Porozmawiajmy o Metin2

• Zarobek trochę lipa, ale na tym lvl za dużo nie poszaleje. Sensowny zarobek zaczyna się dopiero na yoharze, gdzie za godzinę grania masz ok. 50w dlatego też meleyka/hydra pomału przestaje być opłacalnym dungiem, biorąc pod uwagę ograniczenia czasowe i wszelkie zmiany mające na celu zniwelowanie obrażeń zadawanych na ww. wspomnianych dungach.

Panie twórz Pan dropka i exp ludzi w v3 i jednocześnie zarabiaj na eventach typu blaski/okeyki.

Tez bym chcial wiedziec te wyliczenia, bo to chyba jakies niemozliwe skad taki obrót na godzine?

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• Na trudnym alastorze lecą ulepki do wężowych broni, ten dung robisz godzinę i masz 50w zarobku

A ile dziennie mozna tego robic? I co trzeba miec za eq mniej wiecej :D XD

Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg

REYMONTA 22

• A ile dziennie mozna tego robic? I co trzeba miec za eq mniej wiecej :D XD

Ekwiwalent dobrego samochodu

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• Robisz godzinę a klucze zbierasz 2/3 dni :D No chyba, że kupujesz ale za same klucze płacisz 36w :)

Obecnie nawet kupienie tych kluczy jest ciężkie.

Te wony z alastora ładnie wygladaja na papierze, w praktyce jest to ciągła walka o klucze z ludzmi którzy nie śpią, są na strażnikach i atakach.

• Na trudnym alastorze lecą ulepki do wężowych broni, ten dung robisz godzinę i masz 50w zarobku

Ulepki z Trudnego alastora leca gorzej niz z slabego, to nie jest glowny atut skrzyn trudnego alastora ://

Obecnie nawet kupienie tych kluczy jest ciężkie.

Te wony z alastora ładnie wygladaja na papierze, w praktyce jest to ciągła walka o klucze z ludzmi którzy nie śpią, są na strażnikach i atakach.

Lepiej zawsze wyglada na papierze, bo popyt tez ogranicza cene szkatek i kilka innych czynnikow. wiec troszke iks de

• Art  Tachu  Ingolf Czy zdajecie sobie sprawę ile osób ma boty na okeykach ? Nie mówię o takich, które wybijają spota w ułamku sekundy ale o botach, które automatycznie układają karty okey i oddają expa na gildię? Niestety na pierwszy rzut oka nie widać, żeby postać używała hacki, bo karty nie wypadają już na ziemię tylko do interfejsu. W wielu lokalizacjach można spotkać 10 - 20 postaci o podobnych nickach i gildiach (często z tą samą nazwą tylko z dopiskiem kolejnej cyfry). Wiadomo przecież, że rozgrywanie talii na 15-20 postaci, które dropią całą dobę jest nieosiagalne przez zwykłego gracza. Myślę, że w wielu przypadkach może być tak, że postaci co prawda dropią "legalnie" na autołowach zapychając całą interfejs eventowy taliami okey, ale potem pod koniec eventu tylko włączą bota, który przerobi w 1 dzień dziesiątki tysięcy talii i rynek znowu się zaleje setkami tysięcy okeyek, zaburzając tym rynek. Czy ktokolwiek zwraca na to uwagę i monitoruje tą sytuację ?

GG: 504 900 40

• po ilości szkat na rynku widać, że za bardzo botów nie ma, bo szkat jest bardzo mało i schodza na bierząco,wiec chyba troche wyolbrzymiasz problem,

a każdy gracz który to dropi ma bardzo dobry zarobek. Jeśli te boty są to nie są tak straszne skoro każdemu graczowi opłaca się nadal to dropić, zwłaszcza w uproszczonej formie. A teraz jak to leci to panelu misji to widok kilkunastu kont z tym samym nickiem może oznaczać gracza a nie bota.

Jazzzy - Etolin - mental 120

• kazdy myslacy gracz, ktory wiedzial ze bedzie mial luzniejszy grudzien, narobil kont z lucznikami i gildie dla nich i poprostu jedzie autolowy 24/7

a co za problem grac okey wtedy?

PS: nie ma zalewu okey na rynku wiec to nie boty

• Art  Tachu  Ingolf Czy zdajecie sobie sprawę ile osób ma boty na okeykach ? Nie mówię o takich, które wybijają spota w ułamku sekundy ale o botach, które automatycznie układają karty okey i oddają expa na gildię? Niestety na pierwszy rzut oka nie widać, żeby postać używała hacki, bo karty nie wypadają już na ziemię tylko do interfejsu. W wielu lokalizacjach można spotkać 10 - 20 postaci o podobnych nickach i gildiach (często z tą samą nazwą tylko z dopiskiem kolejnej cyfry). Wiadomo przecież, że rozgrywanie talii na 15-20 postaci, które dropią całą dobę jest nieosiagalne przez zwykłego gracza. Myślę, że w wielu przypadkach może być tak, że postaci co prawda dropią "legalnie" na autołowach zapychając całą interfejs eventowy taliami okey, ale potem pod koniec eventu tylko włączą bota, który przerobi w 1 dzień dziesiątki tysięcy talii i rynek znowu się zaleje setkami tysięcy okeyek, zaburzając tym rynek. Czy ktokolwiek zwraca na to uwagę i monitoruje tą sytuację ?

