • 19 wrzesnai laczenie we Francji bylo i cos cisza ...Art jakies informacje bo strasznei dziwna polityke ma GF odnosnie zpaowiadania nowosci czy fuzji (hur dur bedzie cisza cisza cisza cos tam sprawdzimy cos tam cos tam gdzie laczenei kilka miesiecy o dobra macie ....)

    sell zmianki dodania 5 b itp

  • 19 wrzesnai laczenie we Francji bylo i cos cisza ...Art jakies informacje bo strasznei dziwna polityke ma GF odnosnie zpaowiadania nowosci czy fuzji (hur dur bedzie cisza cisza cisza cos tam sprawdzimy cos tam cos tam gdzie laczenei kilka miesiecy o dobra macie ....)

    Niestety, nic nowego na froncie informacji. Zgodnie z zapowiedziami szefa projektu, jesteśmy nieźle upchani robotą. Jeśli będzie taka możliwość, to pewnie łączenie zostanie przeprowadzone w kolejnym kraju, ale na chwilę obecną nawet nie wiem czy my jesteśmy następni w kolejce.

    Community Manager

  • Jak tam u was był drop ebonowych szkat ?


    Ja liczyłem na to, że dostanę wzmocnienie bądź zmiankę, ale z kamola też jestem zadowolony (pomimo tego, że wydropiłem 2 szkaty)

  • Pamiętam jak stało sie w kilkadziesiąt osób na DT #Monastyr (z głowy mógłbym wymieniać kogo wtedy spotykałem na v2, dt czy też w mieście w jakiej gildii byłem jakie kojarzyłem z kim gadałem na ts)... "podexpisz?" "polurać?" "jaki lvl?", kiedyś nie było lvli obok, "sklepów", zamiast tego stali gracze haha if u know what i mean, "pt?" "pomożesz na boja?" "skopiować Ci itemek?" "przyjść wojem?" KLIMAT GRY! tego sie nie zapomina! przed 2010 rokiem bo sam mam filmiki na yt z początku tego roku i to nie na małym lvlu i nie z głupotami pewnie tego konta już nie odzyskam bo "google" przejęło yt i nie jest tak ja kiedyś nie logujesz sie przez youtube tylko przez g-mail, a konta na "g-mailu" nie miałem, a jak sobie kiedyś przypomne gdzie dokładnie i do nich napisze to napewno wpadne, mam dwa konta na forum jedno nawet z 2008 roku drugie bodajże z 2010 ale za avatar zostałem zbanowany na stałe jak mnie odbanujecie to pisze petycje hahaha tylko ktoś wyżej postawiony musi sie wypowiedzieć w tym temacie ;)) pewnie jeszcze mam sporo screenów z gry na starym kompie i postaram sie wrzucić kiedyś przy okazji jak tylko je znajde ... Pamiętam też, że gra dawała wtedy naprawde dużo frajdy mimo tego, że mam teraz 24 lata i nie pakowałem wtedy w is nie wiadomo ile bo nie mogłem sobie na to pozwolić to teraz ładując nawet 500 zł co miesiąc nie odczuwam już takiej satysfakcji jak kiedyś może to ja sie zmieniłem, a może to gra bo według mnie idzie w złym kierunku, wiem, że jest zapotrzebowanie na kase bo przecież zawsze było ale jeśli nawet zostaną ludzie, którzy wkładają jakiś grosz od siebie dla tej produkcji to wkońcu odejdą, a na ich miejsce przyjdą następni tylko pytanie kto i dlaczego? Dla metina nie ma przyszłości jeśli będziecie tworzyć gre w tym kierunku, że "wprowadzimy nowe zbroje, bronie, szarfy, a ludzie wrócą" lub zachęci ich to do gry... Tak naprawde nie wprowadzacie kompletnie nic! Od czasów alchemii wszystko sie zmieniło, każdy ma nadmiar wszystkiego... Nie wiem czy moge ale pozwole sobie wstawić filmik z Etolina od Muzukashi'ego

