W nos wsadźcie sobie te HH i tak nie ma jak z tego wyboru, bo bot, bota ,botem pogania i chulio iglesias w was wbił ,![]()
Nawet na forum boty za mnie piszą.
Zamiast "wyboru"- powinno być „skorzystać”![]()
W Vagine wsadźcie sobie te HH i tak nie ma jak z tego wyboru, bo bot, bota ,botem pogania i chulio iglesias w was wbił ,


