Przykład rudy.

• Witam.

Czy łaskawie może jakiś GM wejść czasami na świątynie i sprawdzać "ludzi" kopiących rude? przecież to jest jakaś plaga , jak początkowy gracz ma zarobić na kopaniu rudy? Skoro botów jest więcej niż ludzi w m1? I jeszcze potrafią podnieść podpisany drop. Zajmie się ktoś w końcu tym? Nie dziwie się że ludzie co wracają szybko kończą jak nawet nie ma jak zarobić bo wszystko boty spamują i jednocześnie zaniżają ceny rynkowe. Wam to jest na rękę ? Bo bez botów to wysokie lvl musiałyby ruszyć na kopnie rudy w nisko lvlowych lokacjach a to niestety w IS nie przynosi zysków?

Zamiast narzekać że musisz wstawać rano ciesz się , że możesz.

" Jeśli chcesz mieć szczęśliwe życie, skup się na swoich celach, a nie na tym , czego oczekują od Ciebie ludzie. "

~ Albert Einstein

• Jeden z tych postów "wesoły dzień w cyrku (na Polsce)". Jeśli chodzi o Polyphemosa, to mimo że sporo wykopałem i sporo kopaczy minąłem, jakoś bardzo nie narzekam.

Przy rudach nikt się nie respi, dropu nie kradnie, rynek bardzo nie cierpi.

Z tym kradnięciem dropu, to może być bug wizualny. Czasami na jednej postaci potrafisz podnieść rudę, a na drugiej widzisz jakbyś nadal kopał.

A co do wysokich lvl'i, to Oni tam są cały czas xD Podejrzewam, że więcej mijasz starych wyjadaczy niż faktycznie nowych graczy ciułających na pierwsze eq. Może nie koniecznie na main charach, ale misje dzienne (ulepsz kamień) z czegoś trzeba zrobić, a w dobrych warunkach rynkowych przetop z łez potrafi konkurować ze szkatą razka.

• Jeden z tych postów "wesoły dzień w cyrku (na Polsce)". Jeśli chodzi o Polyphemosa, to mimo że sporo wykopałem i sporo kopaczy minąłem, jakoś bardzo nie narzekam.

Przy rudach nikt się nie respi, dropu nie kradnie, rynek bardzo nie cierpi.

Z tym kradnięciem dropu, to może być bug wizualny. Czasami na jednej postaci potrafisz podnieść rudę, a na drugiej widzisz jakbyś nadal kopał.

A co do wysokich lvl'i, to Oni tam są cały czas xD Podejrzewam, że więcej mijasz starych wyjadaczy niż faktycznie nowych graczy ciułających na pierwsze eq. Może nie koniecznie na main charach, ale misje dzienne (ulepsz kamień) z czegoś trzeba zrobić, a w dobrych warunkach rynkowych przetop z łez potrafi konkurować ze szkatą razka.

Na poly nie widzisz botów bo robią dungeony. A jeśli ktoś podnosi cudzy drop to jest to bot. Starzy wyjadacze nie kopią rud w światyni skoro mogą kopać rudy warte 4razy więcej na mapach 90.

TeamPL Chwasty

Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

Kalwarion,Narcos4Yu,

BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

AgentoS007,Sisixxd

• Moira

Closed the thread.