    - dmg ponad 34k w metina 120 lvl... wprowadzając nowe zbroje, bronie, a przy tym nie wporwadzając lvl'a zaczniecie za przeproszeniem pierdo**ć tę gre, a nie balansować w metinie najgorsze jest to, że balans już od dawna nie istnieje skoro dropek 35 może poskładać gracza, który zaczyna od nowa i wbił ten 75-86 lvl bez isa lub z nie dużym wkładem, kiedyś było inaczej, kiedyś gra miała klimat teraz wszystko idzie w jednym kierunku ile włożysz tyle masz, a każdy gracz z góry ma wyznaczony kierunek co i jak, kiedy i za ile... A to wszystko za jedyne 999 na...<ciach>

    Moderator Synthia:
    Usunelam zbedny komentarz.

    Edited 2 times, last by Synthia ().

  • po co wprowadzac chca cos nowego jak nie ktore sprawy od poczatku kuleja!<ciach>GF powinn inaczej robic np. od poczatku sa boty to najpierw powini nimi sie zajac i skutecznie uniemozliwic bota gre a jesli boty sa to widocznie maja zle zabepieczenia i pracownikow co dbaja o zabezpieczenie gry!!!np.pracuja ty cos zle zrobisz nie dobrze to dostaniesz najpierw ochrzan ale jesli nagminnie zle robisz i nie ma efektow to wywalaja ciebie lub nie placa to tak samo osoby co wziely kase za zabezpieczenia nie zrobili sprawy dobrze to powinni GF kase oddac a GF firme zmienic na porzadna!<ciach>znowu cos dodadza i znowu nowe bugi beda problemy z logowaniem i bardziej swoje serwery zamula jak serwy juz nie wytrzymuja a co dopiero po nowosciach<ciach>


    Moderator Synthia:
    Ciachnelam wielokortny flood.

    Edited once, last by Synthia ().

  • Nowe zbroje i bronie są dla graczy, którzy mają już kompletne eq i nie mają niczego do roboty w metinie bo co zadymki? wieczne stanie m1? Teraz znajdą coś sobie do roboty i może część z nich wróci.


    A ten argument z dropkiem 35 lvl... No wiesz ktoś tego dropka robił kupe czasu i włożył mase pieniędzy to ma prawo poskładać 70 lvl bez eq. Za to jeśli ten 70 lvl, miałby chociażby 30% kasy jaką włożył ten 35 dropek to ten 70 spokojnie by go poskładał.

  • chłopie kilka tygodni dropienia odlamkow i robienia alchemii i masz eq.. ale lepiej powiedziec ze sie nie da bo jak sie 4 liter nie chce ruszyc to sie nie da.. najlepiej wprowadzic aktualizacje dla 30lv ktory nie potrafi uzyc glowy zeby nagle stal sie topowym graczem ze 120lv


    Moderator Synthia:
    Podmienilam slowko - sens nie ulegl zmianie.

    Edited once, last by Synthia ().

  • Zapomniałeś dodac istotnego słowa kilka tygodni dropienia i masz eq ,,do mixu,, Żeby miał chociaż 1 konkretny Itemek to musial by dropic chyba kilka miesięcy te odkamki.Albo dropic na 5kont 14h codziennie nie mając żadnego prywatnego życia itp

  • Zapomniałeś dodac istotnego słowa kilka tygodni dropienia i masz eq ,,do mixu,, Żeby miał chociaż 1 konkretny Itemek to musial by dropic chyba kilka miesięcy te odkamki.Albo dropic na 5kont 14h codziennie nie mając żadnego prywatnego życia itp

    Kolego, a moze po prostu zrobić dobrego dropka? mi alchemia na 3 konta [15 postaci] zajmowala 3h :) i to na 55 lvlu czyli dosyc tani dropek do ubrania. No ale najlepiej marudzic na forum :)