Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Niemal każdy przedmiot można teraz sprzedać NPC.

    Ja to mam szczęście, z tej "bardzo małej" liczby pozostałych przedmiotów których wciąż nie można sprzedać łatwiutko 7 znalezione.

    gUNKsKP.png

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • Nienależe do takich szczęśliwców jak ty lecz szczęście też mam...

    dcYTKBO.png

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Nie prawda, że strażnik EnTai respi się co 3 minuty. Respi się w chwili zniknięcia poprzedniego portalu

  • Chciałbym bardzo pochwalić ostatnią wprowadzoną aktualkę dot. łączenia większości przedmiotow w grze.

    Mega przydatne rozwiązanie - Good Job! :mkay:

  • Na dropkach corów jak w ruskim wojsku - "Jedne czołgi strzelają, ale nie jeżdżą, drugie jeżdżą, ale nie strzelają".

    Niedawno nawet broniłem eventu, że coś tam się kolektywnie uzbiera, mixy fiol/ziel, odłamki, bodzie, ale nie. Nie doceniłem limitów i ratio potek. Ten kto powymyślał te limity to powinien w cymbał dostać. Bezsens, bezsens ogólny, bezsens pod względem yutnori, okeyek i całej reszty przeszłych eventów.

    Przecież to byś musiał mieć zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, żeby cały czas te 5 czekoladek klikać. Ehh

    Z g... bata nie ukręcisz. Zawsze zapominam i żyje nadzieją.

  • Hmm, mi się zdaje że była w Grudniu/Listopadzie - wtedy też kupowałem ją w IS

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Kiedys była pare razy w roku, teraz jest co chwile

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Znowu Dwa Bezużyteczne Eventy nastawione tylko dla Chempionów i to jeszcze znowu z bardzo okrojonymi nagrodami... :ill::ill:

    Może już czas całkiem usunąć te dwa eventy bo teraz to już chyba nikt nie będzie w nich uczestniczył :thumbdown::thumbdown:

  • Znowu Dwa Bezużyteczne Eventy nastawione tylko dla Chempionów i to jeszcze znowu z bardzo okrojonymi nagrodami... :ill::ill:

    Może już czas całkiem usunąć te dwa eventy bo teraz to już chyba nikt nie będzie w nich uczestniczył :thumbdown::thumbdown:

    zawsze poprostu mozesz je olac

    tylko jedna sprawa jest wkurzajaca przy nich

    kiedy one sa aktywne, gracze ponizej czempiona musza poprostu je przeczekac, nie maja wtedy co liczyc na inna "zabawe"

  • Nie ma problemu. Dzisiaj w nocy będę 'montował' co napisać, więc dodam twoją prośbę. :thumbup:

    Też fajnie gdyby stackowały się do tego marmury polimorfii z racji tego ze kupujesz sobie kilkanaście i nie trzeba co chwile biegać na bazar.