Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • szarfy też można zdobyć bez is... niby bez is, a 99% na rynku pochodzi z is-a :D

    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)

  • Pilki mozna wymieniac do 24? czy bedzie wiecej czasu na wymiane?


    W zeszłym roku drop i możliwość wymiany piłek była wyłączona o tej samej godzinie, zwykłe piłki znikały zaś przy najbliższej przerwie technicznej. Znając życie [grę] w tym roku będzie tak samo.

    Szamanka Smok 107 lvl :52:

  • Wystarczy wejść w dział ogłoszenia i poczytać, nie wiem kto was nauczył tworzyć konta na forum skoro nie potraficie sami dojść do informacji która Wam jest potrzebna.
    Ps. http://board.pl.metin2.gamefor…ki-03-05-07/#post11450095


    Ciebie natomiast nie wiem kto nauczył tworzyć konto w grze, bo informuję cię mądralo, że np. event wielkanocny skończył się jednego dnia, a jajka można było wymieniać dłużej i Królik znikał jakiś czas po upłynięciu daty eventu. A więc twój cytat niczego nie wyjaśnia bo informacja w nim zawarta nie jest precyzyjna.

  • Te skrzynie to parodia tak jak te talerze juz lepiej chyba surowe w pakiecie 25sztuk za 239 sm sie bardziej oplaca niz ta skrzynie pozdrawiam

  • Dlatego wczoraj pytałem czy ta skrzynia jest w IS, bo screeny wrzucali to ktoś napisał, że są.


    A nie są czasem nagrodą w kole losu?

  • Czekamy z niecierpliwością na więcej info ^^. Może wreszcie będę miał towarzysza? :P



    szarfy też można zdobyć bez is... niby bez is, a 99% na rynku pochodzi z is-a :D


    Niby tak, ale jak sam mówisz, są na rynku, więc można je kupić bez inwestowania w IS, tylko za Yang :D.

  • Ludzie... jeżeli Piłki i tak nie będą wam już dropić, to co za problem iść i wymienić wszystkie dzisiaj? :cursing: :cursing: :cursing:


    Event zaliczę do udanych, jest to jeden z lepszych, na których można zarobić na prawdę dużo. Mimo mniejszego dropu, jest i tak bardzo opłacalny, w sumie to i dobrze, bo będzie rynek mniej tym później zasypany.
    Mój cały drop 300 Piłek, nic specjalnego, nie walczyłem o więcej ponad wszystko :). Zarobiłem i tak, i jestem zadowolony z eventu :D.

  • Ludzie... jeżeli Piłki i tak nie będą wam już dropić, to co za problem iść i wymienić wszystkie dzisiaj? :cursing: :cursing: :cursing:

    Piłki dropią do 23:59, wymiana również jest do tej godziny (wg. [SM]Oren), więc nie można w pełni wykorzystać czasu Eventu na drop :D.


    Ja już wszystko wymieniłem i dropić/kupować więcej nie zamierzam, masakra z tą wymianą :D. 74 Złote Piłki z własnego dropu + 36 kupionych, jestem bardzo zadowolony z nieprzesadzonego dropu tychże Piłeczek, nie wpłynie to jakoś bardzo na rynek, ale jednak można było sporo z tego Eventu wynieść :).

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

  • Evencik uważam w pełni za udany. Poświęciłem łącznie około 3-4h dropiąc wieczorami ze względu na ładną pogodę za dnia. Wynik to 40 zwykłych piłek co daje 4 złote piłki. Dawno temu zakończyłem rozgrywkę i po wieloletniej przerwie zaczynam od nowa. Evencik okazał się bardzo pomocny - zarobiłem na podstawowe eq. Pozdrowienia. :P

  • Wydropione 80 piłeczek - 8 złotych 2 zmiany dodanie reszta taka sobie , kupione 1k piłeczek, łącznie zarobiłem na dobre eq do groty ;)

    Ahh ten alchemik

    1.06.2013 :rip:

  • Evencik na wielki +/ Dropiłem około 3-4h i mam 9 złotych które pójdąna sell by mieć lepsze eq :)


    Cieszę się że blasków nie będzie bo akurat urodziny metka a tu Bałtyk się kłania bo kąpania ;)

    18,11,2015 r THE END


    CZEKAM NA NOWY SERWER

  • Event z piłkami super.Ciesze sie ze niedali takieg dropu jak na poprzedniej edycji.Taki jak teraz był w sam raz(nie zachwieje tak bardzo rynkiem).Wydropionych 120 piłek + troche kupionych co dało 22 złote z czego było 4 białe 2 niebieskie 1 krwawa 5 zmianek 1 dodanie 2 fasolki reszta syf ale biorac pod uwage posty innych jai mieli drop to uwazam ze mialem duzego farta:)
    Kolejna aktualizacja przyniesie nowy system zwierzaków.Z informacji podanych przez Santonie wnioskuje ze bedzie to rowniez fajna sprawa.Szkolenie i podnoszenie poziomów zwierzaka jak najbardziej na +.Jesli wejdzie to w czwartkowa aktualizacje to juz sie niemoge doczekac:)

  • Chyba teraz będzie walka o bossy :D
    Oby tylko nie dali do Best.Kapitanów bo trochę za latwo będzie,

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • HAHAHA :) SUPPPERRR


    Jak to jst napisane w tym momencie będą tylko 4 pety ale później będzie więcej ;)
    Czyli :
    - lord małp
    - Razador/Neymar
    - Baronowa
    - Beran setau ?:)


    Długo czekałem na taką aktualizację. Już to widzę jak to będzie dropić :) 100 ludzi na każde Ch i szansa z 5% ale zawsze coś :)


    Szkolić będzie można umiejętności przez ku hmm Ciekawie :) Ceny ku pewnie zwierzaków będą wysokie :)


    Tylko jedno mnie zastanawia. Czy te jajko będzie zdolne do handlu ?


    Usunięto drobny flood. Sheyna

    18,11,2015 r THE END


    CZEKAM NA NOWY SERWER

    Edited 4 times, last by Sheyna ().