łatwo poznać który to bot a który to prawdziwy gracz Jesli widzisz 10 postaci o podobnym nicku z ranga rycerski ale z 1 lv to wiadomo ze bot niemożliwe jest pilnowanie 24/7 postaci żeby oddać expa do gildii na tyle postaci by miały przez cały czas 1 lv

• Czy

łatwo poznać który to bot a który to prawdziwy gracz Jesli widzisz 10 postaci o podobnym nicku z ranga rycerski ale z 1 lv to wiadomo ze bot niemożliwe jest pilnowanie 24/7 postaci żeby oddać expa do gildii na tyle postaci by miały przez cały czas 1 lv

Ja mam tyle czasu :) Ale póki co targam się z myślą czy to robić :D

• nie ma to jak dać informacje w momencie restartu :thumbdown:<X

• a gdzie ukryty powod tego restaru bo po co teraz dawac horfixa jak mozna przy kolejnym restarcie. To teraz jakiegos dodatkowego expa dla tych co expia na auto wykupil is a sa np. w pracy

• a gdzie ukryty powod tego restaru bo po co teraz dawac horfixa jak mozna przy kolejnym restarcie. To teraz jakiegos dodatkowego expa dla tych co expia na auto wykupil is a sa np. w pracy

Team Viewer i nie ma problemu 😎

• No i płatki śniegu nie pomogły zmixować szmaragdowych kolców (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง Kolejnych różdżek już nie zdążę wykorzystać.

Ale pomijając, bardzo OP event. Jeżeli ktoś miał czas i sposobność, żeby dropić regularnie i na więcej niż jednej postaci, a tego nie zrobił, to naprawdę może pluć sobie w brodę. Szkaty to serio i ilość, i jakość lootu, a do tego wszystkiego wygoda dropienia.

Hełmy z głów za ten event, a przecież płatki śniegu to nie jedyna grudniowa atrakcja. Po klapie na halloween i kontrowersyjnych mistrzostwach (zestaw był [fire emoji] ale czy zrekompensował piłki? Nie mi oceniać), w grudniu czuję się jakbym wykupił przepustkę sezonową.

PS. Przy HH możliwe są opóźnienia w realizacji zamówienia czy już sobie kopiować historię transakcji oraz maila od przelewy24 i uderzać do supportu? Na razie niby naście minut opóźnienia, ale wcześniej doładowywania zawsze były od razu.

Edited once, last by Aronex ().

• No i płatki śniegu nie pomogły zmixować szmaragdowych kolców (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง Kolejnych różdżek już nie zdążę wykorzystać.

Ale pomijając, bardzo OP event. Jeżeli ktoś miał czas i sposobność, żeby dropić regularnie i na więcej niż jednej postaci, a tego nie zrobił, to naprawdę może pluć sobie w brodę. Szkaty to serio i ilość, i jakość lootu, a do tego wszystkiego wygoda dropienia.

Hełmy z głów za ten event, a przecież płatki śniegu to nie jedyna grudniowa atrakcja. Po klapie na halloween i kontrowersyjnych mistrzostwach (zestaw był [fire emoji] ale czy zrekompensował piłki? Nie mi oceniać), w grudniu czuję się jakbym wykupił przepustkę sezonową.

PS. Przy HH możliwe są opóźnienia w realizacji zamówienia czy już sobie kopiować historię transakcji oraz maila od przelewy24 i uderzać do supportu? Na razie niby naście minut opóźnienia, ale wcześniej doładowywania zawsze były od razu.

Dziś to i tak chyba nie pomogą, przy dużych kwotach czasem łapie zawiechę

• Dziś to i tak chyba nie pomogą, przy dużych kwotach czasem łapie zawiechę

Wysłałem zgłoszenie na support i dosłownie 5 minut później mi saldo podskoczyło xD

Oczywiście od razu odpowiedź "Ich bin kein chciwy polaczek, jednak everything alright, sory sory", narobiłem niepotrzebnego zamieszania, chociaż jak wcześniej pisałem, pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło (a z HH korzystałem wielokrotnie), więc byłem pewny, że coś jest nie tak.

Także tak... wszystko git. Podziękowania dla Pana Gameforge, Banku Światowego i Boga mammona, przy okazji pozdrawiam Boga Smoków.