Kim pograc

  • Witam wszystkich lepiej i szybciej będzie zacząć od zera i za cały majątek który wynosi 11w zakupić rubina jakiegoś czy kupić eq na surę wp 80 lvl likan 70 i jakieś metki bić dt ?

  • Zrob sobie dropa sure wp i pomnoz swoj majatek


    Za 11w nie kupisz mit mat, moze zlowisz perf leg mat ale szkoda w ogole wsadzac taka jesli masz w planach bic cos po za orkami xD EQ raczej tez nie skompletujesz za 11w

  • Witam ja chciałbym z kims pograc wracam po jakims czasie do gry szukam serwera widze lynx i poly zamkniete co polecacie ? preferuje jinno ale jak trzeba pogram gdzie indziej

  • Witam ja chciałbym z kims pograc wracam po jakims czasie do gry szukam serwera widze lynx i poly zamkniete co polecacie ? preferuje jinno ale jak trzeba pogram gdzie indziej

    polska

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • nie no jakieś eventy czasem są. Nie jest to co prawda codzienny drop jak na tych nowych serverach ale na polsce przynajmniej dużo ludzi i eq mozna kupić.

    Prawopodobnie po fuzji otworzą polyphomos więc wystarczy poczekać kilka dni

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Jak z toxicami na Polandzie

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • nie no jakieś eventy czasem są. Nie jest to co prawda codzienny drop jak na tych nowych serverach ale na polsce przynajmniej dużo ludzi i eq mozna kupić.

    Prawopodobnie po fuzji otworzą polyphomos więc wystarczy poczekać kilka dni

    Wszedzie mozna kupic eq na low lv. Polyphemos jest lepszy dla nowego gracza bo moby maja -25% i sa cykliczne eventy na ktorych mozna cos zarobic.

  • Witam ja chciałbym z kims pograc wracam po jakims czasie do gry szukam serwera widze lynx i poly zamkniete co polecacie ? preferuje jinno ale jak trzeba pogram gdzie indziej

    Tylko Polska, reszta serwerów się wyludnia, na Polyphemosie jedyne co schodzi w sklepach to alchemia, mało graczy i wieje nudom. Raz na miesiąc masz na Polsce event rybacki z którego ogarniesz całe startowe eq typu: ebo9, zbrojka, dzika, biżu itp

  • Tylko Polska, reszta serwerów się wyludnia, na Polyphemosie jedyne co schodzi w sklepach to alchemia, mało graczy i wieje nudom. Raz na miesiąc masz na Polsce event rybacki z którego ogarniesz całe startowe eq typu: ebo9, zbrojka, dzika, biżu itp

    ale fajowo rybacki ewent raz na miesionc a na bodzie tez starczy

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • SauBaar

    Closed the thread.