Porozmawiajmy o Metin2 - część II

• W poniedziałek ponad 4 godzinna przerwa, jak tu żyć? 😢 2 godziny to jeszcze zrozumiem, ale co robić przez ponad 4 bez grania w metin?!

• W poniedziałek ponad 4 godzinna przerwa, jak tu żyć? 😢 2 godziny to jeszcze zrozumiem, ale co robić przez ponad 4 bez grania w metin?!

Zastanawiać się, co się kupi w IS, jak już serwery wystartują.

Udanych zakupów życzy,

Wasz Zespół Metin2.pl 8o

• Czy u kogoś występuje Bug na Razadorze,a dokładniej na Pokonaniu Ignatora,gdy się go ubija nie zalicza misji a moby się dalej respią i jest niemożliwe przejscie instancji...

ta misja + misja z metinem purgatorium (który się nie zrespił) istnieje tak długo jak cały razador ,nic poprawili przez lata...

Czy któryś z was anulował misję z Księgi Misji Książe 3?

• Jak tegoroczny, jak podałem link do wersji z ubiegłego 2023 roku. :P

Sorry za 'laga' w szybkości odpowiedzi.

Rzeczywiście, przepraszam ale ostatnio nie wszystko zauważam.

„Prawdziwe piękno nie musi się narzucać, prawda — krzyczeć,
    mądrość — wywyższać się.”

• jest już planowana rekompensata za 4,5h przerwy w poniedziałek, która pewnie się przedłuży? Nie mogę spać z myślą, że 4,5h będzie wyłączony metin

• Zamisis jako fachowiec w tych sprawach, wypowiedz się proszę, co myślisz o tak długiej poniedziałkowej przerwie? Czy aby to nie przesada, żeby przerwa techniczna trwała aż 4,5h?

• Art jak to jest, że GF wlepia 12 godzinne bany za zmianę platformy częściej niż 10x na jakieś 8 godzin a w sobotę taką jak dziś ktoś z tej pseudo firmy grzebie w plikach gry powodując sytuację, że musisz się wylogować żeby odpalić nowego metina bo czeka aktualizacja do pobrania, która się nie pobierze jak masz konta na zmień postać (masz na zmień postać żeby nie łapać blokady 12godzinnej za zmianę platform) to jest jakieś wielkie kuriozum, połączyć platform nie chcecie, za zmianę platform shadow bany, dajecie aktualizację, która wymusza wylog z platform i tak w kółko. A pieniędzy od nas chcą za wszystko, a żeby coś zrobić dla poprawy i komfortu gry to taki wuj

Mikropłatności 2k19 #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21

USUNIĘCIE DLA DOBRA SPOŁECZNOŚCI PRZEPUSTEK BOJOWYCH (NAJLEPSZEGO EVENTU EVER) ~Art 2K24

• Art jak to jest, że GF wlepia 12 godzinne bany za zmianę platformy częściej niż 10x na jakieś 8 godzin a w sobotę taką jak dziś ktoś z tej pseudo firmy grzebie w plikach gry powodując sytuację, że musisz się wylogować żeby odpalić nowego metina bo czeka aktualizacja do pobrania, która się nie pobierze jak masz konta na zmień postać (masz na zmień postać żeby nie łapać blokady 12godzinnej za zmianę platform) to jest jakieś wielkie kuriozum, połączyć platform nie chcecie, za zmianę platform shadow bany, dajecie aktualizację, która wymusza wylog z platform i tak w kółko. A pieniędzy od nas chcą za wszystko, a żeby coś zrobić dla poprawy i komfortu gry to taki wuj

Dziwne, bo mam od rana jednego klienta na "zmień postać" i mnie nie wyrzuciło, natomiast to co piszesz miałem wczoraj około godziny 22.

Art czekamy na jakieś rozwiązanie tej uciążliwości !!!

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

• Ej ziomy mam takie pytko kopytko czy to prawda że mają usunąć tę misję na cory w najbliższej aktualizacji?

