Ksucie a regulamin

• Dzień dobry, chciałem się zapytać czy za ksucie komuś z tego samego królestwa można dostać banicję ? ( i jeśli tak to na jaki czas) ( w regulaminie chyba nic nie pisze o tym ale nie wiem do końca)

dawno dawno temu słyszałem że tak, ale nie wiem czy to tylko mit? czy jest w tym prawda?

Pytam, gdyż wczoraj był event blasków i zdarzyło mi się takie ksucie 2-3 razy.

A chodzi mi to po głowie i chciałbym się dowiedzieć.

Dzięki.

• Za ksucie nie ma bana ale już podczas np rybaków za wbijanie do innego królestwa i zabijanie innych graczy słyszałem że tak można wyłapać bana na 24h ale to ciężko bo i GM musiał by być online i musiał byś to bardzo długo robić

• No cóż, niestety wywiedziałam się że przy eventach rybackim czy przy kopaniu rud stanowisko GF-u jest jednoznaczne.

Ponieważ jest to teren neutralny a ksucie to norma to jest to dozwolone ;(

Ascoran do kogo zgłosić prośbę o zmianę? Aby event górniczy był w M4 gdzie wejść może tylko gracz z danego królestwa:!:

A przy jeziorku w m1 zrobić strefę bezpieczną, taką jaka jest przy rybaku na przylądku. Skoro tam się da to czemu by nie zrobić tak w m1?

Zresztą na rybki chodzi się dla relaksu.;)

Co do blasków rozumiem rywalizację, ale nadal nie widzę sensu gdy spota broni tam lvl 120... no cóż. Silny wygrywa. No ale można mapę ograniczyć do max 80 lvl. Tyle że ta baronówna...na wszystko można znaleźć rozwiązanie. Tylko trzeba chcieć.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Terenu neutralnego przy rybaku ci nie zrobią bo również dobrze ci powiedzą że możesz zmienić CH jak I miejscówkę w shinsoo możesz łowić ryby w 4-5 miejscach bodajże tak jest pewnie też w jinno i chunjo

Co to ograniczeń levelovych też tego zrobic nie mogą bo również dobrze mogą ci powiedzieć że nie musisz dropic tylko w V2 może dropic też na pustyni co z tego że słabiej dropi nie musisz tego nafarmic milion sztk

• Za bicie innych graczy na rybach nie ma żadnego bana.Na górniku już możesz dostać bana.

• Za bicie innych graczy na rybach nie ma żadnego bana.Na górniku już możesz dostać bana.

Co Ty nie powiesz. Byłam świadkiem jak na górniku ZlomiarzBylu co ma wszsytkich za odpady serwerów bije i nie widziałam aby dostał kiedykolwiek bana za to. Zdarzyło się też że wpadał na rybakach. Wczoraj było dwóch takich co bili rybaków. Nie ważne z jakiego powodu. Nie chcą korzystać z eventu to po co przeszkadzają innym? Dla niektórych to jest dobry zarobek.

• Co Ty nie powiesz. Byłam świadkiem jak na górniku ZlomiarzBylu co ma wszsytkich za odpady serwerów bije i nie widziałam aby dostał kiedykolwiek bana za to. Zdarzyło się też że wpadał na rybakach. Wczoraj było dwóch takich co bili rybaków. Nie ważne z jakiego powodu. Nie chcą korzystać z eventu to po co przeszkadzają innym? Dla niektórych to jest dobry zarobek.

Nudzi im się i dlatego to robią.Pytałem też osoby co na bocie ściągają ludzi do zagrody to otrzymałem odpowiedź,że ich to bawi i świetnie się bawią robiąc coś takiego.

• Za górnika też nie ma bana, potwierdzone przez GA na supporcie.

A za ksucie podziękujcie tym z podpisu, dobrze za to zapłacili.

Co Ty nie powiesz. Byłam świadkiem jak na górniku ZlomiarzBylu co ma wszsytkich za odpady serwerów bije i nie widziałam aby dostał kiedykolwiek bana za to. Zdarzyło się też że wpadał na rybakach. Wczoraj było dwóch takich co bili rybaków. Nie ważne z jakiego powodu. Nie chcą korzystać z eventu to po co przeszkadzają innym? Dla niektórych to jest dobry zarobek.

Nie jesteście pępkiem świata, 4 chwasty na krzyż to nie wszyscy gracze na serwerze, ale widocznie jesteś jednym z nich dlatego tak cię to boli i piszesz z fake konta.

A jesli dla kogos pare won zarobku z 4 godzin maniaczenia non-stop to dobry zarobek to trzeba się zastanowić po co jeszcze marnujecie na to swój czas.

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• napisze do planeta faktów by w kolejnym dzbanie miesiąca przyznał ci 1 miejsce za tekst:

„A jeśli dla kogos pare won zarobku z 4 godzin maniaczenia non-stop to dobry zarobek to trzeba się zastanowić po co jeszcze marnujecie na to swój czas„

Po 1.Dla niektórych te parę won to bardzo dobry zarobek…

Po 2.Co Cię to obchodzi co i na co ktoś marnuje swój czas…

Po 3.to że ty jesteś przegrywem w grze i każdy cię gnębi nie znaczy że i ty to musisz robić jeśli się chcesz dowartościować to możesz w inny sposób

Po 4.to że ty psujesz innym zabawę,zarobek i mila atmosferę to jedynym chwastem jesteś tu ty i każdego irytujesz i <ciach> nie tylko w grze jak i na forum

Jeśli też tak uważacie lajkujcie ten komentarz zobaczymy ile ludzi uważa tak jak ja a ja ci mogę tylko obiecać że kiedy cię tylko spotkam w grze to cię będę gnębić aż zmienisz nic w grze w dywan :chlosta:

Edited once, last by SauBaar: Usunąłem próbę "przemycenia" niedozwolonego słownictwa. ().

• Piszę z fake konta:rofl:

• Nie wierzę, że ktoś ma z tym problem. Masz 3 królestwa, 6 kanałów, i x miejscówek w m1, m2 itp. Możesz łowić nawet w świątyni i wszędzie tam gdzie jest woda. Ale jak się woli stać w m1, padać i znowu tam łowić to chyba Twój problem, a nie kogoś innego XDDDDDDD

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Nie wierzę, że ktoś ma z tym problem. Masz 3 królestwa, 6 kanałów, i x miejscówek w m1, m2 itp. Możesz łowić nawet w świątyni i wszędzie tam gdzie jest woda. Ale jak się woli stać w m1, padać i znowu tam łowić to chyba Twój problem, a nie kogoś innego XDDDDDDD

Widzisz woda jest też na przylądku ale tam zarzucasz i ok, masz za każdym razem nie widzisz co tam jest. Nie ma informacji że nie można tam łowić, ale się nie da. 20 x sprawdzałam. Kolega też. Nie o mnie chodziło akurat a propo padania, bo akurat w tym momencie nie łowiłam. Ale Wy znawcy wiecie więcej jak zwykle.

Przypominam tylko że w czasem 24 serwerów podczas eventów górniczych był ban za bicie innego gracza korzystającego z tegoż eventu.

To tak jak z tą zasadą "koło NPC nie stawiamy sklepów" i co? I pstro, nadal jest jak było a jeszcze pamiętam że nie tak dawno Art przypominał tą zasadę. W zasadzie dosłownie nie blokowania NPC.

• Trzeba być niewiem kim by w grze ksuć komuś łowienie rybek czy wydobywanie rudy rozumiem Blaski walka o spota itp ale bezbronnego rybaczka bo ten złowi 20 otwarć rybaka więcej śmiech na sali. Życia nie macie ludzie że wchodzisz w gre i ksujesz komuś innemu zabawe? Najwidoczniej niepotrzebie Rokse zamkneli bo co nie który może by sobie ulżył a nie w grze to robi XD

• za:

ksucie - nie ma bana

bicie podczas rybakow - jest ban (trzeba to udowodnic)

bicie przy rudach - nie ma bana

bicie przy rudach podczas eventu - jest ban (trzeba udowodnic)

bicie podczas wspinaczki z gm w dt - jest ban

w skrócie, normalnie mozna ksuc i bic (w koncu to mmo) jedynie podczas eventu nie wolno

• TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• Nie masz racji. Wyraźnie napisano mi, że podczas eventów na neutralnych terenach mogą sobie znudzeni robić co chcą.

Stąd lata jeden z drugim i bije innych.

Moderator SauBaar:
    Proszę trzymać się tematu. Pyskówki przeczyszczone.

Jak to? A od dywanów, fake kont i chwastami zwać nas może Złomiorz

A no tak zapominam że skoro mu wszystko wolno to pewnie w Team-ie ma znajomości.

Jak coś robisz rób dokładniej przeczyść też jego posty!!!

Edited once, last by SauBaar: Połączyłem posty. ().

• Tak szczerze to Itak nie ma już zbytnio sensu ten temat jeśli się ktoś z teamu nie wypowie to nie poznamy prawdy jak jest i skończy się tylko na domysłach więc żeby nie było całe tej …burzy uważam że temat powinien zostać zamknięty :spam2:

• Nie masz racji. Wyraźnie napisano mi, że podczas eventów na neutralnych terenach mogą sobie znudzeni robić co chcą.

Stąd lata jeden z drugim i bije innych.

na discordzie sa dowody, podczas eventu gorniczego facet wjechal wirem w kopiacych, gm stojacy obok szybciutko go pozegnal na pare godzin

to ze gracz xxx napisal cos to nie jest wyrazny dowod :)

• na discordzie sa dowody, podczas eventu gorniczego facet wjechal wirem w kopiacych, gm stojacy obok szybciutko go pozegnal na pare godzin

to ze gracz xxx napisal cos to nie jest wyrazny dowod :)

Ciekawe z kiedy, chyba sprzed ~2 lat. Gornikow od tego czasu byly chyba tylko 2 i na obu można było klepać bez ograniczeń

TeamPL Chwasty

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• Takie propozycje były zgłaszane do GF przez wiele Społeczności lata temu. Niestety odbiło się bez echa. Dziś zobaczę, czy te propozycje jeszcze "istnieją" w otwartych zgłoszeniach.