Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Art wczoraj o 24 skończyła się druga faza eventu. Według informacji na forum miała się zakończyć dzisiaj o 23:00.

    Myślę, że należy dać sobie spokój z tym eventem ;/ Akurat chciałem go dzisiaj sprawdzić po pracy, a tu psikus. Ponadto coś mi się wydaje, że ta Tarcza Potępienia lada moment będzie do zdobycia w grze poza eventem ;)

  • Myślę, że należy dać sobie spokój z tym eventem ;/ Akurat chciałem go dzisiaj sprawdzić po pracy, a tu psikus. Ponadto coś mi się wydaje, że ta Tarcza Potępienia lada moment będzie do zdobycia w grze poza eventem ;)

    No pewnie, że będzie. Tak jak szata aury czy szarfy :)

  • Mi się tam nic nigdy nie zbugowało. Im więcej mobów tym lepiej. Szybciej odłamki się zrobi. Mnie tylko denerwuje, że na takich dungach nie powinno być innego dropu jak tylko ten wymagany do misji. Zbierać kamienie lub zębatkę pośród dziesiątek innych niepotrzebnych przedmiotów trochę jest problematyczne.

    Co do podwójnego respa, to jedynie co zwalnia i widać to w klatkarzu to jak na kamieniach włączę autołowy by sobie spokojnie wybijało mobki.


    Kartę mam słabą bo gtx950, a na procesorach i5 6600k i r9 5950x nie widzę, żadnej różnicy. Taki urok metka. Nie ma co kombinować i trzeba grać jak jest :)

    no i podsunąłes im kolejny pomysł --- zaraz będzie w IS za 1000000 ........ SM zbieracz , któremu będziesz mógł wpisać co ma podnosić a czego nie :D:D:D:

  • Ile to musiałem zrobić sam takich turniejów żeby powstała taka mapa ;) Mapa, która powinna już być lata temu...

  • Biorąc pod uwagę to, że z serwerów tymczasowych będzie możliwe przeniesienie tylko założonego eq oraz fakt, że nagrody za różnego rodzaju rankingi są tak denne to kompletnie nie opłaca się zakładać postaci i pakować kasy w IS na nowych serwerach :P ...

    GG: 504 900 40

  • Biorąc pod uwagę to, że z serwerów tymczasowych będzie możliwe przeniesienie tylko założonego eq oraz fakt, że nagrody za różnego rodzaju rankingi są tak denne to kompletnie nie opłaca się zakładać postaci i pakować kasy w IS na nowych serwerach :P ...

    Tylko Jemioła była dobrym tymczasowym serwerem, potem do już tylko kiepskie serwery


  • Biorąc pod uwagę to, że z serwerów tymczasowych będzie możliwe przeniesienie tylko założonego eq oraz fakt, że nagrody za różnego rodzaju rankingi są tak denne to kompletnie nie opłaca się zakładać postaci i pakować kasy w IS na nowych serwerach :P ...

    Starzy gracze może nie skorzystają, ale dla nowych ludzi albo co zaczeli nie dawno, powinni skorzystać i tam pograć :).

  • Są średnio 2-4 razy w roku

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Elmire  Argor zgłoszenie z wczoraj bot biegający od alchemika do handlarza bronią znów na tym samym ch w tej chwili (22:50)

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Elmire  Argor zgłoszenie z wczoraj bot biegający od alchemika do handlarza bronią znów na tym samym ch w tej chwili (22:50)

    Oni nic nie robią, boty w zaklętym lesie zgłaszałem, przez 2 tyg biegały i podnosiły samoistnie drop, nie mając peta do podnoszenia. Myślisz że znikły?

    vCe0W6E.png

  • Oni nic nie robią, boty w zaklętym lesie zgłaszałem, przez 2 tyg biegały i podnosiły samoistnie drop, nie mając peta do podnoszenia. Myślisz że znikły?

    Robią tylko trzeba na okrągło temat wałkować (raz nawet widziałem jak pojawił się GM i bota którego zgłaszałem odstrzelił). [CIACH]



    Moderator Canhide:
    Usunąłem zbędną treść i pseudocenzurę.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

    Edited once, last by Canhide ().

  • Oni nic nie robią, boty w zaklętym lesie zgłaszałem, przez 2 tyg biegały i podnosiły samoistnie drop, nie mając peta do podnoszenia. Myślisz że znikły?

    Właśnie dlatego się cieszę że Polska zamknięta bo nie ma takich ekscesów przynajmniej 😅

  • Jeśli uważasz, że nic nie robimy czekamy na Twoje zgłoszenie na GM :)

    Ale to nie on, zgłaszaj się do teamu, aby banować boty.

    I nie rozumiem podejścia, że uważa chłop, że nic nie robicie to ma iść na GM'a? Gdzie tu sens?

    Stwierdza fakt, iż boty biegają miesiącami, a team ma to gdzieś. Może teoria, że boty wujka gm'a to nie mit? :)

    Chyba skoro się zgłosiliście na Game Masterów to od tego jesteście aby banować boty, a sytuacja nie powinna wyglądać tak, że gracze muszą prosić się teamu aby w końcu ruszyli 4 litery i zaczeli banować boty

  • Jeśli uważasz, że nic nie robimy czekamy na Twoje zgłoszenie na GM :)

    W sumie nie wiem jakie wy macie wymagania na od tych gmow ale ja jak chciałem wysłać kiedyś podanie aby banować boty to mi je odrzuciliście 😂 chyba nie trzeba było pisać ze chce banować boty bo jak widać to nie jest najwyżej punktowana odpowiedz :D

  • Jeśli uważasz, że nic nie robimy czekamy na Twoje zgłoszenie na GM :)

    Patrząc na wytyczne dotyczące podania A wypowiedzi niektórych osób z teamu na płaszczyźnie forum to wątpliwe by wszyscy to podanie składali.