Drop grota

• witam , mam pytanie , otóż gadałem z ludźmi i mam dużą rozbieżność sprzeciwu w grocie.

Mianowicie mam 85 lvl i potrafię dropnac maksymalnie 5-7 broni 70lvl na godzinę.

Rekawica z IS i ta tygodniowa .

Jaki jest poziom? Czy co o co chodzi.

• Fajnie bronie dropią na 75lv, plus do tego eq na drop przedmiotów i teraz jeszcze dostępny odpał z eventu podajże 20% więcej dropu.

Z każdym lv powyżej 75 ten drop częściowo maleje.

:chunjo::beer::monster:

• Tu się nie zgodzę, dużo osób pisało kiedyś na forum ,że na 75 jest tragedia i ja jestem też idealnym przykładem, nawet bym powiedział, że teraz mam lepszy drop niż na 75 , gdzie jest nadal słaby, ale na 75 to była tragedia .

• jeśli masz 86lvl to polecam sprawdzić jak idzie drop biżuterii z łez w czerwonym lesie. Chyba że po zmianach nie dropi

• jeśli chodzi o grotę lvl nie wpływa na drop ponieważ nawet 30 champion tam wejdzie i wszystko mu dropi , bym powiedział że im wiecej bijesz tym lepszy drop bo więcej mobów na godzinę zrespisz ,dlatego ty tak odczułeś ponieważ te parę lvl poprawiło ci trochę staty ,a co za tym idzie parę mobów więcej na godzine ubijasz. Mógłbym również powiedzieć że jak będziesz bił np 1h z rękawicą złodzieja i 1bez rękawicy złodzieja drop będziesz miał ten sam jedyna różnica w liczbie odłamków bys zauważył oraz ewentowych przedmiotów typu jakieś karty. Moim zdanie jedyna rzecz jaka wpływa tam na drop to eq 20drop przedmiotów oraz poszerzony drop ewentowy

:chunjo: S:23(Kronos)

• nie no bez jaj... chcesz mi powiedzieć ze beż rękawic będzie mi tak samo dropilo jak bez? Biłem z rękawica i bez. Jest mega roznica w ilości wypadających itemow

• To już indywidualna ocena i propozycja by sb sprawdził to sam . Ja bijąc ninja 1champion i bijąc moby po 35k(70k na krycie ) nie odczułem różnicy w dropie broni na 70 lvl , bo o tym wspomina tylko autor, roślinek to może i tak ale w samej karmie nie widziałem różnicy i olałem łapke na rzecz liderki expiąc słupy .

• drop w grocie zaczyna się od 80 lvl postaci, wcześniej sporadycznie poleci co tam jest w ich puli

IFMSI 75+
    ZAPRASZAM NOWYCH GRACZY Z SAMOSA PO PORADY ORAZ POMOC W ZDOBYCIU PODSTAWOWEGO EKWIPUNKU NA START :]

• jeśli chodzi o grotę lvl nie wpływa na drop ponieważ nawet 30 champion tam wejdzie i wszystko mu dropi , bym powiedział że im wiecej bijesz tym lepszy drop bo więcej mobów na godzinę zrespisz ,dlatego ty tak odczułeś ponieważ te parę lvl poprawiło ci trochę staty ,a co za tym idzie parę mobów więcej na godzine ubijasz. Mógłbym również powiedzieć że jak będziesz bił np 1h z rękawicą złodzieja i 1bez rękawicy złodzieja drop będziesz miał ten sam jedyna różnica w liczbie odłamków bys zauważył oraz ewentowych przedmiotów typu jakieś karty. Moim zdanie jedyna rzecz jaka wpływa tam na drop to eq 20drop przedmiotów oraz poszerzony drop ewentowy

Byłem w grocie na lvl champion i praktycznie sam syf mi dropil a jak się trafila jakaś broń na 70 lvl to raz na ruski rok xd może ty masz inną postać kto to wie z tego co kiedyś czytałem to najlepiej dropi od 77 tak do 86 na tych słabszych setaou na tych mocniejszych to do 95 jest git potem już jest słabiej czyli jakby to wyposrodkowal to 81 lvl jest optymalne dla tych słabszych setaou a dla tych mocniejszych to pewnie gdzieś 86 lvl

• Przeciez na mocniejszych nie dropia bronie 70 lvl. Nic ciekawego tam juz nie dropi, one nadaja sie tylko do nabicia lvla.

• Magistrat setaou dropi extazyjny wachlarz oraz lucznik setaou dropi łuk i sztylet jest tylko jedno ale dropia oni bronie max +1 na słabszych setaou dropia bronię do +4

• Przeciez na mocniejszych nie dropia bronie 70 lvl. Nic ciekawego tam juz nie dropi, one nadaja sie tylko do nabicia lvla.

dropia tylko na silniejszych masz złom +0,+1 a na słabych +4,+5

• dropia tylko na silniejszych masz złom +0,+1 a na słabych +4,+5

przecież tego nie warto zbierać. Mówiąc że nie dropią miałem na myśli te +4 +5 i na 80 lvlu dropi ich zdecydowanie więcej niż piszecie, ale nigdy nie liczyłem ile.

• Byłem w grocie na lvl champion i praktycznie sam syf mi dropil a jak się trafila jakaś broń na 70 lvl to raz na ruski rok xd może ty masz inną postać kto to wie z tego co kiedyś czytałem to najlepiej dropi od 77 tak do 86 na tych słabszych setaou na tych mocniejszych to do 95 jest git potem już jest słabiej czyli jakby to wyposrodkowal to 81 lvl jest optymalne dla tych słabszych setaou a dla tych mocniejszych to pewnie gdzieś 86 lvl

Na około 110 poziomie, jak expiłem buffkę to z czerwonych setaou leciało mnóstwo broni na 70 lvl +0/1 (nigdy wyższe). Ponadto mnóstwo hełmów+6 na 41 lvl, roślinek oraz brans z łez+4 od groma. To chyba cały drop, jaki dostawałem.

SPRZEDAM na PL:

Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze

Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, & FarangaSKLEP). Dziękuję za zakupy! <3