Zwiechy Auto Łowów

• Cześć wszystkim,

Przychodzę z tematem wałkowanym 100 razy, ale... nadzieja umiera ostatnia.

Zabrałem się za exp słupów na auto-łowach - na początek bezpiecznie: główna postać i podpięte pod nią 4 słupy w pt.

Klasycznie, jak to bywa na auto łowach: kiedy jestem przy kompie - wszystko śmiga; kiedy wyjdę z domu, albo pójdę spać - wracam po kilku godzinach, by zobaczyć, że słupy od 6 godzin padają i wstają, a na mainie mam ekran logowania albo zwiechę. Obawiam się, że przy takim tempie expa, mogę nie wyrobić się w tydzień z tymi 4 słupami...

Zastanawiałem się, skąd może wynikać to, że zawsze wywala tylko postać bijącą i wydaje mi się, że chodzi o ciągłe "odświeżanie" clientów słupów podczas wstawania z ziemi. Główna postać stoi cały czas, więc client nie odświeża się = laguje się na śmierć. Macie jakiś pomysł, co można by zrobić (dodać coś do łowów, albo usunąć?) żeby zapewnić to "odświeżanie" też na głównej postaci? Chodzi o akcję taką jak właśnie "rozpocznij tutaj", wejście/zejście z konia itd.

Próbowałem optymalizować clienta do najniższych ustawień, jak i do najwyższych - ale nie widzę, żeby miało to jakikolwiek wpływ na kicki. Macie może jakieś swoje patenty, które u Was działają?

Sprawa poboczna - przy takiej tendencji do kicków + sporym popycie z racji ratów 75% nawet nie liczę na "utrzymanie" maxi maxi, więc expię na presub 1 i szczerze nie jestem pod jakimś wrażeniem wyników - postać ma co bić mimo sprawnego wybijania mobów, ale słupy dostają po ok. 30% na godzinę na lvlach 75-80. Wydaje mi się, że przy 155% expa ten wynik mógłby być lepszy. Presuby to najlepsze spoty po maxi maxi, czy może jest jeszcze coś innego wartego uwagi? Komendanci padają na 2-3 hity więc nie stanowią problemu.

• To jest nie zależne, u mnie tylko ekran się ścina w grocie, w zaklętym lesie biega i nie ma żadnego problemu.

Też właśnie u mnie podobnie jest jak u Ciebie :D siedzę przed kompem i jest wszystko ok, pójdę spać, postać pobije 1h i się zacina :D

• Ja tylko wylaczylem efekty w grze potem w systemie wszelkie wygaszacze ekranu, stany uśpienia itp i pomogło. A jeęli chodzi o ustawienia graficzne w grze to tylko rozdzielczość zgodna z systemem reszta efektów w grze WEK!!!! i nocke da sie zrobic na auto. U mnie pomogło

• W Menadżerze Zadań zmniejsz liczbę rdzeni dla słupów: PPM na proces, "Ustaw koligację/Set affinity", odznacz tak z połowę. Może to zrobić różnicę szczególnie jeśli komputer ma swoje lata lub jeśli to laptop. Dobre również kiedy ktoś nie chce, żeby np. shop mu zjadał 50% CPU. Druga porada ode mnie chyba oczywista - nie minimalizuj okna z grą.

Chunjo górą! Marchewki górą! 🥕

Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów TANIO!

• W Menadżerze Zadań zmniejsz liczbę rdzeni dla słupów: PPM na proces, "Ustaw koligację/Set affinity", odznacz tak z połowę. Może to zrobić różnicę szczególnie jeśli komputer ma swoje lata lub jeśli to laptop. Dobre również kiedy ktoś nie chce, żeby np. shop mu zjadał 50% CPU. Druga porada ode mnie chyba oczywista - nie minimalizuj okna z grą.

Ciekawa rzecz, nie znałem.

Spróbuję - korzystam z laptopa, aczkolwiek z wydajnością nie mam problemów.

Może jest szansa, że opóźni to "zamulanie" clienta podczas nieaktywności.

• Na czarnym ekranie postać dobrze sobie radzi ale ciężko dodawać potki i zakladać pdki, liderki. Ogólnie gra jest popsuta i trzeba wałkować ten temat. Może przydałoby się dodać do isu kamień ochrony przed latającym ekranem albo pierścień antykicka. Co do spota to najlepiej spróbować się wbić na presub3

• <ciach>

To jest nie zależne, u mnie tylko ekran się ścina w grocie, w zaklętym lesie biega i nie ma żadnego problemu.

Też właśnie u mnie podobnie jest jak u Ciebie :D siedzę przed kompem i jest wszystko ok, pójdę spać, postać pobije 1h i się zacina :D

a ja mam problem, że w zakletym... moge siedzieć 2h przed komputerem nie dotykać postaci i bedzie biegać, wystraczy że odejde na 15min i od razu freez postaci, i wywala. Nie wiem czy to złośliwość rzeczy martwych czy co.

BongoBoy weź proszę to "WEK" wyjaśnij. Które efekty najlepiej wyłączyć?

Moderator SauBaar:
    Korekta w związku z usuniętym postem.

Edited once, last by SauBaar ().

• <ciach>

Również proszę jeszcze BongoBoy o wyjaśnienie skrótu „WEK”.

I może inaczej - jest ktoś, komu auto łowy działają bez kicków przez większość czasu? Są ludzie którzy efektywnie expią słupy więc zgaduję, że jakoś to u nich działa. Chyba, że po prostu pilnują tego cały dzień.

Moderator SauBaar:
    Korekta w związku z usuniętym postem.

• Również proszę jeszcze BongoBoy o wyjaśnienie skrótu „WEK”.

Autor zapewne miał na myśli pozbycie się tudzież ograniczenie do minimum wszystkich możliwych ustawień czy procesów na Twoim komputerze/laptopie które mogą w jakikolwiek sposób upośledzać czy zakłócać klienta gry, także tych niezwiązanych bezpośrednio z metinem - często nawet nieświadomie "wisi" tle jakaś aplikacja czy program mogący powodować jakieś "zawiechy".

Pongu - tak po prostu ...

#niekłammedyka

• SauBaar

Closed the thread.