Ksucie a regulamin

• A dlaczego ma być zabronione coś, co nie wykracza poza mechaniki gry? Stoisz w miejscu, gdzie pvp nie ma granic to proste, że możesz wyłapać na cytrynę. A czy akurat wtedy kopiesz, łowisz ryby czy palisz itemy bodziami to bez znaczenia.

W mmo zawsze wygrywa silniejszy. A jeśli jesteś tym słabszym to chociaż wykaż się sprytem zamiast sączyć łzy. :)

• Nie jesteście pępkiem świata, 4 chwasty na krzyż to nie wszyscy gracze na serwerze, ale widocznie jesteś jednym z nich dlatego tak cię to boli i piszesz z fake konta.

A jesli dla kogos pare won zarobku z 4 godzin maniaczenia non-stop to dobry zarobek to trzeba się zastanowić po co jeszcze marnujecie na to swój czas.

To powiedz gdzie na niskim lvlu w 4h zarobisz 7-8w na czysto? Na hydrze sie nie maniaczy? Moze podasz zarobki z 4h Hydry i wymagania aby te zarobki osiagnac?

P.S.

Co do Twojej listy chwastów , zapomniałes tam dopisać siebie i tak wgl ona świadczy o Twojej infantylności.

Ze śmiechu nie mogę kiedy mnie wzrokiem zabijasz.
    Jestem twoim wrogiem, krzyż na drogę, see ya!

• To powiedz gdzie na niskim lvlu w 4h zarobisz 7-8w na czysto? Na hydrze sie nie maniaczy? Moze podasz zarobki z 4h Hydry i wymagania aby te zarobki osiagnac?

P.S.

Co do Twojej listy chwastów , zapomniałes tam dopisać siebie i tak wgl ona świadczy o Twojej infantylności.

Ojej kolejny płaczek który nie potrafi mnie zabić. Idź łowić do oazy, tam będziesz bezpieczny. Choć może lepiej nie, bo jeszcze przyjdzie żółw i cię pokona bo pewnie na niego też eq nie masz i zaczniesz go przezywać. Jeśli chwast jest od ciebie lepszy o całą ligę, to sam się zaorałeś.

Jeśli to taki dobry zarobek to sobie tam siedź i łów 24/7 bo ci czas węglowej leci, broń boże spać czy wychodzić z domu, bo zmarnujesz jej czas. Za parę lat dogonisz poziom yohary xD Nie robię nic nielegalnego, "get better" oraz "blame the game not the player" :*

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

Edited once, last by Złomiorz ().

• na discordzie sa dowody, podczas eventu gorniczego facet wjechal wirem w kopiacych, gm stojacy obok szybciutko go pozegnal na pare godzin

to ze gracz xxx napisal cos to nie jest wyrazny dowod :)

NIe gracz tylko GM Cordian wysmarował mi regułkę.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Dlaczego takie zachowania mają być karane banem ? Ta gra została stworzona po to, żeby gracze ze sobą rywalizowali .

Stary wyga z S11

Gram 4fun, gdy mam czas.

• Dlaczego takie zachowania mają być karane banem ?

Nie banem tylko konsekwencją swoich czynów. Jak ktoś zacznie z nieodpowiednimi "odpadami serwerowymi" może w konsekwencji jego postać trafić na złom. Nie jest to pewne, ale bardzo prawdopodobne.

"Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

• Nie banem tylko konsekwencją swoich czynów. Jak ktoś zacznie z nieodpowiednimi "odpadami serwerowymi" może w konsekwencji jego postać trafić na złom. Nie jest to pewne, ale bardzo prawdopodobne.

Jakie będą konsekwencje? Pobiją go w drodze z m1 na dolinę, czy może dokonają rozboju w jego sklepiku na CH1?

Ależ to groźnie brzmi, strach się bać. :D

• Jakie będą konsekwencje? Pobiją go w drodze z m1 na dolinę, czy może dokonają rozboju w jego sklepiku na CH1?

Ależ to groźnie brzmi, strach się bać.

Ciężko jest mi zrozumieć, że ktoś nie był w stanie tego zrozumieć, ale może jeszcze raz: za ksucie nie ma bana, bicie wędkarzy czy kopaczy rud też nie ma. Jedyne co może cię spotkać za takie zachowanie to odwet, ale nie wtedy co ksujec chce tylko wtedy kiedy będzie mu to najmniej odpowiadać.

"Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

• Ciężko jest mi zrozumieć, że ktoś nie był w stanie tego zrozumieć, ale może jeszcze raz: za ksucie nie ma bana, bicie wędkarzy czy kopaczy rud też nie ma. Jedyne co może cię spotkać za takie zachowanie to odwet, ale nie wtedy co ksujec chce tylko wtedy kiedy będzie mu to najmniej odpowiadać.

No ja akurat doskonale zrozumiałem, ale ty nie za bardzo.

• Ale dlaczego się wgl wypowiadacie jak nie macie takiej wiedzy ani potwierdzenia to są tylko wasze domysły że tak jest najprościej by było żeby ktoś z teamu się wypowiedział choć tego nie zrobią bo wchodzą tu kasują posty i je czytają ale się nie wypowiadają czyli sami nie wiedzą bo jak by wiedzieli to ty powiedzieli jest tak i tak

• Ale dlaczego się wgl wypowiadacie jak nie macie takiej wiedzy ani potwierdzenia to są tylko wasze domysły że tak jest najprościej by było żeby ktoś z teamu się wypowiedział choć tego nie zrobią bo wchodzą tu kasują posty i je czytają ale się nie wypowiadają czyli sami nie wiedzą bo jak by wiedzieli to ty powiedzieli jest tak i tak

Tylko ty snujesz domysły, większość ma potwierdzenie z teamu i nie zakłada takich bzdurnych tematów

Już ci lepsi od ciebie pisali a ty nadal swoje, dlatego jak krowie na miedzy, zacytuję ci stanowisko Polskiego Teamu:

Nie ingerujemy w przebieg eventu dlatego, że odbywa się on na wielu kanałach jednocześnie. Jeśli na jednym kanale warunki do rozgrywki są niekorzystne dla Twojej postaci, zmień kanał

Zamiast spamić na forum, napisałbyś ticket na supporcie i już dawno miałbyś odpowiedź, ale twoim celem nie jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, a trollowanie i nabijanie postów.

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• Już ci lepsi od ciebie pisali a ty nadal swoje, dlatego jak krowie na miedzy, zacytuję ci stanowisko Polskiego Teamu:

Zamiast spamić na forum, napisałbyś ticket na supporcie i już dawno miałbyś odpowiedź, ale twoim celem nie jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, a trollowanie i nabijanie postów.

nie widziałem tej wypowiedzi członka teamu jak bym to widział to bym tego nie pisał a co to ticketu po pierwsze nie mój temat nie za bardzo mnie to obchodzi po 2 ja napisze a odpowiedz dostanę za tydzień jak temat zamkną i co będę kolejny zakładać żeby tylko odp teamu dać

• nie widziałem tej wypowiedzi członka teamu jak bym to widział to bym tego nie pisał a co to ticketu po pierwsze nie mój temat nie za bardzo mnie to obchodzi po 2 ja napisze a odpowiedz dostanę za tydzień jak temat zamkną i co będę kolejny zakładać żeby tylko odp teamu dać

Pisalismy od początku jak wygląda sprawa - nie ma zakazu ksucia i koniec. Temat byl do zamknięcia w pierwszym dniu xD

TeamPL Chwasty

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• SauBaar

Closed the thread.