Porozmawiajmy o Metin2

• czekaj, z forum wynika z

• Wejście zostanie udostępnione po przekazaniu Duchowi Sura 5x Kręty Klucz – po przekazaniu Duchowi Sura 70x Wstęp do Świątyni Smoka gracz otrzyma 5 dodatkowych wejść.

wydaje mi sie ze wchodzisz kretymi kluczami (5 sztuk na wejscie) a po przekazaniu 70 kluczy (co oznacza 14 wejsc) gracz otrzyma 5 darmowych wejsc

wyglada to jak tlumaczenie z translatora :D

chyba ze znow wlaczyl sie tryb gf i cos namieszali :D

• Jak próbujesz dać drugi raz kręte klucze to masz:

loo7vFR.png

Jak próbujesz dać wejściówki to masz:

oeyt1pM.png

Przynajmniej będzie bicie w kilka osób, a nie wszystko solo

Z tego co widzę to jest 5 krętych na postać, do tego ubranie kamienia mocy żywiołów z isa żeby w jakiejś części Ci ta alchemia zadziałała to już tak słabo się kalkuluje żeby zbijać jednego smoka dziennie i jeszcze się nim z kimś dzielić, więc tyle zachodu żeby zarobić np na dwie osoby po 50kk na głowę dziennie, posiadając jeszcze jakieś dobre eq to aktualnie w żaden możliwy sposób się to nie opłaca. Żeby sam kamień mocy żywiołów Ci się zwrócił to musiałbyś zbić kilka smoków (zakładając że się z kimś dzielisz) czyli poświęcić powiedzmy te 3 dni na zwrot, czyli 4 dni zarobku to masz w tydzień 2w na głowę.

Przetestowane, moim zdaniem syf, i tak jak pisałem kilka dni temu - nikt nie będzie na to chodził, to podtrzymuje to zdanie. Zrobili wszystkim nadzieje, a chyba to oni mają nadzieje że teraz każdy będzie chciał iść tego jednego smoka dziennie więc będzie ładował isa żeby mieć ten kamień, żeby chociaż spróbować go zbić, a więc ja podziękuje, wracam na melej. :D

OX - 02.2021 - Serwer Polska :rofl:

cCgLKNt.png

• Działa, ale alchemia mityczna nadal nie działa poprawnie i nadal brak info z czego brać te wejściówki. Także niby dungeon otworzyli ale o tak, żeby sobie wejść raz dziennie. Nie wiem jakie oni tam mieli eq wcześniej na tych swoich 96 lvl, ale jak spada 8 metinów to mi na championie było ciężko nadążyć z lataniem po całej komnacie.

Ogólnie fajnie że go otworzyli, ale szkoda zachodu na niego dopóki go nie naprawią i nie dadzą info skąd brać te wejściówki, bo w isie ich nie widzę, a z mobów mi nic nie leci na tym levelu więc nie wiem.

Na niemieckim forum niemiecki CoMa dał info że są świadomi cały czas błędu z alchemią i próbują go cały czas naprawić. Także niezły fail, żeby coś zepsuć i potem przez rok nie móc tego naprawić.

Art pisał na discordzie, że GF testowało to w listopadzie i według NICH alchemia na smoku normalnie działa :rofl:

• Art pisał na discordzie, że GF testowało to w listopadzie i według NICH alchemia na smoku normalnie działa :rofl:

Na niemieckim forum MaxRoyale napisał wielokrotnie że wiedzą o tym błędzie, więc nie wiem w jakim świecie Art żyje.

https://board.de.metin2.gamefo…ostID=3213020#post3213020

cR5VTSq.png

A tutaj ktoś na discordzie na publicznym wrzucił że wisi od czerwca:

qnfxAVm.png

Czyli wiedzą i naprawiają ale efektów nie widać. Znaczy widać, otworzyli smoka żeby teraz więcej ludzi kupowało kamień mocy żywiołów. :D Mi bez kamienia mocy żywiołów odpalenie alchemii ZABRAŁO ponad 5k dmg :crazy:

cCgLKNt.png

• xDD jakie reklamy na emailu, no to są jakieś jaja...

A najlepsza końcówka "Poza tym ponownie wytępiliśmy sporo bugów, lecz przybyło więcej" <== to by więcej pasowało :D

f24bcd27b3c08.png

• pytanie o nowego smoka, kazdy w pt musi miec klucze czy tylko lider?

Pisałem wyżej - każdy kto chce wejść musi dać kręte klucze/wejściówki.

Zabawna sytuacja z tą alchemią na smoku:

a) Mityczna alchemia. Odpalenie jej redukuje obrażenia o 5k. Założenie kamienia mocy żywiołów (10% mocy wszystkich żywiołów) w jakimś stopniu ją naprawia.

b) Legendarna alchemia. Odpalenie jej zwiększa normalnie obrażenia bez problemów. Założenie kamienia mocy żywiołów (10% mocy wszystkich żywiołów) redukuje obrażenia o 5k.

