Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Bardzo udany event szkoda, że takich wydarzeń jest tak mało. Wreszcie można spokojnie sobię coś ulepszyć i zgromadzić zapas białych pereł. Nowa biżuteria stanie się bardziej dostępna a to duży+ gra idzie do przodu, oby nowym graczom grało się lepiej :love:

  • Co do IS może rzeczywiście ceny są idiotycznie uformowane bo często zdarza się że brakuje nam 1,2,3 monet.


    Ceny w grach przy tego rodzaju płatnościach po prostu są tak ustalane ...żeby zabrakło tej jednej SM :evilgrin:
    Mechanizm jest prosty. Brakuje jednej kupujesz 100 ..chociażby po to, żeby się nie zmarnowało, to za co już zapłaciłeś ...ale później brakuje ci znowu dwóch, trzech ...:)

  • Czy wam też słabiej lecą piłki? Chyba zmiejszyli nam drop :(

    Za każdym razem jak próbuje się odciąć od Metina, i już więcej nie instalować, myśle sobie wejde na chwile może coś się zmieniło, a tu ... :zubr:

  • Teraz masz okazje, 25SM za osiagniecie czegos tam w grze na tele.
    A zamiast mozliwosci przekazywania powinno dac sie zakupic 1 SM np za 1zł.

    :thumbsup: Miłego dnia! :thumbsup:

    Edited once, last by iFlaming ().

  • event mundialowy zmniejszył ilość mutacji na sklepikach i podwyższenie ich wartości, dlatego codziennie przeczesuje sklepiki w poszukiwaniu mutacji. Na wszelki wypadek zrobiłem mały zapas - tutaj pokazany aktualny stan mojego magazynu :D

    Mam nadzieję, że sytuacja po mundialu się poprawi, bo czasem jak spotykam mutacje to nawet po 4-5kk, ale jak są po 2-3 to instabuy :mkay:

    :jinno: :51:



  • Moim zdaniem da się grać bez isa ale to jest bardzo trudne, chociaż da się zdobyć ważne rzeczy naprzykład z metinów 90 lvl rękawice złodzieja i pierścienie expa ale Ci co grają z isem są groźnymi przeciwnikami nic tak szybko nie da się osiągnąć grając bez is. Moim zdaniem ta gra jest dla tych osób którzy mają albo dużo czasu bo grają bez isa albo dla tych którzy mają kase bo grają z isem.

  • Na pewno się poprawi, wiadomo, że drop piłek to lepsze wyjście jak drop mutacji ^^ trzeba korzystać z najlepszego eventu :D super sprawa, idzie się dorobić, tylko jakby na to nie patrzeć, za długo trwa.. ceny mnie przerażają, a co bedzie za te 2 tyg. lub miesiąc.. oj będzie ciężko ;|

  • Ogólnie żeby grać w gry trzeba mieć czas... A co do IS-a to rzeczywiście da się grać bez ale z jest dużo prościej i przyjemniej co ma, niestety swoje odzwierciedlenie w cenie ;(


    GG: 15706043

  • Dlatego trzeba na bieżąco analizować ceny i wiedzieć co dropić żeby zarobić. No i warto przewidywać co się może wydarzyć na rynku za parę dni :rolleyes:


    GG: 15706043

  • Pewnie jeszcze zmienią nieco atrakcje, w końcu to rocznica :P
    Cieszmy się że przynajmniej cokolwiek będzie :)


    Amen

  • Bodzie na Samosie po 8kk już wiszą na sklepach :P białe za to po 40 w jinno :P

    :mkay: xWjowniczek 120lvl - OFF :mkay:




    GG: 52727551

  • Teraz event to 90 % akcja cashback lub happy hour o ile można to nazwać eventem. Według mnie powinien być event wojna królestw ja tylko raz w takim evencie uczestniczyłem a było przynajmniej dla mnie bardzo fajnie. Powinno być teraz więcej eventów z expem i szkatami blasku. Rozumiem że Ci ludzie którzy eventy organizują mają swoje życie i swoje sprawy ale jak już się podjęli tego zadania to powinni coś w tym kierunku robić. Wydaje mi się że teraz jest mniej eventów niż kiedyś fajnie by było gdyby to się zmieniło.

