Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • exp wczoraj był , zarania też w Is , a mogłem kupić jednorazowo tylko 5 sztuk ! Czy to nie jest przesadzone ? Myślałem że się przygotuje do expienia do 120 , a tu blokady jakieś ... tylko czekać aż zapodadzą blokade na zmianki

    DemonyWojny
    :mkay: D3nis , JUMBOMAGIA :mkay:
    Skupuje dopalacze Mroczne uderzenie ,
    kupie talizman 5/10,
    Kupie Bodzie i blaski - hurtowe ilości ,
    Kupie kamienie magiczne i rytualne .

  • Jestem tylko ciekawy jak magicy teraz rozdadzą staty, a coś mi się wydaje, że władują wszystko w int, siłe i zręke, kosztem pż, za to założą nową zbroje z 4k pż i po aktualizacji, która miała ich osłabić będa jeszcze mocniejsi, albo nie zesłabną

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Wlasnie tez mam zgryz bo mam lekarza szamana i cześć skilli jest boostowana od zreki a cześć od siły. Juz nawet cofnąłem wita pigułkami i teraz tylko czekam na 17.5 zeby rozdać w któryś stat

  • Ciekawe co dadzą na ewent i co będzie z ewentu czy znowu jakiś za przeproszeniem " syf " będzie leciał.

    Wiadomo już co mniej więcej będzie leciało, itemy podobne jak z OKEYów z tym, że będą dropić chyba też jakieś bronie +0 ( 70 lv? ) .

  • Dobre tempo macie. Widzę, że metoda taka jak zawsze: coś się zepsuło to powiemy, że tak miało być zamiast naprawić. Miło, że przynajmniej ktoś raczył mi odpowiedzieć za drugim razem, no nic.

    Informacja o tym że nie będzie nagród za ranking była już dawno, widocznie nie śledzisz dokładnie forum :)


  • Przed kolejnym takim eventem powinna zostać dodana obietnica że jeśli zajdą takie problemy jak teraz to zostanie to jakoś wynagrodzone bo ludzie się starali i na marne im to wyszło. Mówiąc prościej zostali oszukani.

  • Jestem tylko ciekawy jak magicy teraz rozdadzą staty, a coś mi się wydaje, że władują wszystko w int, siłe i zręke, kosztem pż, za to założą nową zbroje z 4k pż i po aktualizacji, która miała ich osłabić będa jeszcze mocniejsi, albo nie zesłabną

    mieszanie w statach to wg mnie tez dobre posuniecie, bedzie wymagalo odrobiny myslenia czy planowania.

  • Dla bezmyslnych ponowne tasowanie statow w IS. Dobra zagrywka.

    Artur napisał, że magicy dostaną darmowe cofnięcie statystyk, więc tu nie ma żadnego podstępu ze strony GF.

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • Artur napisał, że magicy dostaną darmowe cofnięcie statystyk, więc tu nie ma żadnego podstępu ze strony GF.

    Mi się jednak wydawało, że napisał szamani i ninja, ale może źle zinterpretowałem. Akurat tu dobrze zrobili, bo ułatwili ludziom zadanie po takich zmianach statystyk.

  • Super, że czas odnowy skilli będzie skrócony. Bardzo podoba mi się dodanie efektu płonięcia do ognistej strzały ( sam kiedyś o takim rozwiązaniu myślałem ). Ciekawe jak dokładnie będzie wyglądało to rzucanie bomb podczas poruszania się na bezszelestnym chodzie :)

  • Czy coś więcej pojawi się na temat eventu haloween ? czy to tyle co Nas czeka ?

    Jeszcze mało? Ciagle nie zadowoleni, ludzie to ma być dodatek do gry nie maximum zarobku.

  • Tylko też niektórzy chcą sobie zarobić przy dropie, a nie jak przy heksagonalnych raz na jakiś czas ulepek warty 1kk.

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach