Rozmowy konTROLLowane Polska

• mam kod do usuniecia autoryzacji bo to zrobiłem niby ale nie wpuszcza mnie na server.. , dane podalem co chcieli .. a nie chca mi zdjac. kaza aplikacje instalowac ktorych nie chce . 2 konto normalnie z maila i hasła wbija sie na polyphemos .... dlatego szukam pomocy Gm ktory sam mi zaproponował zdjecie tej podwojnej autoryzacji ..

Instaluj, a potem sam ściągnij i po klopocie

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• nie wpuszcza mnie na serwer wymaga 2 skladnika ...

To je ściągnij, masz od tego osobny dział na supporcie

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• Ktory to dział ? aktualizacja systemu zgubiony telefon >?/

Obojętne który z tych dwóch

TeamPL Chwasty

Kalwarion,Narcos4Yu,

AgentoS007,Sisixxd

• Panowie GMowie wezcie cos zrobcie z tymi spambotami w m1… Rozumiem ze te biegajace sa problemem, ale na spambota latwo ustawic auto-bana

Kiedy na Polsce sa licytacje terenow gildyjnych?

Moderator Moira:
    Połączyłam posty

Edited once, last by Moira ().

• Hej, oferuje pomoc w rozpoczęciu gry nowym graczom :) expie za free I daje Eq objaśniam wszystko od A do Z.

Jeżeli jesteś chętna to napisz tu lub w prywatnej wiadomości :)

• Hej, oferuje pomoc w rozpoczęciu gry nowym graczom :) expie za free I daje Eq objaśniam wszystko od A do Z.

Jeżeli jesteś chętna to napisz tu lub w prywatnej wiadomości :)

tutaj już nie ma nowych graczy, starzy prawie wszyscy uciekli na Tureckie serwery xd raczej nikła szansa że poznasz tutaj jakąś powabną dziewoje, chcąca zacząć przygodę z gra na zamkniętym serwerze...nie mniej jednak powodzenia :tak:

• tutaj już nie ma nowych graczy, starzy prawie wszyscy uciekli na Tureckie serwery xd raczej nikła szansa że poznasz tutaj jakąś powabną dziewoje, chcąca zacząć przygodę z gra na zamkniętym serwerze...nie mniej jednak powodzenia :tak:

Nie rozumiem to teraz wszyscy poszli grać w tureckiego metka tak? Czemu tak zrobili?

• Bo ludziom się nie chce. Ci co uciekają chcą po tygodniu gry mieć skile na P i bić hydre solo, a na tureckim to dużo łatwiej osiągnąć.

• Bo ludziom się nie chce. Ci co uciekają chcą po tygodniu gry mieć skile na P i bić hydre solo, a na tureckim to dużo łatwiej osiągnąć.

Hahaha ah to dzisiejsze pokolenie młodzieży :) kiedyś to ludzie w 7 na BO nawalali a teraz za ciężko kiwnąć palcem :D

Ja od kilku lat codziennie szukam dziew i jakoś się nie zniechęcam :) ciekawe jakby ktoś z dzisiejszego pokolenia był na moim miejscu pewnie 2 dni szukania Dziew i by sobie dali spokój a ja wiem że o marzenia się walczy

• Hahaha ah to dzisiejsze pokolenie młodzieży :) kiedyś to ludzie w 7 na BO nawalali a teraz za ciężko kiwnąć palcem :D

Ja od kilku lat codziennie szukam dziew i jakoś się nie zniechęcam :) ciekawe jakby ktoś z dzisiejszego pokolenia był na moim miejscu pewnie 2 dni szukania Dziew i by sobie dali spokój a ja wiem że o marzenia się walczy

odezwał się ten co klika na forum zamiast listy pisać jak jego pradziad, dzisiejsza młodzież

:thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

• Z perspektywy posiadacza jednej doroslej i drugiej trzyletniej powiem ze bardzo ogranicza to budzet na smocze monety. Dobrze sie zastanowcie. 🤗🤣

• Tą nie, ale na s11 miałem kiedyś dziewczynę. To bylo bardzo interesujące doswiadczenie, grala szamanka. Bardzo duzo rozmawialismy na TS. Nawet nie pamietam jej nicku :(

• Tą nie, ale na s11 miałem kiedyś dziewczynę. To bylo bardzo interesujące doswiadczenie, grala szamanka. Bardzo duzo rozmawialismy na TS. Nawet nie pamietam jej nicku :(

jak się poznaliscie ??

• W tamtych latach metin był grą wieloosobowa. Łatwo było poznać fajnych ludzi. Rozstałem się z metinem, więc chcąc nie chcąc i z ludźmi z którymi grałem. Byliśmy dzieciakami i mieszkaliśmy kilkaset kilometrów od siebie, więc się nie spotkaliśmy.

• To może zaczniemy wszyscy od początku będzie jak za starych czasów 🩷

To tez nic nie da. Za duzo odpalow :-) kiedys po prpsth nie byles w stanie osiagnac danego dmg zebg ubic danego boosa a teraz jest wszystko co chcesz