Porozmawiajmy o Metin2 - część II

• Cóż to za przerwa techniczna dziś nas dotknęła ,,taka króciutka,, :w00t:

Padły serwery? Czy Hans naprawia co wczoraj ,,naprawił,,:w00t:

Tak nawiasem mówiąc liczyłam po cichu ,ze naprawią wywalania podczas otwierania magazyny, lub to ,ze nie widać często i gęsto części itemow, które tam są.

Jak to mówią nadziej matka głupich ale ale jak każda matka kocha swoje dzieci.

• Dua nie zastanawiałeś się aby zostać GM ? Twoja nadgorliwość i skrupulatność z pewnością poprawiłaby komfort gry na nie jednym serwerze :)

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

• Dua nie zastanawiałeś się aby zostać GM ? Twoja nadgorliwość i skrupulatność z pewnością poprawiłaby komfort gry na nie jednym serwerze :)

Zastanawiałem jednak praca moderatora jest o tyle komfortowa ,że mogę to robić z poziomu telefonu zdalnie

Natomiast jeżeli Ty byś chciał zostać GMem to nabór jest otwarty z tego co piszesz na forum masz pojęcie o grze

https://applications.comastuff.com/metin2_pl.html

• Uwaga: przedmioty trofeum mistrzowskie, towarzysz: Mistrzowska piłka nożna i emblemat mistrzowski można wymieniać tylko raz dziennie. Jeśli masz aktywnego towarzysza i emblemat mistrzostw w tym samym czasie, otrzymasz dodatkowy bonus zestawu

Takie małe pytanko .

Czas pobranie trofeum i towarzysza jest liczony zegarkowo w sensie od momentu wzięcia 24h?.

Czy jak np. kory reset o 2 czy jakoś inaczej. Proszę o podpowiedz osoby zorientowanej z góry dzięki.

• Uwaga: przedmioty trofeum mistrzowskie, towarzysz: Mistrzowska piłka nożna i emblemat mistrzowski można wymieniać tylko raz dziennie. Jeśli masz aktywnego towarzysza i emblemat mistrzostw w tym samym czasie, otrzymasz dodatkowy bonus zestawu

Takie małe pytanko .

Czas pobranie trofeum i towarzysza jest liczony zegarkowo w sensie od momentu wzięcia 24h?.

Czy jak np. kory reset o 2 czy jakoś inaczej. Proszę o podpowiedz osoby zorientowanej z góry dzięki.

Od odebrania 24h.

• Ok wszystko jasne .trochę lipa ale co zrobić.

Dzięki za odpowiesz.:mkay:

Możesz jeszcze wykorzystać dropki, 60 lvl i przez dozo przełożyć.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• Takie małe pytanko .

Tak walczycie z botami na Polsce ,ze ja normalny gracz loguję konta na tombole mam czerwony pasek.

• Nie ma takiego logowania ;) skonczyly sie czasy przekliliwania miliona kont na eventach.

• Takie małe pytanko .

Tak walczycie z botami na Polsce ,ze ja normalny gracz loguję konta na tombole mam czerwony pasek.

Na ile platform i kont ?

Nie ma takiego logowania ;) skonczyly sie czasy przekliliwania miliona kont na eventach.

Chyba nie jesteś na bieżąco, zajrzyj kiedyś na bazar pod alchemika (farmy corów) i zobaczysz jak bardzo się mylisz :)

Tak być powinno !!!

• Na ile platform i kont ?

Chyba nie jesteś na bieżąco, zajrzyj kiedyś na bazar pod alchemika (farmy corów) i zobaczysz jak bardzo się mylisz :)

Ten ban jest zdaje sie przez logowanie platform, a nie klientow gry? Byc moze klikacze corow maja mase kont, ale na jednej platformie?

Pytanie do specjalistów od WP. Lepsza będzie truta +9 śr ~40% plus 18% żywiołu, czy lwi +9 miecz powiedzmy średnie 50% bez żywiołu? Im wyższe średnie tym większy minus do UM, a przy skilach pasywnych WPka to chyba ma znaczenie?

• Takie małe pytanko .

jak włączasz konta to kliknij zeby odpaliło się, wyskoczy okno gry i klikasz następne
    Potrafiło wariować jka próbowało się włączać kilka kont na raz

• Co Wy znowu narobiliscie? Ulepszalem przed chwila mityczny granat fasolkami. Był +2, straciłem 5 fasolek- 2x spaliło, 3x niby się powiodło a kamień dalej jest na +2!!

• Powiedzcie mi jaki sens ma to, że są przedmioty, które można sprzedać na handlu, ale na tobole już nie? Przecież to tak nielogiczne XD

To jest metin tego nie ogarniesz :D

Stary wyga z S11

Gram 4fun, gdy mam czas.

• Powiedzcie mi jaki sens ma to, że są przedmioty, które można sprzedać na handlu, ale na tobole już nie? Przecież to tak nielogiczne XD

Napisz do GF (czy kogo tam nadrzędnego) przecież to oni wymyślili a nie my :)

A przy okazji głupot :D  Art ciśnij ich tam aby dodali na klatce transportowej typ peta, aby ukrócić scam !!

Tak być powinno !!!

• Pytanie do specjalistów od WP. Lepsza będzie truta +9 śr ~40% plus 18% żywiołu, czy lwi +9 miecz powiedzmy średnie 50% bez żywiołu? Im wyższe średnie tym większy minus do UM, a przy skilach pasywnych WPka to chyba ma znaczenie?

Tak zwane "UM" wpływa tylko na obrażenia. Jeżeli przez "skille pasywne" rozumiesz czarowane, strach i zbrojkę (swoją drogą nie są to umiejętności pasywne, ale pal licho) to umki w broni nie wpływają na nie w żaden sposób

• A przy okazji głupot :D  Art ciśnij ich tam aby dodali na klatce transportowej typ peta, aby ukrócić scam !!

Typ peta i nie tylko to będzie w next patchu, jest już potwierdzone.

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd