Sprzedaż PD, Rękawic, Peleryn i innych podobnych przedmiotów

• Czy uważasz, że przedmioty typu Magiczny Kamień, Pierścień Doświadczenia, Peleryna Męstwa i im podobne powinny być możliwe do sprzedaży w sklepie? 97

1. Tak (88) 91%
    2. Nie (8) 8%
    3. Obojętnie (1) 1%

Pomysłodawcą ankiety jest incognitoUNBAN i to w jego imieniu zakładam ankietę ze względu na uwarunkowania techniczne forum.

Kilka słów od incognitoUNBAN:

Możesz wspomnieć o możliwości wystawiania na handlu takich itemów jak magiczny kamień czy peleryna, ring expa ? To wszystko dropi a handlować bezpiecznie się nie da. To trochę dramat, w 2024 roku powinniśmy chyba iść z duchem czasu, itemy premium są bardziej dostępne w grze a handluje się nimi w sposób tradycyjny i przez to niebezpieczny.

Ankieta potrwa do 14 lutego, 21:00. Oddać można tylko jeden głos, którego po oddaniu nie można już zmienić. Zapraszamy także do dyskusji w tym temacie.

• Ankieta jest realizowana z inicjatywy gracza, zatem nie jest decyzyjnie wiążąca, a jedynie pokazuje opinię osób głosujących. Zespół pomaga tylko w realizacji takiego przedsięwzięcia z uwagi na uwarunkowania techniczne forum. Wyniki ankiety po jej zakończeniu zostają przekazane pracownikowi GF.

• generalnie powinni umożliwić sprzedaż wszystkiego przez tobół, bo nigdy nie wiadomo czy dostanie się banicję za handel

czyli tobół chroni przed banem? Handlarze won znaleźli jeden prosty sposób na GF!

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• Jestem i na tak i na nie. Mój głoś oddany na nie. Jestem przekonany, że przez to ceny tych przedmiotów będą zaniżane i na 100% z automatu na start będą obniżone. Teraz cena peleryn za 450-500 to 1w, pd 500-1kk za sztukę i za MK 8w. Po wprowadzeniu możliwości handlu ludzię bedą zaniżać ceny aż ceny będą absurdalnie niskie. Dotyczy to głównie peleryn no pd to i tak śmieszna cena. Kamienie i pd mogą być handlowalne przez tobół, peleryny jestem na nie.

Stary wyga z S11

Gram 4fun, gdy mam czas.

• + itemki z B też powinny być zdatne do handlu lub chociaż żeby była możliwość przekładania ich przez dozorcę po co mi krwiste kamienie których itak nigdy więcej na postaci nie użyje a szkoda sprzedać tak to na postaci którą mam zamiar szpic do 95 mogły by się przydać

Jestem i na tak i na nie. Mój głoś oddany na nie. Jestem przekonany, że przez to ceny tych przedmiotów będą zaniżane i na 100% z automatu na start będą obniżone. Teraz cena peleryn za 450-500 to 1w, pd 500-1kk za sztukę i za MK 8w. Po wprowadzeniu możliwości handlu ludzię bedą zaniżać ceny aż ceny będą absurdalnie niskie. Dotyczy to głównie peleryn no pd to i tak śmieszna cena. Kamienie i pd mogą być handlowalne przez tobół, peleryny jestem na nie.

Ale ty wiesz o tym że ceny tych przedmiotów są zależne od dostępności na rynku a nie od tego przez co się je sprzedaje czy przez toboł czy przez handel dziś chciałem kupić pd to za 1kk mi chcieli sprzedawać bo jest popyt na nie a kiedy nikt nie expi a jest ich od groma na rynku to nie dziwota że i po 300 - 400 sprzedają

Edited once, last by Ascoran: Połączyłem posty. ().

• Jestem za, jesli handel z graczami grozi banem. Jesli handel bezpozposredni jest w 100% bezpieczny to jest mi to obojetne. Fajnie by bylo gdyby ktos z teamu sie wypowiedzial na ten temat.

Co do PD, wydaje mi sie ze potrzebujemy akutalizacji pozwalajacej stakowac PD, conajmniej po 10. Uciazliwe jest przekladanie duzych ilosci PD, szczegolnie jesli chodzi o handel miedzy graczami. A jesli wejdzie mozliwosc handlu PD przez tobol, absurdalne bedzie wystawianie pojedynczych PD na sklep w 2024 :p.

• na tak, według mnie do tego powinna być możliwość handlowania wszystkim po za itemkami ze skrzyni ucznia, jeśli coś kupiłeś w is czy wydropiłes w grze powinieneś mieć możliwość sprzedania tej rzeczy

jeśli coś zwiększa wygodę to jak najbardziej trzeba popierać ;)

Jestem i na tak i na nie. Mój głoś oddany na nie. Jestem przekonany, że przez to ceny tych przedmiotów będą zaniżane i na 100% z automatu na start będą obniżone. Teraz cena peleryn za 450-500 to 1w, pd 500-1kk za sztukę i za MK 8w. Po wprowadzeniu możliwości handlu ludzię bedą zaniżać ceny aż ceny będą absurdalnie niskie. Dotyczy to głównie peleryn no pd to i tak śmieszna cena. Kamienie i pd mogą być handlowalne przez tobół, peleryny jestem na nie.

pd już bardzo długo kosztuja 500k, a pelerynki jeszcze nie tak dawno kosztowały 600 za 1w, a nawet szło dostać 700, a w eventy z 300 :P

• Uważam że to dobry pomysł. Oddałam głos na "TAK". Może w końcu te PD które zalegają mi na depozycie będą mogły mieć szansę sprzedaży na tobołku. W innym przypadku nawet nie chce mi się pisać na Wołaczu że takowe sprzedam. Każdy kto potrzebuje kupi sobie sam, czy to jedną czy 20 sztuk. :)

1cb4f2b1143b4c5agen.png

• Również uważam, że nie wszystkie przedmioty powinne być handlowalne przez tobołek. Takie rzeczy jak pdki, dodania i mixy z b, i takie "drobniejsze" itemki jak najbardziej, ale pelerynki i magiki już nie. Zatem generalnie fajny pomysł, ale nie ze wszystkim. Szkoda że nie ma czegoś pomiędzy z głosem. Niestety więc jestem na nie.

• czyli tobół chroni przed banem? Handlarze won znaleźli jeden prosty sposób na GF!

Wyprowadź mnie z błędu, jeżeli się mylę, ale wszystkie sytuacje, które były opisywane na forum, odnośnie banów, odnosiły się do kupowania przez handel a nie tobół. Mogę się mylić.

• Wyprowadź mnie z błędu, jeżeli się mylę, ale wszystkie sytuacje, które były opisywane na forum, odnośnie banów, odnosiły się do kupowania przez handel a nie tobół. Mogę się mylić.

Czyli tobół chroni przed banem xD

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• Wszystkim powinna być możliwość handlu , co to wgl za wymysł tym można handlować, a tym nie...

Ze śmiechu nie mogę kiedy mnie wzrokiem zabijasz.
    Jestem twoim wrogiem, krzyż na drogę, see ya!

• Jestem i na tak i na nie. Mój głoś oddany na nie. Jestem przekonany, że przez to ceny tych przedmiotów będą zaniżane i na 100% z automatu na start będą obniżone. Teraz cena peleryn za 450-500 to 1w, pd 500-1kk za sztukę i za MK 8w. Po wprowadzeniu możliwości handlu ludzię bedą zaniżać ceny aż ceny będą absurdalnie niskie. Dotyczy to głównie peleryn no pd to i tak śmieszna cena. Kamienie i pd mogą być handlowalne przez tobół, peleryny jestem na nie.

Jak będą zaniżać ceny? Skoro Pele chodzi po 500 za 1w i jak chcesz np kupić 600 za 1w i gość niechce selnąć to jak wystawi na tobół 500 to da cene 80kk? skoro za 600 niechciał za 1w nie rozumiem jeśli ktoś chce coś sprzedać to i tak sprzeda czy to przez tobół czy przez PW. Prędzej bym powiedział że będą zawyżone ceny PD np. bo jak normalnie chodzą po 500k to gość wystawi za 1kk i nie będzie musiał spamować co chwile że sprzedaje tylko wystawi a kto będzie potzrebował na gwałt PD to kupi nawet za 1kk. jedynie co bym powiedział że Magiki mogą spaść z ceny o jakiegoś wona może 2 plus dużo fejk sklepów będzie tzn.Ludzie bedą siedzieć na szkle i skupować te niższe pele jak ktoś np nie ogranie że na tej pierwszej stronie są Fejk sklepy

• +jestem za tym aby rękawice złodzieja nie były zdatne do Handlu dlaczego ułatwi to bardzo drop przedmiotów co za tym idzie jeszcze bardziej upadną ceny ulepszaczy powiedzie ok ale co to za problem wydropic sobie rękawice tak rękawice dropia od red lasu wzwyż mniejsze lvl jak nie mają wysokopoziomowych postaci to muszą albo tobie zapłacić za wydropienie albo dropia bez

Aktualnie za wydropienie rękawicy płacą po 20kk a tak to ich cena będzie kosztować z 5kk wszystko inne żeby było do handlu oprócz rękawic chyba że macie jakąś inną opinię to mnie przekonacie żebym zmienił zdanie

• hmmm nie moge glosowac w ankiecie :(
    oczywiscie na tak
    ogolnie wszystkie rzeczy z is moglyby byc trejdowalne przez tobol tez, zamiast tych durnych kuponow na sm

• Jeszcze można by zmniejszyć prowizję na zamianę yang na won, wymieniając 19w jest ponad 50kk prowizji 😁

A co to jest 19w w tych czasach 😉

Im mniej wiesz tym lepiej śpisz :?::!:

Nick w grze: shepers :evil:

• Czyli tobół chroni przed banem xD

I zaś znowu się mylisz. Byłam świadkiem jak okeye bota w ilości 200 szt i 149szt bodajże (ten drugi stack był zdecydowanie mniejszy ale to nie ma tu znaczenia) poszły z jednego sklepu, widziałam to na szkle. Wystawione za kilka tysięcy Yang, nie won czy coś tam. Było 2 400 yang. Znikły od razu.

I teraz pytanie dlaczego szły przez tobół? Widać bociaż wie że nie będzie miał za to bana. Proste, kupił przez tobół.

A jestem na TAK bo dziś prawie handlowałam z botem. Oczywiście nie świadoma niczego. Uznał że za drogo i nie kupił, a po 5 min zbierał z ziemi co spadało z "200m", na hacku. Jego posatać jak odwróciłam kamerę szła i się tak jakby cofnęła ale nie ruszała się z miejsca. Taka animacja idzie do przodu widać kilka postaci a jednak nie idzie, ponieważ wciąż stoi w miejscu.

Po zabiciu tej postaci i napisaniu na wołaj, że gra na cheatach nagle nic nie znikało z gleby.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

Edited once, last by KwiatSuri ().

• I zaś znowu się mylisz. Byłam świadkiem jak okeye bota w ilości 200 szt i 149szt bodajże (ten drugi stack był zdecydowanie mniejszy ale to nie ma tu znaczenia) poszły z jednego sklepu, widziałam to na szkle. Wystawione za kilka tysięcy Yang, nie won czy coś tam. Było 2 400 yang. Znikły od razu.

I teraz pytanie dlaczego szły przez tobół? Widać bociaż wie że nie będzie miał za to bana. Proste, kupił przez tobół.

A jestem na TAK bo dziś prawie handlowałam z botem. Oczywiście nie świadoma niczego. Uznał że za drogo i nie kupił, a po 5 min zbierał z ziemi co spadało z "200m", na hacku. Jego posatać jak odwróciłam kamerę szła i się tak jakby cofnęła ale nie ruszała się z miejsca. Taka animacja idzie do przodu widać kilka postaci a jednak nie idzie, ponieważ wciąż stoi w miejscu.

Po zabiciu tej postaci i napisaniu na wołaj, że gra na cheatach nagle nic nie znikało z gleby.

To zaś czy znowu?
    To chroni, czy nie? Bo piszesz jedno, a potem drugie. No ale czego sie spodziewać po fejku

TeamPL Chwasty

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• +jestem za tym aby rękawice złodzieja nie były zdatne do Handlu dlaczego ułatwi to bardzo drop przedmiotów co za tym idzie jeszcze bardziej upadną ceny ulepszaczy powiedzie ok ale co to za problem wydropic sobie rękawice tak rękawice dropia od red lasu wzwyż mniejsze lvl jak nie mają wysokopoziomowych postaci to muszą albo tobie zapłacić za wydropienie albo dropia bez

Aktualnie za wydropienie rękawicy płacą po 20kk a tak to ich cena będzie kosztować z 5kk wszystko inne żeby było do handlu oprócz rękawic chyba że macie jakąś inną opinię to mnie przekonacie żebym zmienił zdanie.

Po prostu spróbuj zrozumiec ludzi , którzy puszczaja podczas eventów na autołowach dropy i potrzebuja bardzo duze ilosci rekawiczek. Sam tez nie wyobrazam sobie dropic 200+ rekawiczek przy obecnym obłożeniu ludzi w red lesie majac dropki bez alchemi , bez peta ze skillami, a co dopiero jesli twój dropek nie jest wpkiem lub bodym. Handel rekawiczkami to w mojej ocenie najlepsze co mozna poprawic aby gra mniej frustrowala.

Ze śmiechu nie mogę kiedy mnie wzrokiem zabijasz.
    Jestem twoim wrogiem, krzyż na drogę, see ya!

• Po prostu spróbuj zrozumiec ludzi , którzy puszczaja podczas eventów na autołowach dropy i potrzebuja bardzo duze ilosci rekawiczek. Sam tez nie wyobrazam sobie dropic 200+ rekawiczek przy obecnym obłożeniu ludzi w red lesie majac dropki bez alchemi , bez peta ze skillami, a co dopiero jesli twój dropek nie jest wpkiem lub bodym. Handel rekawiczkami to w mojej ocenie najlepsze co mozna poprawic aby gra mniej frustrowala.

tak tylko powiedz ze bez rękawicy wydropisz np. 200 blasków a z rękawicą 1000 to co ci będzie po tym 1000 jak będą warte tyle co 200 bo każdy będzie miał tyle tego nafarmione że będzie to nic nie warte chyba że chcesz tego nafarmic na własny użytek i chcesz mieć jak najwięcej to ok ale jeśli na sprzedasz to wszystkiego cena pod upadnie bo będzie po prostu a wiele łatwiej poprawiony drop

• Ascoran

Set the Label from W trakcie głosowania to Zakończona
  • Ascoran

Closed the thread.