Las i drop eventowy z metkow 100lv

  • Ja to nie zliczę ile ludzi bez powodu mi ubijało postacie jak robiłem jotuna.. z takich zabawniejszych historii, to raz jakiś ninja, co mi ksuł lurowanego władce en-tai, napisał mi (po moim spytaniu się go czemu mi ksuje) że robi to dla zabawy i że już nie będzie skoro mi to przeszkadza, no po prostu X D

    Lecz chyba nie ma gorszej sytuacji jak napiszesz do kogoś dlaczego ci przeszkadza i on albo cię zablokuje albo Ci będzie wmawiać że ty mu ksułeś wczoraj. Ostatnio szaman przylazł i zabijał mi postacie pod pretekstem że mu postać na autołowach wczoraj biłem. Najśmieszniejsze było to, że dzień przedtym nie grałem w metina XD

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Najczęściej to te ksuje mają EGO TOP i nic nie napiszą, tylko dalej będą utrudniać gre

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Dalej mi trudno uwierzyć, że w lesie champy nie mają dropu xD To by oznaczało, że - przynajmniej na polyphemosie - podczas eventy, w zaklętym lesie jest większy odsetek ksujących/griefujących niż faktycznie dropiących xD Metin w pełnej krasie, paranoja na nogach. Cały czas mi się wydawało - ktoś kiedyś rzucił tym na forum i mi utknęło w głowie - że jest blokada dropu na którymśtam setnym lvl'u, więc championi w lasku mnie nie dziwili.


    Oj tak, najczęściej widziałem takie rzeczy jak są super kamienie metin, to właśnie na Zboczu Gautama jakieś chempy tak robiły ^^ Albo znajomy expił w zaklętym na auto łowach niby ale tam sobie siedział przy kompie i zaglądał co jakiś czas, to jakieś jełopy randomowe z chempy potrafiły stać i go zabijać co wstał^^ także w metinie parapetów wiele się plącze niestety. No a o typowym ksuciu nie wspominam nawet....

    No Ci z mapek 90 to największe grzbiety. To już jest różnica w specyfice samej mapy i złośliwości.

    W lasku lecisz, zbijasz co stoi i już szkodzisz. Na gautamie już takiego respu nie ma, więc tam jest właśnie większe pastwienie się i chora satysfakcja. Czekanie koło metinów to kwintesencja tego.

  • Ja ostatnio misje robiłem na 1 lvlu czempiona i rękawicą z isa drop był bardzo dobry. Na metkach 95 było trochę gorzej ale tez było ok.

  • Ja ostatnio misje robiłem na 1 lvlu czempiona i rękawicą z isa drop był bardzo dobry. Na metkach 95 było trochę gorzej ale tez było ok.

    Ale jaki drop? Zwyklych itemow czy eventowy?

  • Dalej mi trudno uwierzyć, że w lesie champy nie mają dropu xD

    Z metinów lasu (120lv) - event drop (dla championów) jest,

    z drzewnych stworzeń (100lv) - event dropu (dla championów) nie ma.


    Jedyne logiczne usprawiedliwienie na zbijanie metków 100lv przez champy, to expienie peta. EWENTUALNIE jeszcze zrozumiem, że co jakiś czas zbijają sobie 5 sztuk aby zrobić misje na przepustkę.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • SauBaar

    Closed the thread.