Polska on/off w obecnej sytuacji

• Ascoran weź do Arta napisz, zmieniliście cene SM to teraz otwórzcie nowy Polski serwer, Wy zarobicie a my bedziemy mieć co robić. Serwer Polski który teraz jest ma juz kupe lat bo to serwer od monastyru. A tak na 4-5 lat znów byłoby z kim walczyć sobie o topke a nie ciągle europejskie jakieś :D

• Ascoran weź do Arta napisz, zmieniliście cene SM to nie oni zmienili cene tylko "góra" to teraz otwórzcie nowy Polski serwer, tak samo jak wczesniej, to nie oni decyduja o tym Wy zarobicie myslisz ze is to wyplata arta? :D (bo tylko on ją ma) a my bedziemy mieć co robić. Serwer Polski który teraz jest ma juz kupe lat bo to serwer od monastyru. nie, to serwer od Polanda :) A tak na 4-5 lat znów byłoby z kim walczyć sobie o topke walczylbys nadal z tymi samymi ludzmi, nowy serwer to nie nowi gracze tylko kolejne postacie starych graczy a nie ciągle europejskie jakieś :D zawsze to powod zeby na przyklad nauczyc sie jezykow :)

• Ascoran

Set the Label from W trakcie głosowania to Zakończona
  • to najlepiej skasuj konto i nie graj to najlepsze wyjscie. Nie wazne kto tam bedzie ze mną rywalizował czy stary czy nowy gracz. Przez to ze bedzie to Polska to zachęci Polaków bo np. mi jak i innym nie pasuje granie na europejskim, wole juz na starej Polsce siedzieć i biegać w koło. A tak nawet jak pełno ludzi gra i sprzedaje yangi co jest niedozwolone ale grają i byłby dla wielu powód aby iść sobie pograć, to troche ożywiłoby metinka :D Ta gra jest mimo wieku dalej bardzo fajna z tym ze "góra" robi głupie decyzje :D

Zmniejszyli cene IS co powinno być juz dawno, troche nawet za mało bo tak jak na turasie mozna sobie ładować bez końca bo w jakiś sposób jest to wymierne. Tu jakby dali kolejne 50% od tego co jest to ładowałoby się z przyjemnością, fajnie tak mixować sobie itemki :D

Najbardziej to aktualnie i tak brakuje nowego Polskiego serwera.

• to najlepiej skasuj konto i nie graj to najlepsze wyjscie. Nie wazne kto tam bedzie ze mną rywalizował czy stary czy nowy gracz. Przez to ze bedzie to Polska to zachęci Polaków bo np. mi jak i innym nie pasuje granie na europejskim, wole juz na starej Polsce siedzieć i biegać w koło. A tak nawet jak pełno ludzi gra i sprzedaje yangi co jest niedozwolone ale grają i byłby dla wielu powód aby iść sobie pograć, to troche ożywiłoby metinka :D Ta gra jest mimo wieku dalej bardzo fajna z tym ze "góra" robi głupie decyzje :D

Zmniejszyli cene IS co powinno być juz dawno, troche nawet za mało bo tak jak na turasie mozna sobie ładować bez końca bo w jakiś sposób jest to wymierne. Tu jakby dali kolejne 50% od tego co jest to ładowałoby się z przyjemnością, fajnie tak mixować sobie itemki :D

Najbardziej to aktualnie i tak brakuje nowego Polskiego serwera.

brakuje strasznie polskiego serwera, tak brakuje ze polacy wola grac na turku XDDD

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

Edited once, last by Ascoran: Usunąłem flood. ().

• Polak jak chce, to potrafi, istnieją sposoby na grę na Polsce pomimo jej zamknięcia. Po prostu nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tu grał od zera xD

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• Dlatego Polacy grają na turku bo Polska jest stara i nawet nikomu się nie chce tam grać czy nawet kupić konto zeby zagrać od nowa bo nie ma to najmniejszego sensu. Nawet jakby zaczął człowiek i wpakował z 5k w isa to dalej z takim starym serwerem nic by to nie znaczyło :D Dlatego fajnie jakby pomyśleli i otworzyli nowy Polski serwer. Najgorsze jest to ze zanim wpadną na pomysł zeby otworzyć Polska 2 to bedzie 2028 jak juz nikt nie bedzie grał w metinka :D

• Baniaczek94 nowy polski serwer na którym nikt by nie grał poza garstką nowych graczy? xD Mało kto się zdecyduje porzucić swój ekwipunek/postać na rzecz nowego serwera który upadnie szybciej niż myślisz

• Dlatego trza otworzyc Polskę na jakiś czas i zobaczyć czy będzie nowych ludzi przybywać jak będzie znów dużo botów znów zamknąć proste takie moje zdanie. Trza zrobić lepsze zabezpieczenia a nie zamykać serwer; (

• Zamknięcie serwera to prymitywne rozwiązanie, ale to jedyna możliwa opcja jaką daje nam GF za nasze pieniądze =O

• Hmm ja będę i kilku znajomych napewno będzie od zera zaczynać 😊

Ta na pewno od zera, zwłaszcza że ostatnio kupowałeś alchemie za setki won

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• Co Wy gadacie, zawsze ludzie idą na nowy serwer. Jest rywalizacja a nie stanie w m1 albo klepanie dungów cały czas, z resztą Polska ogólnie jest martwa tam totalnie nic się nie dzieje, dlatego potrzeba nowej Polski.

