Event: Misje w Zaświatach

 • announcement_metin2_pt_09fdaf3087de653e5e2124dc74905e78.jpg


  Przygotuj się na unikalne wyzwanie, które przyspieszy bicie Twojego serca! W Zaświatach czekają na Ciebie ekscytujące misje, tajemniczy przeciwnicy i fantastyczne nagrody!

  Staw czoła mrokowi i sprostaj misjom!

  • Start eventu: 10.07.2024 o godz. 0:00 (CEST)
  • Koniec eventu: 17.07.2024 o godz. 23:59 (CEST)

  Specjalne strony internetowe naszego przygodowego portalu na temat misji pozostaną dostępne przez jeden dzień po zakończeniu eventu (do 18.07. o godz. 23:59 CEST).

  Twój portal z misjami

  Dla misji znajduje się w grze strona internetowa w postaci wyskakującego okienka. Znajdziesz na niej wszystkie informacje o swoich misjach i nagrodach, otrzymując w ten sposób przegląd swoich postępów.

  Ważne informacje na temat Twoich misji

  Zaliczaj misje, by zdobywać nagrody! Twój postęp jest aktualizowany co kilka godzin, co może chwilkę potrwać. Pamiętaj, że w tych przedziałach czasowych misje mogą wyświetlać się jako trwające, nawet jeśli już zostały ukończone. Powtarzalne misje resetują się dopiero wtedy, gdy odbierzesz nagrodę, pamiętaj więc, by odebrać ją w odpowiednim czasie.

  • Misje codzienne są zawsze resetowane o godz. 23:59 CEST.
  • Misje tygodniowe są zawsze resetowane w niedzielę o godz. 23:59 CEST.
  • Misje miesięczne są resetowane w ostatni dzień miesiąca o godz. 23:59 CEST. Ponieważ możesz te misje powtarzać, za każdym razem masz szansę na nagrody!
  • Unikatowe misje można ukończyć tylko jeden raz.
  • Niektóre misje są dostępne tylko z minimalnym poziomem lub ukończonym poziomem czempiona.
  • Kliknij odblokowaną nagrodę, aby ją zebrać. Wtedy zostanie ona wysłana do skrzynki pocztowej aktualnie aktywnej postaci.

  Misje Zaświatów

  Dla podróży w Zaświaty jest dostępnych sześć różnych misji. Te misje można zaliczać codziennie, raz na event lub jednokrotnie. Czekają na Ciebie takie nagrody jak klucz potępienia+, Cor Draconis (antyczne) oraz wiele innych!

  Event: Podróż w Zaświaty

  Zejdź do Zaświatów i staw czoło czterem diabelskim wyzwaniom: zgładź czterech posłańców Zaświatów, by w końcu stanąć przed Władcą Potępienia.

  Podczas swojej Podróży w Zaświaty możesz zdobyć cenne materiały do craftingu Tarczy Potępienia lub Feniksa Zbawienia. Event odbywa się w dwóch fazach:

  Pierwsza faza

  • Start: 10.07.2024 o godz. 00:00 (CEST)
  • Koniec: 14.07.2024 o godz. 23:00 (CEST)

  W pierwszej fazie eventu, gdy powoli zacierają się i słabną granice do Zaświatów, możesz zdobywać przedmioty, które będą Ci potrzebne do drugiej fazy eventu. Aby otrzymać te przedmioty, musisz zabijać potwory i zbierać trupie płomienie. Te możesz wymieniać na klucze Asmodeusza, czarne listy, życiodajną wodę oraz dusze zmarłych. Pod koniec tej fazy pojawi się Portal Zaświatów, który umożliwi Ci podróż do Zaświatów.

  Druga faza

  • Start: 15.07.2024 o godz. 00:00 (CEST)
  • Koniec: 17.07.2024 o godz. 23:59 (CEST)

  W drugiej fazie walczysz już w Zaświatach. Tutaj przydadzą Ci się przedmioty zebrane podczas pierwszej fazy eventu. Zmierz się z czterema posłańcami, by stanąć oko w oko z Asmodeuszem – podczas tych walk możesz zdobywać cenne nagrody. Jeśli uda Ci się pokonać Asmodeusza, wejdziesz do niebiańskiej komnaty "Zbawienie", gdzie już czekają Twoje nagrody.

  Wejdź do instancji
  • Zaświaty to piekielne miejsce, przez które musisz przejść, by na końcu zmierzyć się z królem Zaświatów, Asmodeuszem. Do Zaświatów dotrzesz przez Portal Zaświatów przy Przylądku Smoczego Ognia. Aby tam wejść, potrzebujesz jednak 3 czarnych listów. Zaświaty składają się z czterech komnat. W każdej z nich musisz zmierzyć się z odpowiednim posłańcem Zaświatów.

  • Potępienie to miejsce, gdzie spotkasz swojego końcowego przeciwnika, Asmodeusza. Użyj dusz zmarłych, by osłabić Asmodeusza. Sporą przewagę możesz uzyskać, zakładając zestaw Potępienia. Ponadto talizman Zaświatów ochroni Cię przed mroczną mocą Asmodeusza. Ponieważ Asmodeusz jest władcą Zaświatów, to śmierć się go nie ima i nie można go zgładzić na dobre. Po śmierci zawsze powróci, by ponownie stanąć z Tobą do walki. Im więcej razy uda Ci się go pokonać, tym większą nagrodę otrzymasz.

  Przedmioty eventowe
  • Czarny list umożliwia Ci wejście do Zaświatów. Istnieje 80% szansy, że otrzymasz go za 1 trupi płomień.
  • Życiodajnej wody można używać do wskrzeszania się w Zaświatach. Istnieje 80% szansy, że otrzymasz ją za 5 trupich płomieni.
  • Duszy zmarłych można użyć do zmniejszenia maksymalnych PŻ Asmodeusza. Istnieje 80% szansy, że otrzymasz ją za 10 trupich płomieni.
  • Klucz Asmodeusza pozwala Ci bezpośrednio wejść do lochu "Potępienie" i zmierzyć się z Asmodeuszem. I tym samym pominiesz cztery wyzwania, których celem jest pokonanie czterech posłańców.

  Community Manager