Xd kolejny :D nie ma takiej informacji, art dementowal te plotki na DC ale jakos nienwiadomo czy jest to osoba ktorej mozna wierzyc :D czesto gesto jest tak ze mowia ze czegos nie zkienia i zkieniaka albo ze mowia ze zmienia a nie zmieniaja bo wygeneruje to za duzo bugow

• Xd kolejny :D nie ma takiej informacji, art dementowal te plotki na DC ale jakos nienwiadomo czy jest to osoba ktorej mozna wierzyc :D czesto gesto jest tak ze mowia ze czegos nie zkienia i zkieniaka albo ze mowia ze zmienia a nie zmieniaja bo wygeneruje to za duzo bugow

Kiedyś mówili też że fAla banów jest za czity i system jest nieomylny a potem jednak okazało się że bany były niesłuszne i dawali odszkodowania xd

• Kiedyś mówili też że fAla banów jest za czity i system jest nieomylny a potem jednak okazało się że bany były niesłuszne i dawali odszkodowania xd

ktory wytworca/producent napisze ze jego dzielo jest wujowe? :D skoro niemcy tak napisali to on tak przekazal :)

ale tutaj masz inna sytuacje, tutaj albo cos bedzie albo nie

• to nie jest tak ze jezeli misja jest na 42 lvl to dostajesz expa odpowiadajacego 1% z 42 lvl?

a przypadkiem nie było tak, że dostaje się 15% expa z danego poziomu?

Nie handluje przez fb, czy inne media społecznościowe.

• nie zauważyłem by ta księga przeszkadzała,ba nawet dropiłem tak by zawsze była ta misja na razadorze

Zwróciłem na to uwagę, ponieważ podczas rozmowy z jedną osobą z firmy dostałem właśnie taką informację, że anulowanie misji z tej księgi może losowo wygenerować właśnie błąd z ukończeniem dungeonu. Problem znają, jednak jest podobno dosyć złożony i trudny, ale pracują nad nim.

to nie jest tak ze jezeli misja jest na 42 lvl to dostajesz expa odpowiadajacego 1% z 42 lvl?

Dokładnie tak jest.

a przypadkiem nie było tak, że dostaje się 15% expa z danego poziomu?

Było w tych misjach na początkowe poziomy, jednak od ostatnich zmian w tych misjach sporo pozmieniali.

• Ej ziomy mam takie pytko kopytko czy to prawda że mają usunąć tę misję na cory w najbliższej aktualizacji?

dowiemy się w chwili wejścia aktualizacji. Nigdy nie dają wcześniej patch notes.

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• Podobno w najnowszej aktualizacji ma wejść "strefa ochronna" dla takich akcji jak: kopanie rud, łowienie ryb, co oznacza, że graczy w czasie trwania akcji nie będą mogły atakować agresywne moby oraz gracze ;D

Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

Nikt nie wie. Jak to padnie, to chyba faktycznie zrobie sobie z 30 setów ekwipunku do dropienia i zamieszkam pod DT całą rodziną.

Farmazon poszedł w świat. Czasami farmazon to farmazon, ale z drugiej strony, kto da gwarancje, że takie informacje skapujące z jakichś nieoficjalnych źródeł, to nie jest takie szykowanie gruntu?

Najmniejsza 5 slotowa faremka potrzebuje, pi razy drzwi, może tygodnia żeby wypluć antyka. W najgorszym wariancie trochę czasu psu w du i lekki plus. Maj i czerwiec (prorok/okey) mogą być bardzo dziwne, jak GF odpuści z eventami i nie będzie botów, to sam sobie planuje jeszcze parę kont wyexpić.

• Było w tych misjach na początkowe poziomy, jednak od ostatnich zmian w tych misjach sporo pozmieniali.

Jest gdzieś jakaś rozpiska co zostało dokładnie pozmieniane? Potrzebuje znaleść informacje jak teraz wygląda sytuacja z otrzymywanym doświadczeniem.

Nie handluje przez fb, czy inne media społecznościowe.