  • Wojna królestw to powinna odbywać się codziennie :phatgrin: a przynajmniej 1-2 razy w tyg. i trwać co najmniej godzinę tzn. królestwo , które ma najwięcej punktów po godzinie wygrywa ewent , ew. jeszcze dogrywka 2 królestw najsilniejszych i wtedy do konkretnej ilości punktów. W zamian za wygraną np jakieś zuo, coś symbolicznego. Obecnie ten ewent nawet raz w miesiącu się nie odbywa a jeśli już się pojawi to trwa jedynie kilkanaście minut , co dla mnie jest za krótko jak na częstotliwość tego ewentu :D

    SlippeR ninja dagger 94lvl on :shinsoo: :54:
    Daniel78201b sura wp 75lvl on :shinsoo: :54:
    Daniel78201 sura bm 80lvl off
    :shinsoo: :54:

  • Teraz event to 90 % akcja cashback lub happy hour o ile można to nazwać eventem. Według mnie powinien być event wojna królestw ja tylko raz w takim evencie uczestniczyłem a było przynajmniej dla mnie bardzo fajnie. Powinno być teraz więcej eventów z expem i szkatami blasku. Rozumiem że Ci ludzie którzy eventy organizują mają swoje życie i swoje sprawy ale jak już się podjęli tego zadania to powinni coś w tym kierunku robić. Wydaje mi się że teraz jest mniej eventów niż kiedyś fajnie by było gdyby to się zmieniło.

    Ostatnio eventy są bardzo często, a czas pomiędzy jednym a kolejnym trwa czasem po kilka dni - nawet nie tydzień.


    GG: 15706043

  • Jeszcze ktoś o tym wspomina? Odwyk ewentowy już dawno się skończył...
    Został wprowadzony bo... ewenty były organizowane niesprawiedliwie! Oraz by ukrócić "samowolkę" GM-ów - wraz z nim zniknęły w większości spontaniczne ewenty (np. ZUA). GF uznało, że jeśli ewenty mają być realizowane, to muszą się odbyć na każdym z serwerów, albo wcale, uznali też, że było za dużo ewentów organizowanych (mowa tu o tych spontanicznych) i zarządziło "odwyk". Dodatkowym powodem mogło być ciągłe narzekanie graczy na wszelkie przeprowadzane ewenty.
    Tak z grubsza.

    Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.

  • massey12345
    Narzekanie dla narzekania i przytyki do Zespołu zupełnie z kapelusza.
    - szkaty blasku - tego nie organizuje Zespól
    - exp - do tego również nie trzeba Zespołu
    - cashback lub happy - to już w ogóle poza zasięgiem Zespołu
    Ponadto, szkatułki blasku księżyca zostały ograniczone przez wydawce gry i najprawdopodobniej długo ich nie zobaczymy.
    Ostatnie ZUO na każdym serwerze miało miejsce właśnie w lipcu z okazji rozpoczęcia wakacji.


    Odwyk ?
    Tak jak Okko napisał, to mit i prehistoryczna przeszłość, zwyczajnie zaszła zmiana, nie ma już spontanicznych zrzutów metinow i bossow na dowolnym serwerze tylko są zrzuty rozplanowane na wszystkie serwery. Zmiana ta zaszła już lata temu.


    Wojna królestw, bardzo chętnie byśmy ja organizowali przynajmniej raz w miesiącu, ale niestety jest ona obarczona bardzo dużą ilością błędów co zapewne niektórzy z Was mieli okazje zauważyć.
    Nie da sie jej przeprowadzić w pełni sprawnie, a wiec czekamy na usuniecie błędów.


    Obecny event wszystkim sie podoba a mimo to już docierają do nas NARZEKANIA na to że trwa za długo i (o zgrozo) jest NUDNY, czy kiedyś polska społeczność może na coś nie narzekać ?;p

  • Wątpie to Polska mentalność szukać problemu tam gdzie go nie ma, po za tym komu przeszkadza event jak ktoś nie chce niech nie dropi jego sprawa :) Event na wielki + mimo ze z ponad 250 pilek tylko jedna zmiana reszta smieci ale to juz kwestia szczescia :)


    <3 Gwiazdeczka & xNietoperz <3

  • Narzekać na brak eventów w czacie gdy jest event ^^ osoba która potrafi rozplanować swój czas w metku, nie potrzebuje żadnych eventów... bez tego potrafi zarabiać i przy okazji dobrze się bawić;P a za piłeczki wielki +

  • [ciach]


    obecny event jest jednym z najlepszych jaki byl w metinie obnizy na dlugie miesiace cene bialych pozatym zmianek gracze nastukali , szkoda ze eventu z ruda bursztynu nie zrobia ponownie :( takie eventy bez ksucia sa chyba najlepsze dla poczatkowych graczy kazdy ma rowne szanse :)


    Wycięto offtop - Nautilus

    sell zmianki dodania 5 b itp

    Edited once, last by Nautilus ().

  • Tak. najlepszy event to pileczki, raczej nikt nie powinien na nie narzekac bo kazdy nawet poczatkowy lv moze sobie z latwoscia ich nadropic. Wiecej moze bylo narzekania na blaski, gdyz na niskich lv za bardzo to nie dropilo. A wyzsze lv mialy ich pod dostatkiem.
    Ogolnie rzecz biorac evencik spoko.

    MrocznySmok75lv body S26 :jinno: