Zapomniane eventy

• Czy gracze byli by chętni by raz w miesiącu (lub częściej) odbywał się jeden większy event wymieniony w treści opisu tego posta? 64

1. Tak (40) 63%
    2. Nie (12) 19%
    3. Obojętnie (12) 19%

Pomysłodawcą ankiety jest Body i to w jego imieniu zakładam ankietę ze względu na uwarunkowania techniczne forum.

Kilka słów od Body:

Czy gracze byli by chętni by raz w miesiącu (lub częściej) odbywał się jeden większy event typu:

ZUO,Obrona Króla,Obrona kamieni Metin,Najazd piratów tanaka,Szukaj GM,Wojna królestw,Plagi eryzejskie oraz więcej eventow jak za starych czasów.

Lista eventów:

Plagi Eryzejskie, Horda najemników, Obrona Króla, Atak wroga

Obrona Kamieni Metin, Wojna Królestw, Ucieczka Piratów Tanaka, Ucieczka z królewskich stajni

ZUO, Odrodzony Wódz Orków nadchodzi, Chroń swojego Króla, Zapowiedź apokalipsy, Szukaj GM

Ankieta potrwa do 21 lutego, 21:00. Oddać można tylko jeden głos, którego po oddaniu nie można już zmienić. Zapraszamy także do dyskusji w tym temacie.

• Ankieta jest realizowana z inicjatywy gracza, zatem nie jest decyzyjnie wiążąca, a jedynie pokazuje opinię osób głosujących. Zespół pomaga tylko w realizacji takiego przedsięwzięcia z uwagi na uwarunkowania techniczne forum. Wyniki ankiety po jej zakończeniu zostają przekazane pracownikowi GF.

PS

Wiem, że kilka miesięcy temu mieliśmy ankietę o zbliżonej tematyce. ;)

• Mógłby wrócić jeszcze event "Potworne Trio" ;p

• Co do większości eventów mam mieszane uczucia, natomiast ZUO zawsze było fajne :)

a dlaczego mieszane ? Fakt faktem teraz jaki kolwiek event z bossami to już nie będzie wyzwaniem tak jak za starych czasów gdzie biło się bossy glewia +5 ale ale zawsze jest mieć ciastko niż go nie mieć XD

• Jak najbardziej zaaa, byle tylko nie było samych riperów czy króli demonów, można by nawet podzielić to na 3 przedziały lvlowe, 30-90? 90-120? 120-150? Strzelam z tymi przedziałami, ale chodzi o to żeby bardziej rozproszyć graczy.

• Spam moobów i metinów , jako byłego SGM cieszył mnie bardzo ;) był jedną z moich ulubionych atrakcji jakie robiłam na serwerze, czas pokaże, moze zuo wróci do dawnej świetności :P ?

• Spam moobów i metinów , jako byłego SGM cieszył mnie bardzo ;) był jedną z moich ulubionych atrakcji jakie robiłam na serwerze, czas pokaże, moze zuo wróci do dawnej świetności :P ?

O B Y !!!
    mną ten moment jest duża przewaga głosów na tak choć ci co dali na nie to pewnie jakieś trolle

• Ja bym też zaproponował jakieś konkretne nagrody z eventów bo niestety ale te eventy co teraz mamy były dobre 10 lat temu. Teraz ceny wszystkiego są tak kolosalne że większość osób nawet nie bierze w nich udziału bo szkoda na to czasu. Event z goblinem był fajny bo można było faktycznie coś zgarnąć, reszta niestety jest kompletnie nie warta czasu. Wiadomo taki konkretny event nie może być co tydzień ale chociaż raz na 3 miesiace było by fajnie 😉

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz :?::!:

Nick w grze: shepers :evil:

• Bicie metinów czy bossów które można spotkać podczas ZUO to raczej średnio będzie opłacany zarobek.

Aczkolwiek, to zdecydowanie dobra zabawa gdy jest duży chaos na mapie. Jestem zdecydowanie za.

• Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o zuo, bo prawda jest taka, że z metinów poniżej map od 90 lvl nic nie leci, trzeba oczekiwać, że poleci nam ku aura czy czarowane, tak samo z bossów typu wódz orków czy ognisty król. Znowu fajnie byłoby wziąć udział w takim wydarzeniu jak 10 lat temu za dzieciaka. Dobrym pomysłem byłoby żeby metki i bossy te w wersji ZUO miały trochę podkręcony i zmieniony drop wtedy miałoby to jakiś sens i może gracze chętniej dołączyli do zabawy. Reszta eventów może być.

Stary wyga z S11

Gram 4fun, gdy mam czas.

• Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o zuo, bo prawda jest taka, że z metinów poniżej map od 90 lvl nic nie leci, trzeba oczekiwać, że poleci nam ku aura czy czarowane, tak samo z bossów typu wódz orków czy ognisty król. Znowu fajnie byłoby wziąć udział w takim wydarzeniu jak 10 lat temu za dzieciaka. Dobrym pomysłem byłoby żeby metki i bossy te w wersji ZUO miały trochę podkręcony i zmieniony drop wtedy miałoby to jakiś sens i może gracze chętniej dołączyli do zabawy. Reszta eventów może być.

W ZUO są metiny z 85/90lvl, nie powiem cieszyłem się jak nie musiałem zbijać tych metinów dropkiem w czerwonym lesie, gdzie respią się co godzinę XD

• Ascoran

Set the Label from W trakcie głosowania to Zakończona
  • Ascoran

Closed the thread.