:rofl:

cCgLKNt.png

• Te dostałem tego maila, może ten poprawiony drop dzisiaj po cichu wprowadzili po fali oburzenia jaka spadła na gf xD hehe trzeba będzie zasuszone w is kupić i sprawdzić xD

• No to jak widać Art żyje w innym świecie :D Jeszcze w dzień wejścia aktualizacji pisał o tym, że ich zdaniem działa :w00t:

• Hehe a pamiętacie wystawianie szkat smoków na szpuli z bombami x10 cena i tłumaczenia, ze złe się wpisało, mimo ze szpula zapamiętuje cenę? XD

• hmm czy tylko u mnie procek ma takie zużycie po aktualizacjach ?

2797c59de5102.png

dodatkowo przy włączonym metinie zużycie karty skacze do ok. 50%, gdy metina wyłączone jest 0%

hmm znowu nam koparki krypto zamontowali ?

3e2ed04e4b007.png

Edited once, last by Mentosx2 ().

• od kilku miesięcy i9 zarzynana jest przez jednego klienta do takiego stopnia ze nic innego nie da się na PC zrobić :)

• Od dłuższego czasu już tak jest...

A pisali z 2miechy temu że mają to naprawić i jakoś różnicy niestety nie widać od tamtej pamiętnej aktualizacji...

• Od kiedy w ogóle zaszła zmiana, że jak mi braknie yang kupując potki to samo mi wymienia wony? I kolejna zmiana, która też się pojawiła, to użycie autopot, gdy jedna się skończy, automatycznie mając inne w eq włącza sobie nową.

• Od kiedy w ogóle zaszła zmiana, że jak mi braknie yang kupując potki to samo mi wymienia wony? Ciekawa zmiana, pierwsze słyszę XD I kolejna zmiana, która też się pojawiła, to użycie autopot, gdy jedna się skończy, automatycznie mając inne w eq włącza sobie nową. - Od zawsze

GG: 67390204

"Niestety takich informacji nie możemy ujawniać, gdyż utrudniłoby to nasze działanie w przyszłości...........Czerpanie korzyści z postaci-botów jest karane i prosimy nie wykorzystywać kont trzecich do naruszania naszych zasad. Kolejna taka blokada doprowadzi do nadzwyczajnego wypowiedzenia Panu umowy."

- Nie zna życia ten kto nie otrzymał takiego komunikatu X(:mkay:

• W sumie to widziałem na yt na filmie od maverick jak miał w eq te 70 wejściówek na smoka, czy ktoś wie już z czego dropi albo ktoś zna niemiecki na tyle i mógłby ów filmik przetłumaczyć ? :D

• W sumie to widziałem na yt na filmie od maverick jak miał w eq te 70 wejściówek na smoka, czy ktoś wie już z czego dropi albo ktoś zna niemiecki na tyle i mógłby ów filmik przetłumaczyć ? :D

Na filmie mówi, że nie wie skąd to dropi, czas pokaże.

Historia pokazuje, że jak wprowadzają jakąś aktualizację i jest jakiś item do niej potrzebny, a nie idzie go dropnąć, to z czasem pojawia się w IS.

Czyli kolejne p2w

vCe0W6E.png

• Na filmie mówi, że nie wie skąd to dropi, czas pokaże.

Historia pokazuje, że jak wprowadzają jakąś aktualizację i jest jakiś item do niej potrzebny, a nie idzie go dropnąć, to z czasem pojawia się w IS.

Czyli kolejne p2w

Jak bedzie serio tylko w is, to niezły żart sobie z nas zrobią 😅

MrQuaa - POLSKA - DAGGER - ON :ninjadag:

xQuatil - POLSKA - LIKAN - ON :chunjo:

>> YouTube <<

• Jak bedzie serio tylko w is, to niezły żart sobie z nas zrobią 😅

chcieliście jedyny sensowny dungeon z nastawieniem na typowe podejście kapitalistyczne zmienić w socjalizm to teraz każdy po równo będzie mógł za smki sobie wejść na smoka:rofl:

gg: 631 304 80

0SytQMy.jpg

• Ingolf ile kont to rozsądna liczba? Od dziś na jednym z kont mam komunikat że gra niedostępna. A otwierałam jak zwykle, menadżer nie pomógł. Nie mogło mi się coś zmienić skoro dwa konta odpalone a trzecie to już za dużo. No właśnie. Trzecie konto a przeważnie mam ich minimum 5.

Do tego wiecznie komunikat że trzeba jeszcze raz odpalać lauchera. Wszystko aby utrudnić.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Ingolf ile kont to rozsądna liczba? Od dziś na jednym z kont mam komunikat że gra niedostępna. A otwierałam jak zwykle, menadżer nie pomógł. Nie mogło mi się coś zmienić skoro dwa konta odpalone a trzecie to już za dużo. No właśnie. Trzecie konto a przeważnie mam ich minimum 5.

Do tego wiecznie komunikat że trzeba jeszcze raz odpalać lauchera. Wszystko aby utrudnić.

Wszystko w imię bezowocnej walki z botami. Poczekaj aż się okaże, że trzeba uwierzytelnianie dwuskładnikowe robić na słupach z różnych platform xD