Dziwne potwory

  • Mam wrażenie, że poruszam ten temat któryś raz lecz dalej nie wiem co mam zrobić w przypadku gdy misja wciąż jest aktywna a soon nie daje żadnych wskazówek? Jak zakończyć misje dziwne potwory?

    Podobno nie jest ona zbugowana, lecz okien dialogowych u soona nie mam, potwórów od LAT nie widziałem w m2... A samą misje już ponad 4 lata mam...

    Z misją jest wszystko ok, to bardzo trudna misja.
    Zapoznaj się z tematem: Misja "Dziwne potwory" - o co chodzi?.
    Jeżeli podejrzewasz, że misja Ci się "zbugowała", proszę napisz zgłoszenie: https://metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=pl

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • tez jeszcze nie zrobilem tej misji. W ogole nie wiem o co w niej chodzi... tsz mam ja juz z 5 lat :D

  • Ta konkretna misja sama w sobie nie należy do najłatwiejszych, siłą rzeczy zaliczana jest do jednych z najtrudniejszych zadań w grze - sam osobiście nie znam nawet osoby, która ukończyła by to wyzwanie w 100%.


    Potrafi się ona ciągnąć miesiącami (czasem nawet latami), co niewątpliwie może być demotywujące, ponieważ to Ty musisz przyczynić się do zrespienia potworów - jednak nie przejmuj się tym zbytnio, przyjdzie kiedyś dzień, że zupełnie przez przypadek uda Ci się ukończyć to zadanie, czego z resztą bardzo Ci życzę =)

  • Jaki sens jest nią robić?

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • I tak nie ma za nią nagrody

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Ja bym chciał to ukończyć aby poprostu ukończyć...


    Czy aby zrespić te potwory trzeba przejeżdzać przez portal czy wystarczt stać w m2?


    Oraz podobno trzeba zrespić je aż 10 razy, to czy dostane jakieś powiadomienie, że je zrespiłem i np. zostało jeszcze 8 czy nie?



    (połączy ktoś posty :o)


    Moderator SauBaar:
    Wedle życzenia połączyłem posty :D

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Oraz podobno trzeba zrespić je aż 10 razy, to czy dostane jakieś powiadomienie, że je zrespiłem i np. zostało jeszcze 8 czy nie?



    (połączy ktoś posty :o)

    10? Nie 1?


    Sam nigdy nie ukonczylem tej misji, zawsze wyrzucalem czarny lod czy co tam trzeba bylo zrobic zeby anulowac ta misje… Na jednej postaci sie pomylilem i mam ta misje odpalona od jakis 3-4lat xDD

  • 10? Nie 1?


    Sam nigdy nie ukonczylem tej misji, zawsze wyrzucalem czarny lod czy co tam trzeba bylo zrobic zeby anulowac ta misje… Na jednej postaci sie pomylilem i mam ta misje odpalona od jakis 3-4lat xDD

    Ja ją wziąłem bo nie wiedziałem że ta misja będzie ciągnąć się tyle czasu...

    Czytałem właśnie, że 10 potworów trzeba zrespić

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Ja ją wziąłem bo nie wiedziałem że ta misja będzie ciągnąć się tyle czasu...

    Czytałem właśnie, że 10 potworów trzeba zrespić

    chyba zabic xd Tak wynika z zagranicznych wiki

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • chyba zabic xd Tak wynika z zagranicznych wiki

    gdzieś czytalem, że trzeba zrespić... NIE WIEM


    Zastanawia mnie czy jest ktoś w tej grze kto ukończył to wyzwanie...

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Nie znam nikogo kto by to ukonczyl xD Ja slyszalem ze nigdy trzeba wchodzic na mapki od czasu do czasu az sie moby nie zrespia, podobno nie trzeba ich bic 🤷🏼‍♂️


    Czemu nie zmienia lub nie usuna tej misji skoro nie ma za nia nagrody i tylu ludzi ma z nia problem

  • SauBaar

    Closed the thread.