Porozmawiajmy o Metin2

• Dokładnie Art  Ingolf zróbcie coś z tym bo to jest cholernie dziwne. Ja nie mam dostępu do konta, grać nie mogę a pieniążki władowałem. Na czitach nigdy nie grałem reinstal systemu nie pomaga. A gdybym dostał bana to wydaje mi się że odpaliłby mi się metin ale dostałbym informacje że Twoje konto zostało zbanowane. Następnie przychodzi wiadomość że konto zostało zbanowane a ja takiej nie mam. Specjalnie system nawet przeinstalowałem bo zauważyłem dziwną zmianę na PC więc wolałem to sprawdzić. A support dalej twierdzi że moje konto dalej korzysta z VPN/Proxy
    PS. Pozdrawiam wszystkich mądrych, którzy mówią wyłącz czity. Panowie przecież to jest logiczne, że gdybym miał to bym nawet nie pisał o tym na forum bo bym się domyślił, nie jestem NoPerfectem który piszę na support/forum na potrzeby odcinka

• Dokładnie Art  Ingolf zróbcie coś z tym bo to jest cholernie dziwne. Ja nie mam dostępu do konta, grać nie mogę a pieniążki władowałem. Na czitach nigdy nie grałem reinstal systemu nie pomaga. A gdybym dostał bana to wydaje mi się że odpaliłby mi się metin ale dostałbym informacje że Twoje konto zostało zbanowane. Następnie przychodzi wiadomość że konto zostało zbanowane a ja takiej nie mam. Specjalnie system nawet przeinstalowałem bo zauważyłem dziwną zmianę na PC więc wolałem to sprawdzić. A support dalej twierdzi że moje konto dalej korzysta z VPN/Proxy
    PS. Pozdrawiam wszystkich mądrych, którzy mówią wyłącz czity. Panowie przecież to jest logiczne, że gdybym miał to bym nawet nie pisał o tym na forum bo bym się domyślił, nie jestem NoPerfectem który piszę na support/forum na potrzeby odcinka

kiedy dostajesz info ze konto jest zablokowane i maila to blokada od teamu, a czerwony pasek to blokada systemowa (cos na podobe pisania na czacie czasami), reinstal systemu? a po co?:D

• stackowanie kd i przetopow i gornicy nie beda musieli co chwila biegac m1/m2/swiatynia :)
    stackowanie kd i ku i z m2/mapek 90 mozna nie wychodzic
    stackowanie rekawic, pd, innych dupereli i mozna otwierac szkaty bossow czy jezdzic po metkach/bosach90+ bez przerwy

dokladny opis eventow dropu i nie bedzie co chwila pytan "co dropi" "do kiedy event"

Wtedy dopiero gra i czat umrą, bo nie będzie nikogo w mieście

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• dokladny opis eventow dropu i nie bedzie co chwila pytan "co dropi" "do kiedy event"

Tylko że info o tym co dropi i tak jest na forum. Tyle że 90% graczy ma problemy z czytaniem. A co mówić o szukaniu informacji o evencie. Więc dodatkowe info w grze nic nie zmieni. I tak będą pytania.

• Tylko że info o tym co dropi i tak jest na forum. Tyle że 90% graczy ma problemy z czytaniem. A co mówić o szukaniu informacji o evencie. Więc dodatkowe info w grze nic nie zmieni. I tak będą pytania.

przeciez info w grze jest :) wystarczy dopisac zamiast eventu lupow konkretna nazwe i godziny :)

• No wiesz nie wszystko na raz to bardzo skomplikowany jak dla nich proces gdzie mogą przy tym wiele zepsuć więc do takich decyzji muszą dojrzeć. Aktualizacje zrobili? Zrobili. Drop polepszyli? Polepszyli. SMOKA zmienili na lepsze? Zmienili :rofl::rofl::rofl::miffy:

• Znowu to samo, po wyłączeniu się eventu postacie są a tak naprawdę ich nie ma.

Jedno konto udało mi się całkiem wyłączyć, ale na innym widzę że nadal zalogowana. Jest już 17 min po a nic się nie zmieniło. Art to nie jest pierwszy raz.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Jak Wam gra tez nie działa to znaczy że u mnie wszystko w porządku :D:

Gram dla zabawy , nie dla korzysci.

FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

• Juz działa

Odpady serwera Polska: BractwoPLS03, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax

Rapoman

Zavaba

BufWijnika

UtraconyNick

ElAmigaMan

Seymian

Lenofi

Wendeska

CityUnivers

RapoMan77

MijiaDziunia

Dinkley

Milene97

Rolniqs

YuaMai

Sasankia

ImSoHigh

WeeQ

Drek

NADJA083

Habos69

VinTerTos

Dragonite

• jeszcze sie nie nauczyliscie? nie wchodzimy do gry:

- na poczatku eventu

- na koncu eventu

- po aktualizacji

mowa oczywiscie o minutach, nie godzinach :D

• jeszcze sie nie nauczyliscie? nie wchodzimy do gry:

- na poczatku eventu

- na koncu eventu

- po aktualizacji

mowa oczywiscie o minutach, nie godzinach :D

Fusia Ty to taki płaczek metinowy, co by nie odwalili i tak będziesz w to grał

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Model biznesowy włodarzy tej gry (mało graczy płaci dużo) nie pozwala na wprowadzenie zbyt wielu udogodnień, bo nie będą mieli co sprzedawać w Item shopie. Jak chcesz, żeby gra była dla Ciebie przyjazna, to NAJPIERW TY musisz być przyjazny dla gry, czyli zapłacić.

• Fusia Ty to taki płaczek metinowy, co by nie odwalili i tak będziesz w to grał

fajnie wstawiac ":D" a zostac nazwany placzkiem :D
    ps: nie wiem czy biologa/ku i odlamki na 1-2 postaciach mozna nazwac czyms wiecej niz odstresowaniem sie :) ale skoro odpalilem gre to ... tak, gram :)

• Jako osobny temat chciałem skierować ciepłe słowa do Ingolfa za wrzucenie posta o przerwie z wyprzedzeniem ponad dwudziestoczterogodzinnym. Wszyscy tylko narzekają, ale jak jest dobrze, to nie ma komu podziękować, więc dziękuję w imieniu forumowych maruderów. O takie zmiany walczymy :)

• Po evencie Yutnori czeka już na Was kolejne wyzwanie: wrota do piekielnych eventowych lochów "Zaświaty" otwierają się i najdzielniejsi bohaterowie trzech królestw muszą zmierzyć się tam z królem Zaświatów Asmodeuszem.

GF chyba za dużo Fame MMA się naoglądał a dokładnie chodzi o Amadeusza Ferrariego zwanego Władcą Piekieł :D