• Dlatego trza otworzyc Polskę na jakiś czas i zobaczyć czy będzie nowych ludzi przybywać jak będzie znów dużo botów znów zamknąć proste takie moje zdanie. Trza zrobić lepsze zabezpieczenia a nie zamykać serwer; (

gościu uspokój się.. zamknęli raz i był spokój... test ludzie płakali żeby nowi gracze przyszli więc otworzyli. Nie widziałem ani jednego nowego gracza za to setki tysiecy botów - wszędzie... przez co skończyło grać wielu graczy. Spoty od m1 do groty nie miały moobów, tyle tego latało. Nowy gracz jak przyjdzie i zobaczy taka patologie skończy w 10 minut i się nie dziwię. Mało brakowało żebym ja też skończył gre po 17 latach przez to co się działo przed zamknięciem. Nie chcemy otwierać Polski bo zaleje fala botów. Przerabiamy to od lat więc łaskawie uspokój się proszę...

• Hmm tak od zera po tym jak kilka miesięcy wstecz . Ktoś podszył się pod znajomego i straciłem ponad 2k wonów. Chce zacząć od nowa teraz robie odłamki żeby jakoś się odbić i dropie dropkiem 35 lvl ku aury. Już wiesz ? Na początku się poddalem potem przemyslalem sprawę i zacznę wszystko od nowa wszystko co zarobie w coś inwestuje . Żeby jak najszybciej się odbić. Nie żale się ani nie chwale tak już jest. I ode mnie z s22 i s25 chcą wrócić do gry znajomi po latach przerwy.

• Myślę, że przy obecnej sytuacji z SM otwarcie Polanda może przynieść również nowych graczy. Jestem jak najbardziej za. Dobrze by było również popracować nad zabezpieczeniami przy tworzeniu kont. Obecnie nie trzeba nawet posiadać adresu e-mail by założyć konto. Weryfikacja e-mail + numer telefonu przysporzyła by problem boterom.

• Myślę, że przy obecnej sytuacji z SM otwarcie Polanda może przynieść również nowych graczy. Jestem jak najbardziej za. Dobrze by było również popracować nad zabezpieczeniami przy tworzeniu kont. Obecnie nie trzeba nawet posiadać adresu e-mail by założyć konto. Weryfikacja e-mail + numer telefonu przysporzyła by problem boterom.

Nic to nie da, kladą lagę na serwer Polska albo zamknięty i da się grać albo wpuszczasz 10000 dziennie na wszystkie mapy. 17 lat pokazało że nie ma innych opcji z ich strony

• Nic to nie da, kladą lagę na serwer Polska albo zamknięty i da się grać albo wpuszczasz 10000 dziennie na wszystkie mapy. 17 lat pokazało że nie ma innych opcji z ich strony

Dlatego pierwsze popracowalbym nad zabezpieczeniami.

• Dlatego pierwsze popracowalbym nad zabezpieczeniami.

oni pracują nad nimi tak że hack shield był zaimplementowany i nieaktywny przez kilka lat zanim zdali sobie sprawę xD dzięki wole zamknięty serwer gdzie da się grać, boty niech lądują na Turka dla odmiany xD

• zdecydowanie przy dzisiejszym sposobie zakladania nowych kont serwer absolutnie nie moze zostac otwarty. Boty sa ale to jest 5% tego co bylo przed zamknięciem serwera. Czy konta ktore zostaly zalozone w trakcie zamkniętego serwera beda mogly zalozyc postac po otwarciu? Jesli tak to nigdy nie powinien zostac otwarty. Jak ktos tak bardzo chce grac, to niech założy postac na innym serwerze i przeniesie na Polske.

• oni pracują nad nimi tak że hack shield był zaimplementowany i nieaktywny przez kilka lat zanim zdali sobie sprawę xD dzięki wole zamknięty serwer gdzie da się grać, boty niech lądują na Turka dla odmiany xD

Zamknięty serwer nie stanowi problemu dla bociarzy, bot w 1 dzień otwartego serwera zrobił zapas na 3 lata, z automatu. Już to widzę, jak turas będzie puszczał taką farmę wonów na serwerze gdzie won jest 10x tańszy. Zobacz na ich średnie wynagrodzenie, bocenie w metku to dla nich praca.

• zdecydowanie przy dzisiejszym sposobie zakladania nowych kont serwer absolutnie nie moze zostac otwarty. Boty sa ale to jest 5% tego co bylo przed zamknięciem serwera. Czy konta ktore zostaly zalozone w trakcie zamkniętego serwera beda mogly zalozyc postac po otwarciu? Jesli tak to nigdy nie powinien zostac otwarty. Jak ktos tak bardzo chce grac, to niech założy postac na innym serwerze i przeniesie na Polske.

Można wogóle na zamknięty serwer przenieść konto sprawdzałeś to ? Czy tak piszesz bo piszesz.

• Można wogóle na zamknięty serwer przenieść konto sprawdzałeś to ? Czy tak piszesz bo piszesz.

Można, są Bilety Podróżnika na Polskę. ;)

SPRZEDAM na PL:

Ulepszacze na ewolucję Peta, różne Dopalacze

Moje sklepy stoją w bezpośrednim sąsiedztwie lewej Dyspozytorki ch1 ("Całoroczny sklep mistrza Farangi" ze szpuli kaszmiru, & FarangaSKLEP). Dziękuję za zakupy! <3